Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
65. Jūrmalas SS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 08.03.2017. 17:45 4:5 SO
43. HS Rīga 2001 - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 10.03.2017. 19:30 11:1
80. Liepājas SSS - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 11.03.2017. 12:30 1:2 SO
81. Jūrmalas SS - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 11.03.2017. 14:30 3:5
82. Pārdaugava - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2017. 15:45 2:4
83. Elektrēnu DKLRM - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2017. 15:45 6:3
90. Liepājas SSS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 14.03.2017. 17:30 6:3
112. Prizma/Pārdaugava - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 17.03.2017. 16:15 0:6
86. HS Rīga 2001 - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 18.03.2017. 10:15 6:1
84. Jūrmalas SS - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 18.03.2017. 14:30 3:9
85. Lido - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 18.03.2017. 14:45 7:6 SO
87. Elektrēnu DKLRM - Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 18.03.2017. 17:30 3:10
16. Elektrēnu DKLRM - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 19.03.2017. 13:45 0:13
88. Venta 2002 - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.03.2017. 18:45 0:7
89. Jūrmalas SS - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 22.03.2017. 17:45 3:8
91. Pārdaugava - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2017. 12:15 3:5
92. Jūrmalas SS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2017. 14:30 8:11
97. HS Rīga 2001 - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 26.03.2017. 18:00 3:0
111. Elektrēnu DKLRM - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 27.03.2017. 10:30 1:5
94. Elektrēnu DKLRM - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 31.03.2017. 15:45 2:6
95. Lido - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Majoru SLS 31.03.2017. 17:45 13:1
96. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 01.04.2017. 17:30 1:4
93. Liepājas SSS - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 03.04.2017. 19:30 5:8
52. Elektrēnu DKLRM - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 10.04.2017. 16:30 2:12
109. Elektrēnu DKLRM - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 11.04.2017. 10:45 1:8
98. HS Rīga 2001 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 13:45 9:0
99. Venta 2002 - Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 18.04.2017. 17:30 4:7
106. Liepājas SSS - Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 20.04.2017. 17:00 7:5
105. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 20.04.2017. 19:00 5:4 SO
104. HS Rīga 2001 - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 21.04.2017. 18:15 9:5
102. Venta 2002 - HS Rīga 2001 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 22.04.2017. 09:45 0:7
103. Liepājas SSS - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 22.04.2017. 16:00 3:5
107. Elektrēnu DKLRM - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 23.04.2017. 16:00 3:5
100. Liepājas SSS - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 25.04.2017. 17:00 5:3
101. Pārdaugava - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.04.2017. 18:00 5:4
63. Pārdaugava - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 26.04.2017. 16:00 5:2
40. Jūrmalas SS - Lido 2016/2017: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 03.05.2017. 17:45 2:7
5. HK Prizma - HK Zemgale LLU 2016/2017: LČ: Play-off Volvo SC ledus halle 08.03.2017. 19:00 2:7
6. HS Rīga - HK Liepāja/Optibet 2016/2017: LČ: Play-off Hokeja halle Rīga 08.03.2017. 19:00 4:6
7. HS Rīga - HK Liepāja/Optibet 2016/2017: LČ: Play-off Hokeja halle Rīga 09.03.2017. 19:00 3:2
8. HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2016/2017: LČ: Play-off LOC ledus halle 11.03.2017. 17:00 5:1
9. HK MOGO - HK Liepāja/Optibet 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 14.03.2017. 19:15 2:1
10. HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 14.03.2017. 19:30 4:2
11. HK MOGO - HK Liepāja/Optibet 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 15.03.2017. 19:15 0:1 OT
12. HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 15.03.2017. 19:30 1:3
14. HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Jelgavas ledus halle 18.03.2017. 16:00 1:4
13. HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off LOC ledus halle 18.03.2017. 17:00 5:3
16. HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Jelgavas ledus halle 19.03.2017. 16:00 4:3
15. HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off LOC ledus halle 19.03.2017. 17:00 4:5
17. HK MOGO - HK Liepāja/Optibet 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 21.03.2017. 19:15 2:0
18. HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 21.03.2017. 19:30 3:1
19. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 24.03.2017. 19:40 3:1
20. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 25.03.2017. 16:10 3:2 SO
21. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 28.03.2017. 19:40 2:3
22. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 29.03.2017. 19:40 7:4
23. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 31.03.2017. 19:40 3:4
24. HK Kurbads - HK MOGO 2016/2017: LČ: Play-off Vidzemes ledus halle 03.04.2017. 19:40 4:1
25. HK MOGO - HK Kurbads 2016/2017: LČ: Play-off Mogo ledus halle 05.04.2017. 19:45 1:2
61. Liepājas SSS - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga LOC ledus halle 09.03.2017. 17:00 2:8
74. Liepājas SSS - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga LOC ledus halle 12.03.2017. 14:00 5:4 SO
75. Venta 2002 - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Ventspils OC ledus halle 12.03.2017. 15:30 4:5 SO
73. Jūrmalas SS - Valmieras HK/BSS/ViA 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 15.03.2017. 17:45 4:7
76. HS Rīga 2000 - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga Mogo ledus halle 16.03.2017. 12:30 4:2
77. HK Tukums Stiga RM - Valmieras HK/BSS/ViA 2016/2017: 1.līga Tukuma ledus halle 17.03.2017. 20:00 4:1
79. Valmieras HK/BSS/ViA - Venta 2002 2016/2017: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 19.03.2017. 14:50 3:6
78. Jūrmalas SS - Daugavpils/LDZ CARGO 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 19.03.2017. 15:00 0:7
47. HK Tukums Stiga RM - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Tukuma ledus halle 21.03.2017. 19:30 7:3
80. Valmieras HK/BSS/ViA - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 25.03.2017. 16:25 1:4
19. Daugavpils/LDZ CARGO - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga Daugavpils ledus halle 25.03.2017. 19:00 5:4
82. Valmieras HK/BSS/ViA - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 26.03.2017. 12:00 1:2
21. Daugavpils/LDZ CARGO - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga Daugavpils ledus halle 26.03.2017. 14:00 8:5
81. Jūrmalas SS - Venta 2002 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 26.03.2017. 15:00 3:15
69. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga Tukuma ledus halle 28.03.2017. 19:30 1:7
20. Jūrmalas SS - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 29.03.2017. 17:45 5:3
83. Jūrmalas SS - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga Majoru SLS 01.04.2017. 14:30 2:7
84. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga Ventspils OC ledus halle 02.04.2017. 15:30 5:3
2. Valmieras HK/BSS/ViA - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Vidzemes OC ledus halle 05.04.2017. 20:00 5:2
1. HS Rīga 2000 - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Mogo ledus halle 06.04.2017. 18:00 2:13
3. Venta 2002 - HS Rīga 2000 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 07.04.2017. 18:15 6:5 SO
4. Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 07.04.2017. 18:15 7:3
5. Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 08.04.2017. 17:44 4:1
6. Liepājas SSS - Daugavpils/LDZ CARGO 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 11.04.2017. 19:15 4:3 OT
7. Venta 2002 - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 11.04.2017. 20:00 4:1
8. Daugavpils/LDZ CARGO - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 13.04.2017. 18:15 7:3
10. Daugavpils/LDZ CARGO - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 14.04.2017. 16:15 1:8
9. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 14.04.2017. 20:00 3:2
11. HK Tukums Stiga RM - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 15.04.2017. 19:00 4:7
12. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 18.04.2017. 19:30 4:3
13. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Ventspils OC ledus halle 19.04.2017. 19:45 8:2
14. HK Tukums Stiga RM - Daugavpils/LDZ CARGO 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Tukuma ledus halle 20.04.2017. 19:00 4:3
15. Liepājas SSS - Venta 2002 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off LOC ledus halle 21.04.2017. 18:00 2:3 SO
16. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 22.04.2017. 16:00 7:1
17. Daugavpils/LDZ CARGO - HK Tukums Stiga RM 2016/2017: 1.līga: Play-off: Play-off Daugavpils ledus halle 23.04.2017. 16:00 6:1
168. Šauļi - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ozo ledus halle 10.03.2017. 14:15 2:7
177. HS Rīga 2006 - Klaipēda 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 12.03.2017. 11:30 10:2
174. Liepājas SSS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games LOC ledus halle 12.03.2017. 12:00 1:2 SO
176. Ogre juniors - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes ledus halle 12.03.2017. 12:50 3:2
178. Daugavpils BJSS - Šauļi 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Daugavpils ledus halle 12.03.2017. 13:30 10:3
175. Sāga 05 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 12.03.2017. 15:00 2:9
185. Dinamo 05 - Prizma/Pārdaugava 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Inbox.lv ledus halle 17.03.2017. 17:00 3:2
186. Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes OC ledus halle 18.03.2017. 12:00 5:2
193. Brocēnu NBJSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volkswagen ledus halle 19.03.2017. 11:00 1:3
187. Prizma/Pārdaugava 05 - Dinamo 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 19.03.2017. 12:00 5:3
190. Klaipēda - Ogre juniors 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volkswagen ledus halle 19.03.2017. 12:30 5:1
188. Pārdaugava 06 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 19.03.2017. 13:45 5:3
191. HS Rīga 2006 - Šauļi 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 19.03.2017. 13:45 W:0
192. Daugavpils BJSS - THK/Talsu NSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Daugavpils ledus halle 19.03.2017. 15:00 9:2
179. Brocēnu NBJSS - THK/Talsu NSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volkswagen ledus halle 22.03.2017. 15:30 6:1
206. Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes OC ledus halle 22.03.2017. 15:45 1:4
199. Šauļi - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ozo ledus halle 26.03.2017. 11:45 3:4 SO
200. THK/Talsu NSS - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Talsu hokeja halle 26.03.2017. 13:00 4:1
195. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 26.03.2017. 13:15 3:6
197. Jelgavas LSS - Ogre juniors 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Jelgavas ledus halle 26.03.2017. 14:15 5:3
173. Pārdaugava 06 - Dinamo 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 26.03.2017. 15:30 10:2
196. Valmieras HK/BSS - Sāga 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes OC ledus halle 29.03.2017. 17:00 8:5
77. Venta 2002 - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 07.04.2017. 16:30 0:11
184. Klaipēda - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 08.04.2017. 11:00 2:7
198. Klaipēda - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 08.04.2017. 15:30 0:7
205. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.04.2017. 15:45 2:3
204. Klaipēda - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Klaipēda 09.04.2017. 11:00 7:5
201. Ogre juniors - Šauļi 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes ledus halle 09.04.2017. 13:00 5:2
203. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Daugavpils ledus halle 09.04.2017. 13:30 7:5
208. THK/Talsu NSS - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Talsu hokeja halle 09.04.2017. 17:00 3:8
182. Sāga 05 - Dinamo 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Majoru SLS 09.04.2017. 18:45 3:12
145. THK/Talsu NSS - Dinamo 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Talsu hokeja halle 12.04.2017. 18:30 3:4
106. Venta 2002 - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Ventspils OC ledus halle 13.04.2017. 17:30 3:2
202. HS Rīga 2006 - THK/Talsu NSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 12:00 6:1
