Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
111. Elektrēnu DKLRM - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 27.03.2017. 10:30 1:5
94. Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Majoru SLS 31.03.2017. 15:45 2:6
95. Lido - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Majoru SLS 31.03.2017. 17:45 13:1
96. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 01.04.2017. 17:30 1:4
93. Liepājas SSS - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games LOC ledus halle 03.04.2017. 19:30 5:8
52. Elektrēnu DKLRM - Lido 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Mogo ledus halle 10.04.2017. 16:30 2:12
109. Elektrēnu DKLRM - Lido 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Mogo ledus halle 11.04.2017. 10:45 1:8
98. HS Rīga 2001 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 13:45 9:0
99. Venta 2002 - Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 18.04.2017. 17:30 4:7
106. Liepājas SSS - Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games LOC ledus halle 20.04.2017. 17:00 7:5
105. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 20.04.2017. 19:00 5:4 SO
104. HS Rīga 2001 - Lido 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 21.04.2017. 18:15 9:5
102. Venta 2002 - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 22.04.2017. 09:45 0:7
103. Liepājas SSS - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games LOC ledus halle 22.04.2017. 16:00 3:5
107. Elektrēnu DKLRM - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 23.04.2017. 16:00 3:5
100. Liepājas SSS - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games LOC ledus halle 25.04.2017. 17:00 5:3
101. Pārdaugava - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.04.2017. 18:00 5:4
63. Pārdaugava - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 26.04.2017. 16:00 5:2
40. Jūrmalas SS - Lido 2016/2017: LBJMH: U18: Regular games Mogo ledus halle 03.05.2017. 17:45 2:7
18. SHK LAIMA - L&L-JLSS 2016/2017: LČ sievietēm Hokeja halle Rīga 27.03.2017. 20:30 3:0
63 HS Rīga 05 - Dinamo 04 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 28.03.2017. 16:45 4:7
64. HS Rīga 2004 - Pirāti 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 01.04.2017. 12:00 2:7
66. Dinamo 04 - OZO Stars 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Inbox.lv ledus halle 06.04.2017. 17:00 1:5
65. HS Rīga 05 - HS Rīga 2004 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 08.04.2017. 10:00 3:5
70. Pirāti - Dinamo 04 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Mogo ledus halle 25.04.2017. 16:45 4:1
67. HS Rīga 2004 - Dinamo 04 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 26.04.2017. 16:00 1:9
69. HS Rīga 05 - OZO Stars 2016/2017: LBJMH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2017. 14:45 1:10
69. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga Tukuma ledus halle 28.03.2017. 19:30 1:7
20. Jūrmalas SS - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 29.03.2017. 17:45 5:3
83. Jūrmalas SS - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 01.04.2017. 14:30 2:7
84. Venta 2002 - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga Ventspils OC ledus halle 02.04.2017. 15:30 5:3
2. Valmieras HK/BSS - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Vidzemes OC ledus halle 05.04.2017. 20:00 5:2
1. HS Rīga 2000 - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Mogo ledus halle 06.04.2017. 18:00 2:13
3. Venta 2002 - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 07.04.2017. 18:15 6:5 SO
4. HK Liepāja Juniors - Valmieras HK/BSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 07.04.2017. 18:15 7:3
5. HK Liepāja Juniors - Valmieras HK/BSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 08.04.2017. 17:44 4:1
6. HK Liepāja Juniors - Daugavpils/LDZ CARGO 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 11.04.2017. 19:15 4:3 OT
7. Venta 2002 - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 11.04.2017. 20:00 4:1
8. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 13.04.2017. 18:15 7:3
10. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 14.04.2017. 16:15 1:8
9. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 14.04.2017. 20:00 3:2
11. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 15.04.2017. 19:00 4:7
12. Venta 2002 - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 18.04.2017. 19:30 4:3
13. Venta 2002 - HK Liepāja Juniors 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 19.04.2017. 19:45 8:2
14. HK Tukums Stiga RM - Daugavpils/LDZ CARGO 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 20.04.2017. 19:00 4:3
15. HK Liepāja Juniors - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 21.04.2017. 18:00 2:3 SO
16. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 22.04.2017. 16:00 7:1
17. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 23.04.2017. 16:00 6:1
21. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 28.03.2017. 19:40 2:3
22. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 29.03.2017. 19:40 7:4
23. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 31.03.2017. 19:40 3:4
24. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 03.04.2017. 19:40 4:1
25. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 05.04.2017. 19:45 1:2
103. Pārdaugava 06 - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Volvo SC ledus halle 29.03.2017. 17:00 2:3 SO
107. HS Rīga 2007 - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 11:30 3:8
104. HK Tukums - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Tukuma ledus halle 02.04.2017. 12:00 3:4
106. HS Rīga 2006 - Vilnius SLRA 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 13:00 8:1
105. Ogre Juniors - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 02.04.2017. 14:20 3:5
93. Vilnius SLRA - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Vilnius Arena 05.04.2017. 15:00
91. Pērkons - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Mogo ledus halle 09.04.2017. 12:45 0:7
75. Ogre Juniors - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 13.04.2017. 15:50 2:4
20. HS Rīga 2006 - HS Rīga 2007 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 10:30 3:0
17. Prizma/Pārdaugava 07 - Vilnius SLRA 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Volvo SC ledus halle 15.04.2017. 14:30 W:0
