HS „Rīga” otro reizi sezonā apspēlē „Kurbadu”, „Liepājai” panākums pār līderi „Zemgali”

Trešdien, 4. janvārī tika aizvadītas pirmās jaunā gada Latvijas hokeja virslīgas spēles. HK „Liepāja” savā laukumā ar 6:2 izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār virslīgas līderiem HK „Zemgale/LLU”, savukārt HS „Rīga” savu skatītāju priekšā otro reizi sezonā apspēlēja pieredzējušos HK „Kurbads” hokejistus.

HK Liepāja – HK Zemgale/LLU 6:2 (0:1, 3:0, 3:1)

Raivis Kurnigins jau 15. sekundē vadībā izvirzīja HK "Zemgale/LLU” (1:0), tomēr otrajā trešdaļā liepājniekiem izdevās lauzt cīņas gaitu sev par labu. Perioda 49. sekundē izlīdzinājumu panāca Kristers Freibergs (1:1), pēc nepilnām septiņām minūtēm Klāvs Plānics mājiniekus izvirzīja vadībā (2:1), bet pēc 32 sekundēm Egils Kalns vairākumā dubultoja pārsvaru (3:1).

Trešdaļas turpinājumā liepājnieki nopelnīja trīs noraidījumus, pusminūti spēlēja arī trijatā, taču trešajā trešdaļā turpināja palielināt pārsvaru. 43. minūtē Artūrs Logunovs panāca 4:1, bet pēc 26 sekundēm Aleksandrs Novikovs starpību palielināja jau līdz četrām ripām (5:1). Beigās liepājnieku uzvara ar 6:2.

HS Rīga – HK Kurbads 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Vakara noslēdzošajā spēlē, kuras sākums aizkavējās saplīsuša aizsargstikla dēļ, negaidītu uzvaru izcīnīja priekšpēdējā vietā esošā "Rīga", kas savā laukumā pārspēja trešās vietas īpašnieku "Kurbadu" (2:1). Pirmie vadībā gan izvirzījās viesi – jau 75. sekundē vārtus guva Koba Jass (1:0) -, taču pēc nepilnām astoņām minūtēm Romāns Glazkovs panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrās trešdaļas vidū rīdzinieku vārtos Normunds Borskovičs nomainīja Jāni Vori, bet 49. minūtē uzvaru kausus par labu mājiniekiem nosvēra Ruslans Ignatovičs (2:1).