207. Šauļi - Ogre juniors 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Vidzemes ledus halle 16.04.2017. 15:30 1:2 SO
209. Jelgavas LSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Jelgavas ledus halle 17.04.2017. 13:00 1:4
183. Prizma/Pārdaugava 05 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volvo SC ledus halle 18.04.2017. 17:00 5:2
210. Brocēnu NBJSS - Klaipēda 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Volkswagen ledus halle 22.04.2017. 12:00 2:3
44. Sāga 05 - Prizma/Pārdaugava 05 2016/2017: LBJČH: U12: Regular games Majoru SLS 23.04.2017. 17:00 3:5
206. Jūrmalas SS/EVHS - Kauņa 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 11.03.2017. 10:15 3:0
209. Klaipēda - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 11.03.2017. 12:00 6:5
202. Pārdaugava 03 - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 11.03.2017. 12:15 5:3
207. HK Tukums - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 11.03.2017. 12:30 2:8
208. Prizma/Pārdaugava 03 - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 11.03.2017. 14:00 11:1
204. Ogre Juniors - Dinamo 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Vidzemes ledus halle 11.03.2017. 15:15 1:11
205. Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 17:15 1:3
203. Sāga 04 - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 12.03.2017. 15:00 3:6
211. HK Tukums - Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 13.03.2017. 14:00 1:6
210. Kauņa - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Kauņa, Lietuva 13.03.2017. 17:00 2:4
215. Jelgavas LSS I - Jūrmalas SS/EVHS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 14.03.2017. 12:00 1:0
214. Jelgavas LSS II - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 14.03.2017. 13:45 3:5
218. HK Tukums - Sāga 04 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 14.03.2017. 14:00 6:8
217. Kauņa - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 14.03.2017. 16:30 1:10
216. Pērkons - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Mogo ledus halle 14.03.2017. 16:45 2:8
268. HS Rīga 2003 - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Hokeja halle Rīga 15.03.2017. 10:00 2:1
222. Liepājas SSS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 15.03.2017. 17:15 7:6 SO
219. Klaipēda - Ogre Juniors 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 15.03.2017. 17:45 3:8
221. Jūrmalas SS/EVHS - Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 15.03.2017. 18:00 1:0
223. Pērkons - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Mogo ledus halle 16.03.2017. 10:45 2:1 SO
224. Brocēnu NBJSS - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 16.03.2017. 15:00 1:13
225. Jelgavas LSS I - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 16.03.2017. 16:30 8:2
228. Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 17.03.2017. 14:30 6:5
230. Pērkons - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Mogo ledus halle 18.03.2017. 13:00 5:7
229. Ogre Juniors - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Vidzemes ledus halle 18.03.2017. 15:10 3:4 SO
233. Pārdaugava 03 - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 18.03.2017. 15:45 9:0
232. HK Tukums - Kauņa 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 18.03.2017. 16:15 8:4
227. Prizma/Pārdaugava 03 - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 18.03.2017. 18:15 4:2
192. Kauņa - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 19.03.2017. 09:15 1:13
197. Klaipēda - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 19.03.2017. 14:00 5:4
212. Dinamo 03 - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 22.03.2017. 17:15 4:3
198. Liepājas SSS - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 23.03.2017. 12:30 4:8
235. Jūrmalas SS/EVHS - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 25.03.2017. 10:15 2:4
238. Kauņa - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 25.03.2017. 12:00 2:5
239. HS Rīga 2003 - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Hokeja halle Rīga 25.03.2017. 12:00 9:3
237. HK Tukums - Ogre Juniors 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 25.03.2017. 15:00 4:3 SO
241. Venta 2002 - Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 25.03.2017. 15:45 3:5
242. Jūrmalas SS/EVHS - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 26.03.2017. 12:00 5:6 SO
244. HK Tukums - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 01.04.2017. 12:00 0:3
245. Klaipēda - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 01.04.2017. 12:00 7:9
248. Jelgavas LSS I - Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 01.04.2017. 14:00 15:2
247. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 01.04.2017. 15:45 4:5 SO
249. Jelgavas LSS II - Ogre Juniors 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 01.04.2017. 15:45 5:6
243. Sāga 04 - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 02.04.2017. 14:00 8:3
148. Sāga 04 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 04.04.2017. 12:45 9:8 SO
253. Jūrmalas SS/EVHS - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 08.04.2017. 10:15 5:2
269. Brocēnu NBJSS - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 08.04.2017. 11:00 3:4
256. Klaipēda - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Klaipēda 08.04.2017. 12:15 6:9
255. Daugavpils BJSS - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 08.04.2017. 13:45 2:3
250. Sāga 04 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 09.04.2017. 13:30 6:3
213. Venta 2002 - Klaipēda 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Ventspils OC ledus halle 10.04.2017. 15:45 7:4
260. Sāga 04 - Jūrmalas SS/EVHS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volvo SC ledus halle 11.04.2017. 17:15 3:5
258. HK Tukums - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 12.04.2017. 18:15 4:2
254. Dinamo 03 - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 13.04.2017. 17:00 4:7
184. Jelgavas LSS II - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 13.04.2017. 19:15 1:5
182. Kauņa - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Kauņa, Lietuva 14.04.2017. 15:30 4:5 SO
263. Liepājas SSS - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 15.04.2017. 12:00 9:1
261. Jelgavas LSS I - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 15.04.2017. 13:00 14:3
231. Jelgavas LSS I - Dinamo 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 18.04.2017. 18:20 5:3
264. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 25.04.2017. 12:15 5:1
240. Sāga 04 - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Majoru SLS 25.04.2017. 13:00 5:17
252. Brocēnu NBJSS - Kauņa 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 29.04.2017. 14:00 4:2
270. Jelgavas LSS II - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Jelgavas ledus halle 29.04.2017. 14:00 1:3
51. Liepājas SSS - Kauņa 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs LOC ledus halle 30.04.2017. W:0
246. Kauņa - Dinamo 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 30.04.2017. 10:00 0:W
169. HK Tukums - Jelgavas LSS II 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Tukuma ledus halle 30.04.2017. 11:15 2:7
251. Ogre Juniors - Jelgavas LSS I 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Vidzemes ledus halle 01.05.2017. 12:20 1:16
265. Daugavpils BJSS - Prizma/Pārdaugava 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Daugavpils ledus halle 06.05.2017. 13:00 3:8
267. Sāga 04 - Dinamo 03 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Inbox.lv ledus halle 16.05.2017. 17:00 1:15
257. Klaipēda - HS Rīga 2003 2016/2017: LBJČH: U14: Regular games: Pamatturnīrs Volkswagen ledus halle 01.06.2017. 0:W
51. HS Rīga 05 - Pirāti 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 11.03.2017. 10:30 3:8
53. OZO Stars - Dinamo 04 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Ozo ledus halle 13.03.2017. 17:30 9:3
55. HS Rīga 05 - Pirāti 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 14.03.2017. 15:30 4:6
56. Pirāti - Dinamo 04 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Mogo ledus halle 15.03.2017. 12:45 4:3
58. OZO Stars - Pirāti 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Ozo ledus halle 17.03.2017. 16:30 1:2 SO
60. Pirāti - OZO Stars 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Mogo ledus halle 18.03.2017. 17:00 5:6 SO
61. OZO Stars - HS Rīga 05 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Ozo ledus halle 25.03.2017. 11:45 15:1
62. Dinamo 04 - Pirāti 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Inbox.lv ledus halle 25.03.2017. 13:45 1:4
63 HS Rīga 05 - Dinamo 04 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 28.03.2017. 16:45 4:7
64. HS Rīga 2004 - Pirāti 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 01.04.2017. 12:00 2:7
66. Dinamo 04 - OZO Stars 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Inbox.lv ledus halle 06.04.2017. 17:00 1:5
65. HS Rīga 05 - HS Rīga 2004 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 08.04.2017. 10:00 3:5
70. Pirāti - Dinamo 04 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Mogo ledus halle 25.04.2017. 16:45 4:1
67. HS Rīga 2004 - Dinamo 04 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 26.04.2017. 16:00 1:9
69. HS Rīga 05 - OZO Stars 2016/2017: LBJČH: U13: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2017. 14:45 1:10
71. Jelgavas LSS - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 12:00
72. Pārdaugava 07 - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 12:00
74. Pārdaugava 07 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 12:50
73. HS Rīga 2008 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 12:50
75. Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 14:00
76. HS Rīga 2007 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 14:00
78. HK Mogo 07 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 14:50
77. Jelgavas LSS - HS Rīga 2008 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 14:50
79. Liepājas SSS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 16:00
80. HS Rīga 2007 - HK Mogo 07 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2017. 16:00
83. HS Rīga 2008 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 12:45
87. Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 12:45
89. Jelgavas LSS - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 13:35
90. HK Mogo 07 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 13:35
82. HS Rīga 2007 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 14:40
88. Pārdaugava 07 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 14:40
85. Jelgavas LSS - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 15:30
86. HS Rīga 2008 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 15:30
84. Pārdaugava 07 - HK Mogo 07 2016/2017: LBJČH: U10: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2017. 16:35
90. HS Rīga 2007 - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 12.03.2017. 10:00 9:6
67. Ogre Juniors - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 18.03.2017. 16:50 3:6
96. HS Rīga 2007 - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 19.03.2017. 10:00 7:2
99. Ogre Juniors - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 19.03.2017. 11:40 1:9
98. HK Tukums - Vilnius SLRA 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Tukuma ledus halle 19.03.2017. 15:30 16:2
102. Pērkons - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Mogo ledus halle 26.03.2017. 12:45 0:11
101. Elektrēnu DKLRM - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Volvo SC ledus halle 26.03.2017. 13:45 7:11
103. Pārdaugava 06 - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Volvo SC ledus halle 29.03.2017. 17:00 2:3 SO
107. HS Rīga 2007 - Pārdaugava 06 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 11:30 3:8
104. HK Tukums - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Tukuma ledus halle 02.04.2017. 12:00 3:4
106. HS Rīga 2006 - Vilnius SLRA 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 13:00 8:1
105. Ogre Juniors - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 02.04.2017. 14:20 3:5
93. Vilnius SLRA - Elektrēnu DKLRM 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vilnius Arena 05.04.2017. 15:00
91. Pērkons - HS Rīga 2006 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Mogo ledus halle 09.04.2017. 12:45 0:7
75. Ogre Juniors - Prizma/Pārdaugava 07 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 13.04.2017. 15:50 2:4
20. HS Rīga 2006 - HS Rīga 2007 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Hokeja halle Rīga 15.04.2017. 10:30 3:0
17. Prizma/Pārdaugava 07 - Vilnius SLRA 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Volvo SC ledus halle 15.04.2017. 14:30 W:0
19. Ogre Juniors - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U11: Regular games Vidzemes ledus halle 22.04.2017. 12:40 3:1
