163 |
HSR 2009 - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-1010.03.2019. |
11:30 |
2:3 PSM |
128 |
HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
12:45 |
2:7 |
165 |
Vilnius SLRA - THK/Talsu NSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:00 |
3:2 |
126 |
HSR 2008/09 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:00 |
9:1 |
130 |
JLSS - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:00 |
1:3 |
164 |
HS Kurbads - Brocēnu NBJSS 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:45 |
6:5 PSM |
129 |
Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-03-1010.03.2019. |
14:00 |
14:4 |
166 |
HK Tukums - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
14:30 |
8:6 |
127 |
Mārupes HS/Balti - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
15:45 |
3:10 |
168 |
Ogre Juniors - JLSS U11 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
17:00 |
1:7 |
114 |
Sieviešu klubu izlase - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
12:00 |
4:0 |
112 |
LSSS - Pērkons |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
12:15 |
25:1 |
113 |
Valmieras HK/BSS - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
12:15 |
1:2 PSM |
111 |
HK Venta 2002/Tukums - Pārdaugava 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:15 |
3:0 |
115 |
Brocēnu NBJSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-1010.03.2019. |
13:30 |
11:0 |
90 |
HSR 2005 - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-1010.03.2019. |
14:30 |
0:2 |
92 |
Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-1010.03.2019. |
15:30 |
2:4 |
91 |
HSR 2006 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-1010.03.2019. |
16:15 |
2:3 |
6 |
Prizma/IHS - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Play-off
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
14:15 |
0:3 |
128 |
Venta 2002 - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
15:15 |
4:5 |
127 |
Liepājas SSS - HK Dinaburga |
2018/2019: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2019-03-1010.03.2019. |
15:30 |
3:4 |