Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
51 HK Kurbads - HK Liepāja 2018/2019: OHL Kurbads ledus halle 13.11.2018. 19:00 6:0
52 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2018/2019: OHL Jelgavas ledus halle 14.11.2018. 19:30 3:4
53 HS Rīga - HK Lido 2018/2019: OHL Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 13:00
54 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2018/2019: OHL Mogo ledus halle 17.11.2018. 13:30
33 HSR 2006 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 14.11.2018. 17:30 2:7
29 Pārdaugava 04 - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
1. - HK Kurbads 2018/2019: Kontinentālais Kauss: Regulārais turnīrs Francija 16.11.2018.
2. Arlan Kokshetau - 2018/2019: Kontinentālais Kauss: Regulārais turnīrs Francija 16.11.2018.
2. HC Lyon - Arlan Kokshetau 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 16.11.2018.
1. HK Kurbads - HC Gomel 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 16.11.2018. 15:30 2:6
4. HC Gomel - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018.
3. Arlan Kokshetau - HK Kurbads 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 17.11.2018. 16:00
5. Arlan Kokshetau - HC Gomel 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018.
6. HK Kurbads - HC Lyon 2018/2019: Kontinentālais Kauss Francija 18.11.2018. 19:00
69 HS MOGO 08 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Mogo ledus halle 16.11.2018. 18:00
24 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
25 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 12:15
22 LSSS B - HS Mogo 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
23 BHC37 - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 13:15
34 MHK Rīga - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
21 JLSS U-9 - Ogre Juniors 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 14:30
32 Liepājas SSS - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
33 BHC37 WildCats - Mārupes HS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 15:30
31 HK Tukums - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: B grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 16:45
56 HS Mārupe Zaļi - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 17.11.2018. 14:15
58 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 17.11.2018. 15:30
59 Ogre juniors - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 17.11.2018. 16:45
60 Elektrēnu DKLRM - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 18:00
83 HK Venta 2002 - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17 Ventspils OC ledus halle 17.11.2018. 15:45
81 HK Tukums/Brocēnu NBJSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U17 Volkswagen ledus halle 17.11.2018. 16:00
84 Pirāti - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17 Mogo ledus halle 17.11.2018. 16:15
86 JLSS U-17 - HSR 2003 2018/2019: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 17.11.2018. 16:15
85 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 17.11.2018. 17:00
87 Baltie Vilki - Daugava/Sāga 2018/2019: LBJČH: U17 Inbox.lv ledus halle 17.11.2018. 17:00