164. Jūrmalas SS - HK Ako 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 12.03.2017. 12:30 1:6
167. Venta 2002 - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 12.03.2017. 13:15 6:4
165. Sieviešu izlase - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 12.03.2017. 13:15 0:10
163. HK Tukums - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 12.03.2017. 14:00 9:2
166. Daugava - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 12.03.2017. 14:15 4:6
168. Valmieras HK/BSS - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes OC ledus halle 12.03.2017. 15:30 4:3 SO
162. Daugavpils BJSS - HS Rīga 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 12.03.2017. 15:45 0:8
40. Daugava - HS Rīga 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 13.03.2017. 11:15 0:3
199. Daugava - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.03.2017. 11:15 3:4
148. HK Ako - HS Rīga 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 16.03.2017. 11:15 2:3
190. Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.03.2017. 14:30 11:3
171. Sieviešu izlase - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 19.03.2017. 11:30 1:13
173. Liepājas SSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 19.03.2017. 12:00 4:3
170. Jūrmalas SS - HS Rīga 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 19.03.2017. 12:30 1:10
174. Daugava - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.03.2017. 13:00 1:4
175. Venta 2002 - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 19.03.2017. 15:00 4:5
172. HK Ako - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.03.2017. 15:30 3:1
169. Klaipēda - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 19.03.2017. 15:45 4:10
100. Prizma/Pārdaugava - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 21.03.2017. 15:45 4:2
196. Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes OC ledus halle 22.03.2017. 17:30 7:2
202. HS Rīga 2002 - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.03.2017. 19:30 10:0
186. Prizma/Pārdaugava - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2017. 18:00 7:2
176. HK Ako - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 26.03.2017. 11:15 2:3 SO
179. Liepājas SSS - Pērkons 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 26.03.2017. 12:00 6:4
177. Jūrmalas SS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 26.03.2017. 12:30 2:14
181. Venta 2002 - Daugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 26.03.2017. 15:00 3:2
180. Jelgavas LSS - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 26.03.2017. 16:00 2:7
207. HS Rīga 2002 - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.03.2017. 19:30 3:5
205. Valmieras HK/BSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 31.03.2017. 19:30 4:3 SO
183. Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 02.04.2017. 12:00 4:8
187. Venta 2002 - HK Ako 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 02.04.2017. 13:15 0:6
188. Jelgavas LSS - Daugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 02.04.2017. 14:00 8:6
184. Klaipēda - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 02.04.2017. 14:15 0:W
182. Sieviešu izlase - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 14:30 1:10
185. HS Rīga 2002 - Valmieras HK/BSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 02.04.2017. 16:45 0:5
178. HS Rīga 2002 - Brocēnu NBJSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 06.04.2017. 18:15 12:3
191. HK Tukums - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 11.04.2017. 17:45 4:1
192. Daugavpils BJSS - Venta 2002 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 16.04.2017. 13:30 4:3
189. Sieviešu izlase - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 20.04.2017. 19:30 2:7
197. Sieviešu izlase - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 23.04.2017. 11:45 0:16
198. Venta 2002 - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 23.04.2017. 13:15 5:4
200. Daugavpils BJSS - Jelgavas LSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 23.04.2017. 13:30 9:3
195. Pērkons - HK Ako 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 23.04.2017. 14:00 0:7
204. HK Tukums - Liepājas SSS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 26.04.2017. 18:15 3:6
133. Jūrmalas SS - HK Tukums 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 28.04.2017. 17:45
193. Klaipēda - Daugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 29.04.2017. 16:00 2:6
206. Klaipēda - Prizma/Pārdaugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 30.04.2017. 11:45 6:9
208. Pērkons - Daugava 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 30.04.2017. 12:45 2:6
203. Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 30.04.2017. 14:00 8:3
209. Jelgavas LSS - HK Ako 2016/2017: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 30.04.2017. 14:15 3:10
17. SHK LAIMA - Laima juniors 2016/2017: LČ sievietēm Hokeja halle Rīga 20.03.2017. 20:30 9:1
16. L&L-JLSS - SHK LAIMA 2016/2017: LČ sievietēm Jelgavas ledus halle 25.03.2017. 0:7
18. SHK LAIMA - L&L-JLSS 2016/2017: LČ sievietēm Hokeja halle Rīga 27.03.2017. 20:30 3:0
2. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 01.04.2017. 17:00 0:5
3. Latvijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 02.04.2017. 17:00 1:2
1. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Daugavpils ledus halle 07.04.2017. 19:30 1:0
2. Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Daugavpils ledus halle 08.04.2017. 17:00 0:3
3. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Zviedrija 14.04.2017. 17:30 4:1
4. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Zviedrija 15.04.2017. 14:00 3:4 SO
5. Latvijas izlase - Francijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 21.04.2017. 19:30 2:1
6. Latvijas izlase - Francijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Arēna Rīga 22.04.2017. 17:00 4:6
7. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Vācija 30.04.2017. 21:15 3:4 OT
8. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: Euro Hockey Challenge Vācija 01.05.2017. 19:00 3:2
1. Itālijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 08.04.2017. 14:00 1:4
2. Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 09.04.2017. 14:00 3:2
3. Latvijas Sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 11.04.2017. 17:30 1:2
4. Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 12.04.2017. 21:00 5:4
5. Slovākijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2016/2017: PČ sievietēm Polija 14.04.2017. 17:30 8:0
1. Latvija U-18 - Kanāda U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 13.04.2017. 16:30 1:4
2. Šveice U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 14.04.2017. 20:30 4:0
3. Latvija U-18 - Somija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 16.04.2017. 20:30 2:7
4. Slovākija U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 17.04.2017. 20:30 4:0
5. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 20.04.2017. 12:30 0:2
6. Baltkrievija U-18 - Latvija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 21.04.2017. 18:30 2:3
7. Latvija U-18 - Baltkrievija U-18 2016/2017: U-18 PČ Slovākija 23.04.2017. 14:30 1:3
1. Zviedrijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 05.05.2017. 17:15 1:2 SO
3. ASV izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 05.05.2017. 21:15 1:2
5. Latvijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 13:15 3:0
7. Slovākijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 17:15 3:2 OT
9. Vācijas izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 06.05.2017. 21:15 2:7
11. Itālijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 13:15 1:10
13. ASV izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 17:15 7:2
15. Latvijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 07.05.2017. 21:15 3:1
17. Vācijas izlase - Krievijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 08.05.2017. 17:15 3:6
19. ASV izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 08.05.2017. 21:15 4:3
21. Itālijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 09.05.2017. 17:15 1:2
23. Slovākijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 09.05.2017. 21:15 3:4 SO
25. ASV izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 10.05.2017. 17:15 3:0
27. Slovākijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 10.05.2017. 21:15 2:3 SO
29. Krievijas izlase - Dānijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 11.05.2017. 17:15 3:0
31. Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 11.05.2017. 21:15 2:0
33. Zviedrijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 12.05.2017. 17:15 8:1
35. Dānijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 12.05.2017. 21:15 3:2 OT
37. Latvijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 13:15 3:5
39. Krievijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 17:15 6:0
41. Itālijas izlase - Vācijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 13.05.2017. 21:15 1:4
43. Slovākijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 14.05.2017. 17:15 1:6
45. Dānijas izlase - Zviedrijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 14.05.2017. 21:15 2:4
47. Dānijas izlase - Itālijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 15.05.2017. 17:15 2:0
49. Krievijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 15.05.2017. 21:15 5:0
51. Zviedrijas izlase - Slovākijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 13:15 4:2
53. Krievijas izlase - ASV izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 17:15 3:5
55. Vācijas izlase - Latvijas izlase 2016/2017: PČ Vācija 16.05.2017. 21:15 4:3 SO
1. Krievija U-20 II - Šveice U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2017. 15:00 3:0
2. Latvija U-20 - Krievija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 26.05.2017. 18:30 2:6
3. Krievija U-20 II - Latvija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2017. 15:00 1:2 OT
4. Šveice U-20 - Krievija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 27.05.2017. 18:30 1:5
5. Šveice U-20 - Latvija U-20 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2017. 12:00 3:2 SO
6. Krievija U-20 - Krievija U-20 II 2017/2018: Black Sea Cup: U20 Soči, Krievija 28.05.2017. 15:00 4:2
1 Latvijas klubu izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 16:00 13:1
2 Igaunijas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 19:30 1:2
3 Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 16:00 3:2
4 Latvijas klubu izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 19:00 5:0
5 Lietuvas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 13:00 1:7
6 Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 16:30 7:2
1 Lido - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 02.09.2017. 13:00 5:0
3 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 13:30 5:8
4 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 02.09.2017. 13:30 6:0
2 Daugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 16:00 1:7
9 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 09.09.2017. 12:00 4:7
5 Mārupe/AKO - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 09.09.2017. 13:30 5:0
8 HSR 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 09.09.2017. 14:00 10:1
7 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 09.09.2017. 15:15 2:3
6 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 18:00 7:4
13 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 16.09.2017. 13:30 1:3
11 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 16.09.2017. 14:15 1:2
10 Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Kurbads ledus halle 16.09.2017. 15:30 1:10
12 Venta 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 16.09.2017. 15:45 4:2
14 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.09.2017. 16:35 0:5
19 Lido - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 23.09.2017. 13:10 8:0
15 Valmieras HK - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 13:45 5:0
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 23.09.2017. 14:15
18 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 23.09.2017. 15:00 12:3
17 HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 15:30 4:2
22 Mārupe/AKO - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 30.09.2017. 13:30 2:5
21 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 30.09.2017. 14:30 4:5 SO
23 Valmieras HK - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 15:00 3:5
20 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 15:15 2:4
26 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 04.10.2017. 19:30 8:2
27 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 07.10.2017. 12:00 8:6
29 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 12:15 0:5
25 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 16:15 5:1
34 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 14.10.2017. 12:45 6:5
31 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 14.10.2017. 13:30 3:6