19. Ogre Juniors - Pērkons 2016/2017: LBJMH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 22.04.2017. 12:40 3:1
196. Valmieras HK/BSS - Sāga 05 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Vidzemes OC ledus halle 29.03.2017. 17:00 8:5
77. Venta 2002 - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 07.04.2017. 16:30 0:11
184. Klaipēda - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 08.04.2017. 11:00 2:7
198. Klaipēda - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 08.04.2017. 15:30 0:7
205. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 05 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.04.2017. 15:45 2:3
204. Klaipēda - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Klaipēda 09.04.2017. 11:00 7:5
201. Ogre juniors - Šauļi 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Vidzemes ledus halle 09.04.2017. 13:00 5:2
203. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Daugavpils ledus halle 09.04.2017. 13:30 7:5
208. THK/Talsu NSS - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Talsu hokeja halle 09.04.2017. 17:00 3:8
182. Sāga 05 - Dinamo 05 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Majoru SLS 09.04.2017. 18:45 3:12
145. THK/Talsu NSS - Dinamo 05 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Talsu hokeja halle 12.04.2017. 18:30 3:4
106. Venta 2002 - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 13.04.2017. 17:30 3:2
202. HS Rīga 2006 - THK/Talsu NSS 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 12:00 6:1
207. Šauļi - Ogre juniors 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Vidzemes ledus halle 16.04.2017. 15:30 1:2 SO
209. Jelgavas LSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Jelgavas ledus halle 17.04.2017. 13:00 1:4
183. Prizma/Pārdaugava 05 - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 18.04.2017. 17:00 5:2
210. Brocēnu NBJSS - Klaipēda 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Brocēnu ledus halle 22.04.2017. 12:00 2:3
44. Sāga 05 - Prizma/Pārdaugava 05 2016/2017: LBJMH: U12: Regular games Majoru SLS 23.04.2017. 17:00 3:5
207. HS Rīga 2002 - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.03.2017. 19:30 3:5
205. Valmieras HK/BSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 31.03.2017. 19:30 4:3 SO
183. Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 02.04.2017. 12:00 4:8
187. Venta 2002 - HK Ako 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 02.04.2017. 13:15 0:6
188. Jelgavas LSS - Daugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 02.04.2017. 14:00 8:6
184. Klaipēda - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 02.04.2017. 14:15 0:W
182. Sieviešu izlase - HK Tukums 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 14:30 1:10
185. HS Rīga 2002 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 16:45 0:5
178. HS Rīga 2002 - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 06.04.2017. 18:15 12:3
191. HK Tukums - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 11.04.2017. 17:45 4:1
192. Daugavpils BJSS - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 16.04.2017. 13:30 4:3
189. Sieviešu izlase - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 20.04.2017. 19:30 2:7
197. Sieviešu izlase - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 23.04.2017. 11:45 0:16
198. Venta 2002 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 23.04.2017. 13:15 5:4
200. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 23.04.2017. 13:30 9:3
195. Pērkons - HK Ako 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Mogo ledus halle 23.04.2017. 14:00 0:7
204. HK Tukums - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 26.04.2017. 18:15 3:6
133. Jūrmalas SS - HK Tukums 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Majoru SLS 28.04.2017. 17:45
193. Klaipēda - Daugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 29.04.2017. 16:00 2:6
206. Klaipēda - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 30.04.2017. 11:45 6:9
208. Pērkons - Daugava 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Mogo ledus halle 30.04.2017. 12:45 2:6
203. Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 30.04.2017. 14:00 8:3
209. Jelgavas LSS - HK Ako 2016/2017: LBJMH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 30.04.2017. 14:15 3:10
244. HK Tukums - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.04.2017. 12:00 0:3
245. Klaipēda - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Brocēnu ledus halle 01.04.2017. 12:00 7:9
248. Jelgavas LSS I - Pārdaugava 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 01.04.2017. 14:00 15:2
247. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 01.04.2017. 15:45 4:5 SO
249. Jelgavas LSS II - Ogre Juniors 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 01.04.2017. 15:45 5:6
243. Sāga 04 - Pērkons 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 02.04.2017. 14:00 8:3
148. Sāga 04 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 04.04.2017. 12:45 9:8 SO
253. Jūrmalas SS/EVHS - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 08.04.2017. 10:15 5:2
269. Brocēnu NBJSS - Pērkons 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Brocēnu ledus halle 08.04.2017. 11:00 3:4
256. Klaipēda - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Klaipēda 08.04.2017. 12:15 6:9
255. Daugavpils BJSS - HK Tukums 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 08.04.2017. 13:45 2:3
250. Sāga 04 - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 09.04.2017. 13:30 6:3
213. Venta 2002 - Klaipēda 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 10.04.2017. 15:45 7:4
260. Sāga 04 - Jūrmalas SS/EVHS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 11.04.2017. 17:15 3:5
258. HK Tukums - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 12.04.2017. 18:15 4:2
254. Dinamo 03 - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 13.04.2017. 17:00 4:7
184. Jelgavas LSS II - Liepājas SSS 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 13.04.2017. 19:15 1:5
182. Kauņa - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Kauņa, Lietuva 14.04.2017. 15:30 4:5 SO
263. Liepājas SSS - Pērkons 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 15.04.2017. 12:00 9:1
