2. |
Ungārijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase |
2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs
|
Dienvidkoreja
|
2019-02-1010.02.2019. |
|
|
73 |
Ozolnieki Juniors - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
11:00 |
6:3 |
95 |
Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
12:30 |
9:1 |
74 |
Kurbads 05 - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
13:30 |
1:6 |
75 |
HS Kurbads 04 - Kauno BTA/Saulys |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
15:15 |
11:0 |
93 |
HK Venta 2002/Tukums - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
15:30 |
0:4 |
112 |
Pārdaugava - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
12:15 |
3:4 |
111 |
HK Dinaburga - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
17:00 |
11:3 |
109 |
Venta 2002 - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
17:30 |
7:1 |
135 |
Vilnius SLRA - HS MOGO 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
12:45 |
2:1 PSM |
107 |
Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
13:45 |
2:1 |
110 |
Jūrmalas SS - HS MOGO 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-02-1010.02.2019. |
14:00 |
9:0 |
134 |
Mārupes HS/Zaļi - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
14:15 |
1:2 |
139 |
JLSS U11 - THK/Talsu NSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
14:15 |
8:4 |
106 |
Valmieras HK/BSS - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
14:15 |
9:7 |
140 |
LSSS - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
14:30 |
9:0 |
137 |
HC Klaipēda - BHC 37 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-02-1010.02.2019. |
15:30 |
2:4 |
109 |
Mārupes HS/Balti - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
15:45 |
0:1 PSM |
136 |
HK Tukums - Pārdaugava 08 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
16:30 |
3:7 |
108 |
Pārdaugava 09 - HSR 2008/09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1010.02.2019. |
16:30 |
3:0 |