32 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 13:45 2:6
30 Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:00 0:7
33 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 17:15 5:2
35 Pārdaugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 12:15 3:2 SO
37 Mārupe/AKO - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.10.2017. 13:30 4:9
39 Daugavpils BJSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.10.2017. 14:15 10:3
38 Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 15:00 4:5
41 Daugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 11:45 1:6
42 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 15:45 3:5
40 Lido - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 24.10.2017. 16:45 4:2
43 Valmieras HK - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 24.10.2017. 18:00 1:4
48 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 26.10.2017. 17:00 4:5 SO
47 HSR 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 26.10.2017. 18:15 10:1
36 Valmieras HK - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 28.10.2017. 12:00 0:7
44 Mārupe/AKO - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 28.10.2017. 12:15 5:2
50 Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 28.10.2017. 14:00 1:12
49 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 28.10.2017. 14:15 6:2
51 Venta 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 28.10.2017. 15:00 3:5
52 Mārupe/AKO - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 04.11.2017. 13:30 4:3
54 Lido - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 04.11.2017. 14:45 9:2
55 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 04.11.2017. 16:30 6:2
53 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 04.11.2017. 16:35 5:6 SO
58 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 13:45 5:2
60 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 11.11.2017. 16:30 10:5
59 HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 12.11.2017. 12:15 4:1
64 Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 12:15 3:8
65 Daugavpils BJSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 18.11.2017. 13:00 2:3 SO
62 Liepājas SSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 18.11.2017. 14:00 6:2
63 Lido - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 18.11.2017. 14:45 6:0
66 Venta 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 18.11.2017. 15:00 5:1
28 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 23.11.2017. 17:45 7:2
70 JLSS U-18 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 25.11.2017. 12:30 3:7
67 Valmieras HK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 25.11.2017. 13:35 3:4
68 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.11.2017. 13:45 3:4
69 DKLRM - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 25.11.2017. 14:15 5:2
71 HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 25.11.2017. 15:30 6:5 SO
72 HSR 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 29.11.2017. 19:30 3:2
76 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 02.12.2017. 12:15 4:2
74 DKLRM - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 02.12.2017. 14:15 3:7
75 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 02.12.2017. 15:45 6:3
73 JLSS U-18 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 17:30 8:0
80 Daugava - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 11:30 1:8
79 Daugavpils BJSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 13:45 6:2
77 Pārdaugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 15:45 1:5
61 Lido - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 14.12.2017. 17:45 14:1
24 Pārdaugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 15.12.2017. 20:30 5:3
83 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 16.12.2017. 13:15 1:2
85 Valmieras HK - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.12.2017. 13:50 4:7
86 Pārdaugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 14:30 11:1
104 HSR 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 20.12.2017. 19:30 1:0
89 JLSS U-18 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 23.12.2017. 10:30 2:3
87 Liepājas SSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 23.12.2017. 13:00 10:4
90 DKLRM - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 23.12.2017. 14:15 2:8
88 HSR 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 23.12.2017. 14:30 1:5
57 Valmieras HK - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 27.12.2017. 14:15 W:0
93 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 04.01.2018. 12:15 4:7
92 Venta 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 04.01.2018. 13:15 5:4
94 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 04.01.2018. 14:00 2:6
96 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 04.01.2018. 16:00 9:1
95 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 04.01.2018. 17:00 5:3
100 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 05.01.2018. 12:00 1:2
115 Pārdaugava - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 05.01.2018. 16:45 4:7
98 Mārupe/AKO - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 06.01.2018. 13:30 4:3 SO
99 Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 06.01.2018. 15:00 6:2
97 DKLRM - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 06.01.2018. 15:15 7:4
107 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 10.01.2018. 19:10 5:3
117 DKLRM - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 11.01.2018. 11:10 1:6
103 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 13.01.2018. 12:00 8:3
84 Mārupe/AKO - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 13.01.2018. 13:30 3:2 SO
105 JLSS U-18 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 14:15 5:3
102 Lido - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 13.01.2018. 16:30 2:3
101 Daugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 18.01.2018. 18:00
111 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 20.01.2018. 13:00
110 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:30
108 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 20.01.2018. 14:00
109 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 20.01.2018. 16:30
7 Brocēnu NJBSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 03.09.2017. 12:00 5:12
8 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.09.2017. 12:45 7:3
6 IHS/Pārdaugava - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.09.2017. 13:15 6:7 SO
4 Daugavpils BJSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 03.09.2017. 13:30 4:3
1 HK Tukums/HS Rīga - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 03.09.2017. 15:00 10:3
3 Sieviešu klubu izlase - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 15:45 1:9
2 Venta 2002 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 16:30 6:3
150 HC Klaipeda - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 15:45 9:12
16 HK Tukums/HS Rīga - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:2
13 Daugavpils BJSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 10.09.2017. 13:30 3:2
9 MĀRUPE - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 10.09.2017. 14:45 6:3
15 Venta 2002 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 15:00 9:8
12 Daugava/Sāga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 15:30 5:3
14 Sieviešu klubu izlase - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 15:45 0:6
10 JLSS U-16 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 17:00 3:4 SO
11 Kauno BTA - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 16.09.2017. 14:00 7:11
20 Liepājas SSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:9
22 Brocēnu NJBSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:4
24 Ogre Juniors - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 17.09.2017. 12:50 2:12
23 Pērkons - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 17.09.2017. 13:00 2:6
19 Daugavpils BJSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 17.09.2017. 13:30 12:2
17 Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:7 SO
18 Sieviešu klubu izlase - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 15:45 0:8
21 IHS/Pārdaugava - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:3
163 Brocēnu NJBSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 20.09.2017. 17:00 3:8
38 Ogre Juniors - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 16:40 9:4
29 IHS/Prizma - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 12:00 3:9
31 HK Tukums/HS Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:3 SO
28 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 24.09.2017. 13:00 7:5
26 Kauno BTA - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 24.09.2017. 14:00 5:13
30 Sieviešu klubu izlase - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 15:45 0:4
35 IHS/Pārdaugava - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 12:00 8:7 SO
37 Pērkons - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 01.10.2017. 12:45 8:9 SO
33 Daugavpils BJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 01.10.2017. 13:30 14:1
34 Liepājas SSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 01.10.2017. 14:00 7:6 SO
39 MĀRUPE - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 01.10.2017. 14:45 3:9
32 Sieviešu klubu izlase - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 15:45 3:14
74 Venta 2002 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 05.10.2017. 18:45 6:5 SO
41 Daugava/Sāga - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kurbads ledus halle 08.10.2017. 11:00 8:3
45 Liepājas SSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.10.2017. 12:00 11:3
42 HSR 2003 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 08.10.2017. 12:45 6:3
47 Venta 2002 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.10.2017. 13:15 9:0
44 IHS/Pārdaugava - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 15:45 11:6
52 Kauno BTA - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 14.10.2017. 14:30 2:5
49 HC Klaipeda - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 15.10.2017. 12:00 7:1
46 HK Tukums/HS Rīga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 15.10.2017. 13:00 4:9
53 MĀRUPE - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 14:45 4:1
51 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:30 5:7
48 Jūrmalas SS/EVHS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:45 1:17
272 JLSS U-16 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 18:00 13:3
58 HK Tukums/HS Rīga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 17.10.2017. 18:00 2:3
56 IHS/Prizma - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 12:00 2:3
57 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 22.10.2017. 14:15 9:6
54 Daugava/Sāga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 14:30 3:14
55 MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 14:45 2:1
60 Sieviešu klubu izlase - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 15:45 0:8
59 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 22.10.2017. 16:15 6:9
66 MĀRUPE - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 24.10.2017. 11:00 11:2
62 IHS/Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 12:15 8:3
64 Pērkons - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 24.10.2017. 14:30 7:3
67 JLSS U-16 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 24.10.2017. 16:10 4:3
65 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 24.10.2017. 16:20 5:8
25 JLSS U-16 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 25.10.2017. 15:45 6:0
70 IHS/Prizma - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 26.10.2017. 11:00 2:7
76 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 26.10.2017. 14:30 6:2
72 Ogre Juniors - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 26.10.2017. 16:20 11:7
75 Sieviešu klubu izlase - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 27.10.2017. 19:30 2:6
71 MĀRUPE - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 28.10.2017. 14:45 4:1
79 Pērkons - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 29.10.2017. 12:45 5:6 SO
84 Daugava/Sāga - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 12:45 3:7
80 Ogre Juniors - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 29.10.2017. 12:50 6:7 SO
82 JLSS U-16 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 29.10.2017. 14:00 9:6
77 IHS/Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 14:30 0:6
81 MĀRUPE - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 29.10.2017. 14:45 7:1
78 Brocēnu NJBSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 29.10.2017. 16:30 8:1
86 HC Klaipeda - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Klaipēda 05.11.2017. 11:00 7:5
90 Sieviešu klubu izlase - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 05.11.2017. 12:15 1:8
