Latvijas U-18 hokejisti piedzīvo nepatīkamu zaudējumu pret Norvēģijas vienaudžiem

Pirmo neveiksmi Četru nāciju turnīrā Norvēģijā piektdien piedzīvoja Oļega Sorokina vadītā Latvijas U-18 nacionālā valstsvienība.

Neskatoties uz pārliecinošo zaudējumu, Oļega Sorokina vadītā komanda pa pretinieku vārtiem izpildīja 29 metienus, kamēr Norvēģijas vienaudži atbildēja ar 20 metieniem. Tāpat latvieši nopelnīja veselas 47 soda minūtes (norvēģi 39), mača trešajā periodā dūres izvicinot Mikam Tumānovam un Emīlam Lillbergam.

Tturnīra pirmajā mačā ceturtdien latvieši ar identisku rezultātu 6:0 sagrāva Dāniju, savukārt turnīra noslēgumā mūsējiem sestdien paredzēta tikšanās ar Austrijas izlasi.

Latvijas U18 izlase pērnās sezonas pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kas norisinājās “Arēnā Rīga”, uzvarēja visos mačos un izcīnīja ceļazīmi uz elites čempionātu.

Nākamā gada elites divīzijas pasaules čempionātā, kas norisināsies Zviedrijas pilsētās Ūmeo un Ērnšeldsvīkā, Latvijas izlase spēkosies vienā apakšgrupā ar ASV, Krieviju, Slovākiju un mājinieci Zviedriju.

Arī šajā sezonā Latvijas U18 izlasi vadīs Oļegs Sorokins, bet asistēs viņam Herberts Vasiļjevs un Juris Ozols.