261. Jelgavas LSS I - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 15.04.2017. 13:00 14:3
231. Jelgavas LSS I - Dinamo 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 18.04.2017. 18:20 5:3
264. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 25.04.2017. 12:15 5:1
240. Sāga 04 - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 25.04.2017. 13:00 5:17
252. Brocēnu NBJSS - Kauņa 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Brocēnu ledus halle 29.04.2017. 14:00 4:2
270. Jelgavas LSS II - Venta 2002 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 29.04.2017. 14:00 1:3
51. Liepājas SSS - Kauņa 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 30.04.2017. W:0
246. Kauņa - Dinamo 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Brocēnu ledus halle 30.04.2017. 10:00 0:W
169. HK Tukums - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 30.04.2017. 11:15 2:7
251. Ogre Juniors - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Vidzemes ledus halle 01.05.2017. 12:20 1:16
265. Daugavpils BJSS - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 06.05.2017. 13:00 3:8
267. Sāga 04 - Dinamo 03 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 16.05.2017. 17:00 1:15
257. Klaipēda - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJMH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Brocēnu ledus halle 01.06.2017. 0:W
2. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 01.04.2017. 17:00 0:5
3. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 02.04.2017. 17:00 1:2
1. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Daugavpils ledus halle 07.04.2017. 19:30 1:0
2. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Daugavpils ledus halle 08.04.2017. 17:00 0:3
3. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Zviedrija 14.04.2017. 17:30 4:1
4. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Zviedrija 15.04.2017. 14:00 3:4 SO
5. Latvijas izlase - Francijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 21.04.2017. 19:30 2:1
6. Latvijas izlase - Francijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 22.04.2017. 17:00 4:6
7. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Vācija 30.04.2017. 21:15 3:4 OT
8. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Vācija 01.05.2017. 19:00 3:2
1. Itālijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 08.04.2017. 14:00 1:4
2. Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 09.04.2017. 14:00 3:2
3. Latvijas Sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 11.04.2017. 17:30 1:2
4. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 12.04.2017. 21:00 5:4
5. Slovākijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 14.04.2017. 17:30 8:0
1. Latvija U-18 - Kanāda U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 13.04.2017. 16:30 1:4
2. Šveice U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 14.04.2017. 20:30 4:0
3. Latvija U-18 - Somija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 16.04.2017. 20:30 2:7
4. Slovākija U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 17.04.2017. 20:30 4:0
5. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 20.04.2017. 12:30 0:2
6. Baltkrievija U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 21.04.2017. 18:30 2:3
7. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 23.04.2017. 14:30 1:3
1. Zviedrijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 05.05.2017. 17:15 1:2 SO
3. ASV izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 05.05.2017. 21:15 1:2
5. Latvijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 13:15 3:0
7. Slovākijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 17:15 3:2 OT
9. Vācijas izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 21:15 2:7
11. Itālijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 13:15 1:10
13. ASV izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 17:15 7:2
15. Latvijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 21:15 3:1
17. Vācijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 08.05.2017. 17:15 3:6
19. ASV izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 08.05.2017. 21:15 4:3
21. Itālijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 09.05.2017. 17:15 1:2
23. Slovākijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 09.05.2017. 21:15 3:4 SO
25. ASV izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 10.05.2017. 17:15 3:0
27. Slovākijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 10.05.2017. 21:15 2:3 SO
29. Krievijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 11.05.2017. 17:15 3:0
31. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 11.05.2017. 21:15 2:0
33. Zviedrijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 12.05.2017. 17:15 8:1
35. Dānijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 12.05.2017. 21:15 3:2 OT
37. Latvijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 13:15 3:5
39. Krievijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 17:15 6:0
41. Itālijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 21:15 1:4
43. Slovākijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 14.05.2017. 17:15 1:6
45. Dānijas izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 14.05.2017. 21:15 2:4
47. Dānijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 15.05.2017. 17:15 2:0
49. Krievijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 15.05.2017. 21:15 5:0
51. Zviedrijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 13:15 4:2
53. Krievijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 17:15 3:5
55. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 21:15 4:3 SO
1. Krievija U-20 II - Šveice U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2017. 15:00 3:0
2. Latvija U-20 - Krievija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2017. 18:30 2:6
3. Krievija U-20 II - Latvija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2017. 15:00 1:2 OT
4. Šveice U-20 - Krievija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2017. 18:30 1:5
5. Šveice U-20 - Latvija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2017. 12:00 3:2 SO
6. Krievija U-20 - Krievija U-20 II 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2017. 15:00 4:2