91 Daugavpils BJSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 05.11.2017. 13:30 6:4
92 Liepājas SSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 05.11.2017. 14:15 7:6 SO
89 Venta 2002 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 05.11.2017. 15:30 4:1
87 JLSS U-16 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 05.11.2017. 16:30 20:4
93 Brocēnu NJBSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 09.11.2017. 15:30 12:7
61 Liepājas SSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 11.11.2017. 14:00 10:2
68 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 12.11.2017.
73 Pērkons - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 12.11.2017. 14:00 6:3
95 Brocēnu NJBSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 19.11.2017. 12:00 5:4 SO
96 Pērkons - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 19.11.2017. 12:45 2:5
100 Kauno BTA - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 19.11.2017. 14:30 8:4
98 MĀRUPE - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 19.11.2017. 14:45 8:1
101 Daugava/Sāga - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 15:00 5:3
97 Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 19.11.2017. 15:10 5:8
102 HSR 2003 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 19.11.2017. 16:30 13:3
129 IHS/Pārdaugava - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 20.11.2017. 13:00 4:6
85 IHS/Prizma - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 20.11.2017. 18:00 3:13
63 Brocēnu NJBSS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 22.11.2017. 17:15 10:3
115 Kauno BTA - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 25.11.2017. 16:00 4:10
109 Liepājas SSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 26.11.2017. 12:00 7:2
110 Brocēnu NJBSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 26.11.2017. 12:00 5:4
105 HK Tukums/HS Rīga - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 12:15 10:1
108 Daugavpils BJSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 26.11.2017. 13:30 10:2
104 Daugava/Sāga - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 26.11.2017. 13:45 15:6
106 Venta 2002 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 26.11.2017. 13:45 1:6
107 Sieviešu klubu izlase - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 26.11.2017. 15:45 1:7
99 JLSS U-16 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 28.11.2017. 19:00 5:2
117 HSR 2003 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.12.2017. 12:45 12:3
112 Ogre Juniors - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 03.12.2017. 14:00 2:11
111 IHS/Pārdaugava - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 14:15 5:7
118 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 14:15 2:4
113 MĀRUPE - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 03.12.2017. 16:00 5:2
114 JLSS U-16 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 18:00 10:0
180 Brocēnu NJBSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 06.12.2017. 17:30 10:6
116 Daugava/Sāga - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.12.2017. 18:00 7:9
119 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 12:00 6:5
123 Daugavpils BJSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 10.12.2017. 13:00 2:6
122 Sieviešu klubu izlase - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 10.12.2017. 14:00 1:3
124 Liepājas SSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 10.12.2017. 14:00 0:5
125 IHS/Pārdaugava - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 14:30 13:3
121 Daugava/Sāga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 15:00 10:4
88 HK Tukums/HS Rīga - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 12.12.2017. 19:15 0:5
143 Ogre Juniors - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 17.12.2017. 10:30 0:9
50 HSR 2003 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 17.12.2017. 13:00 6:2
127 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.12.2017. 14:00 6:7 SO
134 IHS/Prizma - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 19.12.2017. 18:15 5:9
128 Ogre Juniors - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 27.12.2017. 16:30 6:5
132 Daugava/Sāga - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 27.12.2017. 18:00 9:0
135 Sieviešu klubu izlase - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.12.2017. 19:30 2:9
94 IHS/Prizma - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.01.2018. 12:30 0:16
5 Liepājas SSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 06.01.2018. 14:30 6:4
140 Kauno BTA - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 07.01.2018. 10:30 4:11
136 HC Klaipeda - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 07.01.2018. 13:00 7:6
138 HSR 2003 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 07.01.2018. 13:00 2:0
139 Daugava/Sāga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 14:00 3:7
137 IHS/Prizma - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 14:30 3:7
142 MĀRUPE - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 07.01.2018. 14:45 5:3
141 JLSS U-16 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 07.01.2018. 15:30 7:4
120 HK Tukums/HS Rīga - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 09.01.2018. 18:15 2:6
145 Brocēnu NJBSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 12:00 6:5 SO
146 IHS/Pārdaugava - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 12:00 9:4
149 IHS/Prizma - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 13:45 4:2
147 Liepājas SSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 14.01.2018. 14:00
144 Pērkons - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 14.01.2018. 14:15 2:4
151 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 14:15 3:8
157 Ogre Juniors - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 21.01.2018. 10:20
155 Brocēnu NJBSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 12:15
152 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 21.01.2018. 13:30
154 IHS/Pārdaugava - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 13:45
158 MĀRUPE - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.01.2018. 14:45
156 Pērkons - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 21.01.2018. 15:30
159 JLSS U-16 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 21.01.2018. 15:30
3 HSR 2001 - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 13:15 3:9
1 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 13:45 5:4 SO
2 HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 03.09.2017. 15:00 1:4
4 Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 14:05 3:0
6 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 14:30 3:2
5 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 17:15 2:6
7 Pārdaugava/Jūrmala - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Volvo SC ledus halle 12.09.2017. 19:00 1:3
8 Valmieras HK/BSS/ViA - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 14:05 1:2
9 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.09.2017. 16:00 2:3 OT
12 HK Zemgale/JLSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Jelgavas ledus halle 21.09.2017. 18:45 5:6 SO
10 Lido - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 21.09.2017. 19:30 8:0
11 Liepājas SSS - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 21.09.2017. 19:30 1:8
14 HSR 2001 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 13:15 6:0
13 Lido - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Mogo ledus halle 24.09.2017. 17:30 4:6
1. HK Kurbads - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Kurbads ledus halle 27.09.2017. 19:15 9:1
4, HK MOGO - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Mogo ledus halle 27.09.2017. 19:15 5:1
2. HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Jelgavas ledus halle 27.09.2017. 19:30 3:2 OT
3. HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls LOC ledus halle 27.09.2017. 19:30 5:0
5. HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Kurbads ledus halle 27.12.2017. 19:15 4:3
6. HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Mogo ledus halle 27.12.2017. 19:15 4:2
1 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 09.09.2017. 16:00 3:5
3 HS Rīga - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 13.09.2017. 19:15 5:6 OT
2 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 13.09.2017. 19:30 3:1
4 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 13:00 1:4
5 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 13:00 4:5 SO
6 HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 16.09.2017. 13:30 9:5
7 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 19.09.2017. 19:00 2:3 OT
8 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 20.09.2017. 19:15 4:0
9 HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 20.09.2017. 19:15 2:3
10 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 13:00 4:3 SO
12 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 13:00 4:7
15 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 13:00 2:7
13 HK Liepāja/Optibet - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 30.09.2017. 13:30 6:0
14 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 30.09.2017. 16:00 3:1
16 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 03.10.2017. 19:00 1:2 OT
17 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 04.10.2017. 19:15 2:3 SO
18 HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 04.10.2017. 19:30 9:2
19 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 13:00 3:4
20 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 07.10.2017. 16:00 4:1
21 HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 07.10.2017. 17:00 2:3
22 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 11.10.2017. 19:15 6:1
23 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:4
24 HK Liepāja/Optibet - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:1
25 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 13:00 2:9
26 HK Liepāja/Optibet - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 14.10.2017. 13:00 8:1
27 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 14.10.2017. 13:30 8:2
11 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.10.2017. 13:30 5:7
29 HK MOGO - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 25.10.2017. 19:15 3:4
28 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 25.10.2017. 19:30 2:0
30 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 28.10.2017. 13:00 3:1
31 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 28.10.2017. 16:00 2:3 OT
32 HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 28.10.2017. 16:00 6:3
33 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 31.10.2017. 19:00 1:6
34 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 01.11.2017. 19:15 8:2
35 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 01.11.2017. 19:30 6:2
38 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 13:00 1:4
36 HK Liepāja/Optibet - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 04.11.2017. 13:30 3:0
37 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 04.11.2017. 16:00 1:2 SO
39 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 14.11.2017. 19:00 2:8
41 HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 15.11.2017. 19:30 9:8 SO
43 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 22.11.2017. 19:15 3:4
44 HK MOGO - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 22.11.2017. 19:15 5:4 SO
42 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 22.11.2017. 19:30 6:3
45 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 25.11.2017. 13:00 3:2 OT
46 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 25.11.2017. 15:30 3:1
47 HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 25.11.2017. 16:00 5:2
48 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 29.11.2017. 19:15 8:2
50 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 29.11.2017. 19:15 5:1
49 HK Liepāja/Optibet - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 29.11.2017. 19:30 4:5 OT
51 HK Prizma - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
53 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 13:00 2:7
52 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 15:00 2:5
56 HS Rīga - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 06.12.2017. 19:15 1:8
54 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 06.12.2017. 19:20 2:1
55 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 06.12.2017. 19:30 3:0
57 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 13:00 3:8
58 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 13:00 4:3
59 HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 09.12.2017. 13:30 3:5
60 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 19.12.2017. 19:00 5:2
62 HK Liepāja/Optibet - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 20.12.2017. 19:30 4:2
63 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 09.01.2018. 19:00 4:3 OT
