6. |
Dānija U-20 - Baltkrievija U-20 |
2018/2019: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20: A grupa
|
Dānija
|
2018-11-1010.11.2018. |
|
|
5. |
Francijas izlase - Slovēnijas izlase |
2018/2019: Latvijas izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs
|
Minska, Baltkrievija
|
2018-11-1010.11.2018. |
|
5:2 |
6. |
Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase |
2018/2019: Latvijas izlases pārbaudes spēles: Regulārais turnīrs
|
Minska, Baltkrievija
|
2018-11-1010.11.2018. |
18:30 |
2:1 SO |
5. |
Krievija U-16 - Kazahstāna U-17 |
2018/2019: Turnīrs Minskā : U17
|
Minska, Baltkrievija
|
2018-11-1010.11.2018. |
|
|
6. |
Baltkrievija U-17 - Latvija U-17 |
2018/2019: Turnīrs Minskā : U17
|
Minska, Baltkrievija
|
2018-11-1010.11.2018. |
15:30 |
8:1 |
19 |
Kauno BTA/Saulys - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:00 |
1:9 |
21 |
Mārupes HS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:00 |
1:4 |
22 |
HS Kurbads - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:00 |
3:5 |
23 |
Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:50 |
1:2 SO |
24 |
Talsu NSS/THK - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:50 |
2:3 SO |
25 |
HK Tukums - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:00 |
1:6 |
26 |
DLSS - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:00 |
3:1 |
27 |
Liepājas SSS - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:50 |
9:1 |
28 |
Mārupes HS - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:50 |
2:8 |
29 |
BHC37 WildCats - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
16:00 |
4:3 SO |
30 |
HSR 2010 - 2 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
16:00 |
11:1 |
3. |
Liepājas SSS - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
12:15 |
4:2 |
3. |
Latvija U-18 - Norvēģija U-18 |
2018/2019: U-18 Izlases pārbaudes spēles: U18
|
Ozo ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
13:10 |
2:3 |
3. |
Latvija U-16 - Norvēģija U-16 |
2018/2019: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16
|
Norvēģija
|
2018-11-1010.11.2018. |
13:30 |
2:3 |
73 |
Kauno BTA - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:00 |
7:4 |
78 |
Baltie Vilki - HK Tukums/Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:00 |
16:3 |
27 |
HSR 2003 - HC Klaipeda |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-1010.11.2018. |
16:00 |
8:6 |
79 |
Jūrmalas SS/EVHS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
16:30 |
2:18 |
55 |
HS Mārupe Zaļi - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:15 |
4:0 |
53 |
HSR 2007 - Prizma/Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-11-1010.11.2018. |
14:15 |
5:0 |
52 |
Ogre juniors - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
17:30 |
1:5 |
5. |
Rumānijas izlase - Latvijas klubu izlase |
2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs
|
Vilnius Arena
|
2018-11-1010.11.2018. |
15:30 |
1:2 |
6. |
Lietuvas izlase - Baltkrievijas klubu izlase |
2018/2019: Baltijas kauss: Pamatturnīrs
|
Vilnius Arena
|
2018-11-1010.11.2018. |
19:00 |
0:1 |
1. |
Latvijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase |
2018/2019: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-1010.11.2018. |
17:00 |
1:6 SO |