Latvijas U-16 izlase turnīru Austrijā noslēdz ar otro vietu

Ar neveiksmi piektdien, 24.augustā turnīru Austrijā noslēdza Latvijas nacionālā U-16 valstsvienība.

Aizvadītajā mačā Ērika Miļuna vadītā komanda ar rezultātu 4:8 (1:3, 1:2, 2:3) kapitulēja Šveices vienaudžiem.

Ar vārtu guvumiem mūsu komandas labā izcēlās Darels Dukurs, Patriks Silvestrs Klemka, Martins Laviņš un Akims Saburovs, kura kontā arī rezultatīva piespēle.

Latviešiem neveiksmīga izvērtās pirmās trešdaļas izskaņa, kad septiņu minūšu laikā tika zaudēti trīs vārti. Kārļa Mežsarga vietu komandas vārtos ieņēma Linards Lipskis, bet 1:3 panāca Akims Saburovs. Otrajā periodā rezultāts kļuva jau 2:5, Latvijas izlases rindās ar vārtu guvumu izceļoties Patrikam Klemkam.

Cerības viesa trešās trešdaļas sākums, kad, pateicoties Martina Laviņa un Darela Dukura vārtu guvumiem izdevās deficītu samazināt līdz minimumam (4:5). Pēdējais vārds mačā gan piederēja Šveicei, kas nepilnu četru minūšu laikā guva trīs vārtus, nodrošinot komandai uzvaru ar 8:4.

Latvijas U16 izlase noslēgusi dalību pārbaudes turnīrā Austrijā, kur trīs spēlēs izcīnītas divas uzvaras. Pirmajā mačā latvieši ar 11:2 sagrāva mājiniekus austriešus, bet otrajā spēlē ar 5:3 tika apspēlēta Vācijas U16 izlase. Turnīra noslēdzošajā mačā latvieši par uzvaru turnīrā mērojās spēkiem ar Šveices izlasi, kas arī bija izcīnījusi uzvaras pirmajās divās spēlēs.