61 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 10.01.2018. 19:15 4:1
65 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 13.01.2018. 13:00 2:12
64 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 13.01.2018. 13:30 10:1
66 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 17:00 2:0
69 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 17.01.2018. 19:15 10:4
67 HK Liepāja/Optibet - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 17.01.2018. 19:30 7:2
68 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 17.01.2018. 19:30 2:6
40 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 20.01.2018. 13:30
1 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 11:15 2:6
1 Valmieras HK/BSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:5
5 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 10.09.2017. 12:00 6:5 SO
4 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 12:00 25:1
3 HSR 2008 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 12:45 10:1
2 HS MOGO 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.09.2017. 13:00 3:4
3 Venta 2002 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 13:15 2:5
4 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 13:45 8:2
2 HSR 2006 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 14:15 8:1
6 JLSS U-12 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 15:15 2:1
7 HSR 2006 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 15:30 20:1
11 LT UNITED - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 15:45 12:1
12 SAULYS/HPA - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 17.09.2017. 11:00 3:7
13 HK Ogre - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:4
7 HK Tukums - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:3
6 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 12:45 7:4
10 Pārdaugava 07 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 13:45 2:7
8 JLSS U-12 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 14:00 3:4 SO
9 HSR 2007 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 14:15 7:2
5 JLSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 15:45 7:6
11 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.09.2017. 10:45 6:9
17 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:6
9 Liepājas SSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:5 SO
14 HK Ogre - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 24.09.2017. 12:20 2:3
18 JLSS U-12 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 24.09.2017. 14:00 1:9
10 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 24.09.2017. 14:00 6:3
16 Pārdaugava 06 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 14:15 6:0
15 Venta 2002 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.09.2017. 15:45 4:13
23 Valmieras HK/BSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2017. 17:30 0:20
19 HSR 2007 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 11:30 9:1
15 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 01.10.2017. 12:00 3:1
21 LT UNITED - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 13:45 2:3
14 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 14:00 1:8
20 Pārdaugava 07 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 14:15 5:2
22 HK Ogre - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 01.10.2017. 14:30 10:2
16 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 15:45 1:13
25 Pārdaugava 06 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2017. 19:30 10:1
15 HK Tukums - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 08.10.2017. 10:00 11:3
26 Brocēnu NBJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 08.10.2017. 12:00 2:5
18 HSR 07/08 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 08.10.2017. 12:45 2:9
24 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 13:35 10:3
28 Pārdaugava 07 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:45 2:3
27 JLSS U-12 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 08.10.2017. 14:00 3:6
16 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 08.10.2017. 14:45 3:5
29 HSR 2007 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 15:30 5:3
21 Mārupe - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 10:45 19:1
32 SAULYS/HPA - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 15.10.2017. 11:00 4:3 SO
34 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 15.10.2017. 12:00 6:14
22 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 12:15 3:1
33 HK Ogre - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 15.10.2017. 13:20 5:3
31 LT UNITED - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vilnius Arena 15.10.2017. 13:30 4:3
30 Pārdaugava 07 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 13:45 5:6
19 JLSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 14:00 1:2
35 HSR 2006 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 14:00 15:1
37 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 20.10.2017. 16:00 3:5
23 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 10:45 6:5 SO
41 HSR 2007 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 11:00 3:0
26 HS MOGO 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 22.10.2017. 12:45 12:1
40 HC Klaipeda - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Klaipēda 22.10.2017. 13:15 7:5
39 Daugavpils BJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 13:30 5:4 SO
25 HSR 07/08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 14:00 2:3 SO
38 JLSS U-12 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 14:00 3:6
32 HSR 07/08 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 29.10.2017. 11:30 0:3
30 HK Tukums - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 05.11.2017. 12:00 0:4
45 Valmieras HK/BSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.11.2017. 12:00 2:6
44 HK Ogre - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 05.11.2017. 12:10 6:4
27 Liepājas SSS - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 05.11.2017. 12:15 7:4
47 Venta 2002 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 05.11.2017. 13:45 3:7
28 Prizma 07 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 14:15 5:3
46 HSR 2006 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 05.11.2017. 14:30 7:0
42 LT UNITED - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 16:00 5:7
48 Brocēnu NBJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 12.11.2017. 12:00 6:1
53 Pārdaugava 07 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 12.11.2017. 12:45 5:4 SO
50 Daugavpils BJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 12.11.2017. 13:30 4:3
49 JLSS U-12 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 12.11.2017. 14:00 3:5
52 HSR 2007 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 12.11.2017. 14:30 14:2
33 Prizma 07 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 12.11.2017. 14:40 3:4
34 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 12.11.2017. 15:30 0:11
51 HK Ogre - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 18.11.2017. 10:20 5:4
72 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 17:00 8:9 SO
35 Prizma 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 12:00 2:3 SO
56 Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.11.2017. 12:00 5:3
55 HK Ogre - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 19.11.2017. 13:30 5:1
54 Pārdaugava 07 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 13:45 0:4
37 HSR 07/08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 19.11.2017. 14:00 3:4
36 HS MOGO 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 19.11.2017. 15:00 2:0
59 Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 15:30 10:1
58 Venta 2002 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 19.11.2017. 15:45 3:2
118 LT UNITED - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Elektrēni, Lietuva 24.11.2017.
36 Pārdaugava 06 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 28.11.2017. 13:00 1:11
61 Pārdaugava 07 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2017. 16:45 2:10
39 Mārupe - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 03.12.2017. 10:30 4:3
65 Brocēnu NBJSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 03.12.2017. 12:00 3:4
60 HK Ogre - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 03.12.2017. 12:20 8:2
42 Prizma 07 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 12:30 0:11
63 Venta 2002 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.12.2017. 13:15 4:6
40 HK Tukums - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 03.12.2017. 15:00 4:2
41 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 16:30 1:8
64 Pārdaugava 06 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 16:45 9:1
43 SAULYS/HPA - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 08.12.2017. 8:14
70 LT UNITED - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 08.12.2017. 18:30 4:5
67 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 16:00 5:0
62 HSR 2006 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 16:45 3:1
43 Liepājas SSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 10.12.2017. 12:00 4:1
68 HSR 2007 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.12.2017. 12:15 5:4
69 Pārdaugava 07 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 12:30 1:2
45 HS MOGO 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.12.2017. 12:45 4:5
66 Pārdaugava 06 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 14:15 9:2
50 HSR 2008 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 12:15 10:2
73 HSR 2007 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 14:00 11:3
48 Mārupe - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 17.12.2017. 14:45 14:2
71 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 17.12.2017. 14:45 6:3
75 LT UNITED - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.12.2017. 15:30 4:7
74 HSR 2006 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 15:45 4:0
49 HK Tukums - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 17.12.2017. 17:00 3:2 SO
57 HSR 2006 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.01.2018. 12:15 5:4 SO
44 JLSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 07.01.2018. 14:00 1:9
77 SAULYS/HPA - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 12.01.2018. 15:00 5:8
51 Prizma 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 11:00 3:7
80 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.01.2018. 12:15 2:8
54 HS MOGO 07 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 14.01.2018. 12:45 9:1
78 LT UNITED - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 12:45 1:6
82 Daugavpils BJSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.01.2018. 14:00 3:2
81 HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 16:00 7:5
79 Pārdaugava 07 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 16:15 1:2 SO
88 Valmieras HK/BSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 19.01.2018. 17:00
84 Brocēnu NBJSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 10:45
55 HSR 07/08 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 21.01.2018. 11:00
58 HK Tukums - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 21.01.2018. 12:30
86 Venta 2002 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.01.2018. 13:15
85 Pārdaugava 06 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 14:30
83 HC Klaipeda - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 14:45
57 Prizma 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 16:30
1 OZO STARS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 16.09.2017. 10:00 5:0
5 HSR 04/05 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 10:45 4:3
2 Brocēnu NBJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 16.09.2017. 12:00 2:4
4 Kurbads 04 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2017. 12:30 9:1
3 Dinamo Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.09.2017. 15:45 9:1
7 Kurbads 04 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 10:00 8:5
9 HSR 2005 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 10:45 0:7
6 Liepājas SSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 23.09.2017. 12:00 0:8
1 Valmieras HK/BSS - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 12:00 3:1
2 JLSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2017. 12:30
5 Ogre Juniors - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 12:40 4:5 SO
11 Pārdaugava - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 15:45 1:3
4 Kurbads 05 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 17:00 5:6
8 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 23.09.2017. 17:15 1:3
3 Pārdaugava 06 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 17:30 33:0
