Juniori pirmajā čempionāta spēlē uzveic austriešus

Latvijas U-20 hokeja izlase Itālijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīra pirmajā mačā svētdien ar rezultātu 5:1 (1:1, 0:0, 4:0) pieveica vienaudžus no Austrijas.

Spēles rezultātu 11.minūtē atklāja Mārtiņš Dzierkals, bet pirmās trešdaļas beigās austrieši panāca izlīdzinājumu. Otrajā trešdaļā rezultāts nemainījās, tomēr noslēdzošajās 20 minūtēs Latvijai pa reizei precīzi meta Roberts Locāns, Rūdolfs Balcers, Edgars Homjakovs un Rodrigo Ābols, nodrošinot panākumu.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika nosaukts uzbrucējs Roberts Locāns.

Jau rīt Latvijas hokejisti aizvadīs turnīra otro spēli, kad pulksten 18:00 tiksies ar saviem Slovēnijas vienaudžiem. Šodien slovēņi piedzīvo smagu sakāvi, ar 1:6 piekāpjoties Baltkrievijai.

Pasaules čempionāts, 14. decembris

Latvija - Austrija 5:1 (1:1, 0:0, 4:0)
Vārti 10:39 Dzierkals (Ābols, Jaks) 1:0, 17:37 Hūbers (Bauers, Šauerhofers) 1:1, 44:15 Locāns (Batņa, Rubīns) 2:1, 49:28 Balcers (Homjakovs, Razgals) 3:1, 52:33 Homjakovs (Balcers, Razgals) 4:1, 54:52 Ābols (Maslovskis, Egle) 5:1
Vārtsargi: Matīss Edmunds Kivlenieks - Stefans Millers
Metieni: 37 - 22
Soda minūtes: 14 - 16