41 |
HSR 2005 - HSR 2004 |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-10-2828.10.2017. |
10:45 |
2:9 |
44 |
Ozolnieki Juniors - Brocēnu NBJSS |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:00 |
8:1 |
42 |
JLSS U-14 - Daugavpils BJSS |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:45 |
6:3 |
39 |
HS Kurbads 04 - Sāga/Daugava |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
13:00 |
11:2 |
40 |
Venta 2002 - PIRATI |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
13:15 |
0:7 |
43 |
Dinamo Rīga - Pārdaugava |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:00 |
2:5 |
36 |
Valmieras HK - HSR 2002 |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:00 |
0:7 |
44 |
Mārupe/AKO - Pārdaugava |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Mārupes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:15 |
5:2 |
50 |
Daugava - Liepājas SSS |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:00 |
1:12 |
49 |
Daugavpils BJSS - DKLRM |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Daugavpils ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:15 |
6:2 |
51 |
Venta 2002 - JLSS U-18 |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
15:00 |
3:5 |
13 |
DLSS-1 - Valmieras HK/BSS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:40 |
8:2 |
14 |
Mārupes HS/Balti - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
12:40 |
1:6 |
15 |
Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
13:25 |
3:4 SO |
16 |
Pārdaugava 09 - BHC37 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
13:25 |
6:2 |
17 |
DLSS-1 - Ogre juniors 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:25 |
3:2 SO |
18 |
Prizma 08 - JLSS U-9 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:25 |
2:1 SO |
19 |
Mārupes HS/Balti - Valmieras HK/BSS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
15:10 |
2:6 |
20 |
HS MOGO 09 - Jūrmalas SS |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
15:10 |
0:4 |
21 |
Pārdaugava 09 - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:10 |
4:2 |
22 |
Brocēnu NBJSS 09 - Prizma 08 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:10 |
1:2 |
23 |
Ogre juniors 09 - BHC37 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:55 |
1:2 SO |
24 |
JLSS U-9 - HS MOGO 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:55 |
0:1 SO |
30 |
HS Rīga - Prizma/IHS |
2017/2018: OHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-10-2828.10.2017. |
13:00 |
3:1 |
31 |
HK Zemgale LLU - HK MOGO |
2017/2018: OHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:00 |
2:3 OT |
32 |
HK Kurbads - HK Liepāja |
2017/2018: OHL
|
Kurbads ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
16:00 |
6:3 |
71 |
MĀRUPE - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U16: Regular games
|
Mārupes Ledus halle
|
2017-10-2828.10.2017. |
14:45 |
4:1 |