12 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2017. 12:00 1:5
14 Daugavpils BJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 13:00 3:1
16 PIRATI - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 13:00 4:0
8 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 30.09.2017. 13:00 6:7
9 Valmieras HK/BSS - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 13:15 7:1
7 Pērkons - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 14:45 0:8
10 Prizma - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 14:45 2:0
6 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2017. 15:00 2:7
15 HSR 04/05 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 15:30 10:4
13 Dinamo Rīga - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 30.09.2017. 15:45 1:0
17 Sāga/Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 16:30 2:6
20 Kurbads 04 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 10:15 3:4 SO
22 HSR 2005 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 10:45 1:11
13 Kurbads 05 - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 12:00 4:3
14 Ogre Juniors - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 07.10.2017. 12:40 17:0
11 JLSS - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 12:45 0:1
19 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 07.10.2017. 14:30 4:1
15 Saulys/BTA Kaunas - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kauņa, Lietuva 07.10.2017. 15:00 5:1
21 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.10.2017. 15:45 1:2
18 Sāga/Daugava - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 16:00 3:7
12 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 17:45 9:1
23 JLSS U-14 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 18:30 2:6
19 Kurbads - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 10:00 0:W
26 HSR 04/05 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 10:45 5:2
18 Valmieras HK/BSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:4 SO
17 Talsu NSS/THK - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 14.10.2017. 13:00 1:5
24 Dinamo Rīga - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 14.10.2017. 14:00 2:5
25 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2017. 14:15 3:10
28 Sāga/Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 16:00 6:2
16 Pērkons - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 16:15 0:23
30 Kurbads 04 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 17:00 6:3
20 Prizma - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:45 8:1
27 PIRATI - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 18:00 7:2
31 OZO STARS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 11:00 4:1
33 JLSS U-14 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2017. 11:15 1:4
24 Saulys/BTA Kaunas - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 13:00 6:0
25 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 21.10.2017. 13:00 0:18
34 HSR 2005 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 13:15 0:8
35 Venta 2002 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 13:15 3:4 SO
32 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 15:45 9:1
21 Pārdaugava 06 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 17:30 8:0
22 Kurbads 05 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 25.10.2017. 11:30 7:0
37 OZO STARS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 25.10.2017. 17:15 1:5
38 HSR 04/05 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 26.10.2017. 16:30 3:6
41 HSR 2005 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.10.2017. 10:45 2:9
44 OZO STARS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 28.10.2017. 12:00 8:1
42 JLSS U-14 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 28.10.2017. 12:45 6:3
39 Kurbads 04 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 28.10.2017. 13:00 11:2
40 Venta 2002 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 28.10.2017. 13:15 0:7
43 Dinamo Rīga - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 28.10.2017. 14:00 2:5
10 JLSS U-14 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 29.10.2017. 17:45 4:2
45 HSR 2005 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 10:45 1:15
26 Kurbads 05 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 04.11.2017. 11:15 9:2
46 JLSS U-14 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 04.11.2017. 11:30 7:6 SO
48 Brocēnu NBJSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 04.11.2017. 12:00 4:5
28 Saulys/BTA Kaunas - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 04.11.2017. 12:00 9:0
27 Ogre Juniors - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 04.11.2017. 12:40 2:3 SO
30 Pērkons - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 04.11.2017. 13:00 1:13
29 Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 04.11.2017. 14:50 2:5
49 Dinamo Rīga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 04.11.2017. 15:15 7:1
47 PIRATI - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 04.11.2017. 17:00 13:0
35 Kurbads 05 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 10:30 1:5
50 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2017. 11:45 1:2
53 Liepājas SSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 11.11.2017. 12:00 0:1
31 Valmieras HK/BSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.11.2017. 12:00 11:3
32 Kurbads - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 12:15 3:5
51 PIRATI - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 11.11.2017. 13:00 5:3
54 Kurbads 04 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 14:00 7:0
52 JLSS U-14 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 16:00 10:0
34 JLSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 17:45 1:5
59 Kurbads 04 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 12.11.2017. 11:00 5:1
36 Talsu NSS/THK - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 12.11.2017. 13:00 6:1
40 Ogre Juniors - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 12.11.2017. 15:40 0:2
55 HSR 04/05 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 18.11.2017. 11:00 2:7
58 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 18.11.2017. 12:00 1:6
56 PIRATI - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 18.11.2017. 13:00 6:4
60 Venta 2002 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 18.11.2017. 13:15 5:6
38 HC Klaipeda - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 18.11.2017. 14:00 12:5
37 Prizma - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 14:30 16:0
39 Pārdaugava 06 - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 14:30 6:2
57 Sāga/Daugava - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 16:15 1:9
48 Pērkons - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 25.11.2017. 11:45 2:12
36 Liepājas SSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 25.11.2017. 12:15 2:4
23 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 25.11.2017. 16:10 4:2
79 JLSS U-14 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 26.11.2017. 16:30 1:2
64 Kurbads 04 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 10:00 1:2 SO
66 HSR 2005 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 10:45 2:4
63 Liepājas SSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 02.12.2017. 12:00 3:4
43 JLSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 12:30
61 PIRATI - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 13:00 8:1
45 Kurbads 05 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
65 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:15 10:3
41 Kurbads - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 14:45 2:3
42 Pērkons - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 14:45 5:19
62 Sāga/Daugava - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 15:45 0:8
69 OZO STARS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 09.12.2017. 12:00 12:1
70 Brocēnu NBJSS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2017. 12:00 8:2
72 Daugavpils BJSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 12:00 1:7
50 Valmieras HK/BSS - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2017. 12:00 4:0
49 Talsu NSS/THK - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 09.12.2017. 13:00 4:9
46 Saulys/BTA Kaunas - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 09.12.2017. 14:00 5:2
47 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 15:45 6:9
68 Kurbads 04 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2017. 16:00 3:4 SO
73 HSR 2005 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2017. 10:30 2:10
75 Brocēnu NBJSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 16.12.2017. 12:00 3:4
78 HSR 04/05 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2017. 12:15 3:7
67 JLSS U-14 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2017. 13:00 8:1
52 Talsu NSS/THK - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 16.12.2017. 13:00 6:0
53 Pērkons - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 16.12.2017. 13:00 0:21
51 Prizma - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 15:45 2:7
77 Sāga/Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 17:45 5:6
74 OZO STARS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 17.12.2017. 12:00 10:0
76 Dinamo Rīga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 19.12.2017. 17:00 5:1
83 Liepājas SSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 06.01.2018. 12:30 2:5
33 Saulys/BTA Kaunas - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 06.01.2018. 12:45 7:3
80 HSR 2005 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 06.01.2018. 13:00 4:3 SO
82 Daugavpils BJSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 06.01.2018. 13:00 0:11
81 Venta 2002 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.01.2018. 13:15 0:9
84 Sāga/Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.01.2018. 14:30 1:16
85 HSR 04/05 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 13.01.2018. 10:45 14:2
88 Brocēnu NBJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2018. 12:00 5:2
89 OZO STARS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.01.2018. 12:00 17:0
59 JLSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 12:30 0:9
86 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 13.01.2018. 14:30 5:2
58 Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 14:30 10:2
87 Dinamo Rīga - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 13.01.2018. 15:15 2:1
90 Pārdaugava - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 15:45 5:2
56 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2018. 16:00 5:7
60 Prizma - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 16:15 4:2
57 Kurbads 05 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 13.01.2018. 17:00 9:1
54 HC Klaipeda - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 14:15 4:2
55 Saulys/BTA Kaunas - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 14.01.2018. 16:10 2:3 SO
93 Kurbads 04 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 20.01.2018. 10:00
94 Liepājas SSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 20.01.2018. 12:00
96 PIRATI - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2018. 12:00
61 Saulys/BTA Kaunas - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 20.01.2018. 12:00
62 Ogre Juniors - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 20.01.2018. 12:40
65 JLSS - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 15:15
91 Pārdaugava - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:45
92 Venta 2002 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 20.01.2018. 15:45
63 Kurbads 05 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 20.01.2018. 17:00
64 Pārdaugava 06 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 17:30
44 Saulys/BTA Kaunas - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 16:00
2. Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 01.10.2017. 13:50 4:1
1. Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 01.10.2017. 14:30 3:6
3. HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 16:00 1:3
4. Mārupe - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 01.10.2017. 19:00 3:2
6 Liepājas SSS - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 08.10.2017. 14:30 6:3
5. Valmieras HK/BSS/ViA - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 15:30 3:6
8 Venta 2002 - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 15.10.2017. 16:15 9:5
10 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 15.10.2017. 16:15 5:3
9 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 19.10.2017. 17:00 4:3 OT
15 Valmieras HK/BSS/ViA - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 22.10.2017. 13:50 5:4 SO
