1 |
HSR 06/07 - Mārupes HS |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-09-1010.09.2017. |
11:15 |
2:6 |
1 |
Valmieras HK/BSS - LT UNITED |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
12:00 |
10:5 |
5 |
Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2017-09-1010.09.2017. |
12:00 |
6:5 PSM |
4 |
Liepājas SSS - Prizma 07 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
12:00 |
25:1 |
3 |
HSR 2008 - JLSS |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-09-1010.09.2017. |
12:45 |
10:1 |
2 |
HS Mogo 07 - HK Tukums |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
13:00 |
3:4 |
3 |
HK Venta 2002 - Pārdaugava 07 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
13:15 |
2:5 |
4 |
Pārdaugava 06 - HSR 2007 |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
13:45 |
8:2 |
2 |
HSR 2006 - SAULYS/HPA |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-09-1010.09.2017. |
14:15 |
8:1 |
6 |
JLSS U-13 - DLSS |
2017/2018: LBJČH: U12: Regulārās spēles: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
15:15 |
2:1 |
16 |
HK Tukums/Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS/EVHS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Tukuma ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
12:00 |
10:2 |
13 |
DLSS - HSR 2003 |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Daugavpils ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
13:30 |
3:2 |
9 |
MĀRUPE - Pērkons |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Mārupes Ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
14:45 |
6:3 |
15 |
Venta 2002 - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
15:00 |
9:8 |
12 |
Daugava/Sāga - Liepājas SSS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
15:30 |
5:3 |
14 |
Sieviešu klubu izlase - IHS/Prizma |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-09-1010.09.2017. |
15:45 |
0:6 |
10 |
JLSS U-17 - Brocēnu NJBSS |
2017/2018: LBJČH: U16: Regulārās spēles
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
17:00 |
3:4 PSM |
4 |
Valmieras HK - Pārdaugava |
2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
14:05 |
3:0 |
6 |
Liepājas SSS - Mārupe/Ako |
2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
14:30 |
3:2 |
5 |
Venta 2002 - HSR 2001 |
2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-09-1010.09.2017. |
17:15 |
2:6 |