12 HK Zemgale/JLSS - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 16:00 0:3
14 Daugavpils/LDZ CARGO - Lido 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 16:00 3:7
18 Pārdaugava/Jūrmala - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 12:00 4:5
16 Valmieras HK/BSS/ViA - Mārupe 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 29.10.2017. 13:50 1:4
17 Lido - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 29.10.2017. 15:15 3:4
19 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 03.11.2017. 18:45 2:3 OT
21 Lido - Mārupe 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 05.11.2017. 13:15 4:2
23 HK Zemgale/JLSS - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 05.11.2017. 14:15 2:6
22 Pārdaugava/Jūrmala - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 15:45 5:7
20 Liepājas SSS - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 05.11.2017. 17:00 1:7
11 Daugavpils/LDZ CARGO - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 12.11.2017. 16:00 6:2
24 Daugavpils/LDZ CARGO - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 17.11.2017. 20:00 3:2 OT
28 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 19.11.2017. 13:00 7:3
25 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Ozo ledus halle 19.11.2017. 14:45 7:4
26 Daugavpils/LDZ CARGO - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 19.11.2017. 15:00 3:4
27 Valmieras HK/BSS/ViA - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 19.11.2017. 15:30 6:5 OT
29 Lido - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 26.11.2017. 13:10 5:1
31 HK Zemgale/JLSS - Mārupe 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 26.11.2017. 14:15 6:2
30 Pārdaugava/Jūrmala - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 26.11.2017. 16:00 6:5 SO
32 Pārdaugava/Jūrmala - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 12:15 3:4
35 HSR 2001 - Mārupe 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 03.12.2017. 14:00 2:1
33 HK Zemgale/JLSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 14:15 2:3
34 Venta 2002 - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 03.12.2017. 15:00 Canc.
39 Daugavpils/LDZ CARGO - Mārupe 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 10.12.2017. 15:20 4:5
37 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 10.12.2017. 16:30 4:5
13 Mārupe - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 14.12.2017. 20:15 5:1
43 HK Zemgale/JLSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 17.12.2017. 14:15 2:10
7 Lido - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 21.12.2017. 17:45 6:2
36 Pārdaugava/Jūrmala - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 22.12.2017. 20:30 3:4
45 HSR 2001 - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 04.01.2018. 19:30 2:1
46 Pārdaugava/Jūrmala - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 12:15 2:5
47 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 07.01.2018. 14:15 4:2
49 Valmieras HK/BSS/ViA - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 07.01.2018. 14:45 2:5
50 Venta 2002 - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 14.01.2018. 13:15 4:2
51 HK Zemgale/JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 14.01.2018. 14:15 6:2
52 Pārdaugava/Jūrmala - Lido 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 14:15 1:3
40 Liepājas SSS - HSR 2001 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 18.01.2018. 19:15
54 Pārdaugava/Jūrmala - Mārupe 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 12:15
53 HSR 2001 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 21.01.2018. 13:00
55 Lido - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 21.01.2018. 13:15
56 Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 21.01.2018. 14:45
1. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 15:30 4:3 OT
2. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:00 3:4
1 Valmieras HK/BSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:6
3 Brocēnu NBJSS 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:2 P
2 HC Klaipeda - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 0:9
4 Mārupe/BALTI - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 2:1 P
5 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 3:8
9 HS Rīga 2009 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 0:0
7 Mārupe/BALTI - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 3:5
8 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 0:6
6 Ogre juniors 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 3:0
10 Brocēnu NBJSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 1:2 P
11 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 2:5
12 Prizma 08 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 1:6
1 HSR 2009 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 3:2
2 Mārupe/ZAĻI - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 6:1
3 JLSS 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 1:7
4 TNSS/THK - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 2:4
5 HSR 2009 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 8:0
6 Ogre juniors 2008 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 1:2 SO
7 JLSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 1:2
8 HS MOGO 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 3:1
9 Pārdaugava 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 2:1
10 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 5:1
11 Brocēnu NBJSS 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 15:15 5:3
12 BHC37 WildCats - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 4:1
13 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 3:5
14 Pārdaugava 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 1:0
15 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 0:4
16 HK Tukums - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 2:3
13 Daugavpils BJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 12:40 8:2
14 Mārupe/BALTI - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 12:40 1:6
15 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 13:25 3:4 SO
16 Pārdaugava 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 13:25 6:2
17 Daugavpils BJSS - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 14:25 3:2 SO
18 Prizma 08 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 14:25 2:1 SO
19 Mārupe/BALTI - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 15:10 2:6
20 HS MOGO 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 15:10 0:4
21 Pārdaugava 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:10 4:2
22 Brocēnu NBJSS 09 - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:10 1:2
23 Ogre juniors 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:55 1:2 SO
24 JLSS 09 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:55 0:1 SO
25 Daugavpils BJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 6:0
26 Jūrmalas SS - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 4:2
27 JLSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 2:0
28 HS MOGO 09 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 0:5
29 Prizma 08 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 0:4
30 HC Klaipeda - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 3:5
31 Daugavpils BJSS - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 5:0
32 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 4:3
33 Jūrmalas SS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 5:2
34 Prizma 08 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 3:2 SO
35 Mārupe/BALTI - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 2:3
36 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 6:5 SO
29 Mārupe/ZAĻI - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:00 2:1
30 Kurbads - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:00 2:1 SO
25 BHC37 WildCats - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:45 2:3
28 HSR 2009 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:45 4:0
21 Pārdaugava 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 12:45 2:3
22 HK Tukums - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 12:45 3:0
17 Brocēnu NBJSS 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 13:30 1:2
20 HC Klaipeda 09 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 13:30 0:4
23 JLSS 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 14:30 3:2 SO
24 TNSS/THK - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 14:30 0:3
18 HS MOGO 08 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 15:15 3:1
19 Kurbads - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 15:15 1:5
27 Vilnius SLRA - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 16:15 2:1
32 Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 16:15 3:1
26 Liepājas SSS - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 17:00 1:0
31 Venta 2002 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 17:00 1:4
33 HS MOGO 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:00
34 Ogre juniors 2008 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:00
35 HC Klaipeda 09 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:45
40 Liepājas SSS - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:45
47 Brocēnu NBJSS 08 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 11:45
48 HS MOGO 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 11:45
41 BHC37 WildCats - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 12:30
44 Mārupe/ZAĻI - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 12:30
42 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 13:30
46 Venta 2002 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 13:30
37 HK Tukums - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 14:15
38 JLSS 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 14:15
43 HSR 2009 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 15:15
45 Kurbads - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 15:15
36 Pārdaugava 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 16:00
39 TNSS/THK - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 16:00
37 Brocēnu NBJSS 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 12:15
38 Mārupe/BALTI - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 12:15
39 Valmieras HK/BSS - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:00
40 Ogre juniors 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:00
41 Jūrmalas SS - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:00
42 JLSS 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:00
43 Daugavpils BJSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:45
44 BHC37 ScreamingEagles - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:45
45 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:30
46 Ogre juniors 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:30
47 Daugavpils BJSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 16:30
48 Prizma 08 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 16:30
1 Donbass - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 15:30 4:2
2 HK Kurbads - GKS Tychy 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 19:30 5:2
3 GKS Tychy - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 15:30 11:0
4 Donbass - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 18:00 1:8
5 GKS Tychy - Donbass 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 14:00 4:2
6 Narva PSK - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 18:00 1:2
8 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 20:15 11:0
2 Laima Juniors - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 19:15 0:10
14 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 19.11.2017. 15:30 3:4 SO
11 Laima - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 25.11.2017. 14:00 10:0
12 Laima - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 25.11.2017. 17:00 20:0
19 Hockey Girls - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 11:00 2:8
20 Hockey Girls - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 14:30 3:7
10 Laima - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 01.12.2017. 20:30 6:0
9 Laima Juniors - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 10:45 0:1
15 L&L/JLSS - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 06.01.2018. 14:00 0:5
17 L&L/JLSS - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 14:00
18 L&L/JLSS - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 17:00
21 Hockey Girls - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 21.01.2018. 11:00
22 Hockey Girls - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 21.01.2018. 14:30
2. Slovākija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 09.11.2017. 0:8
1. Latvija U-17 - Baltkrievija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 09.11.2017. 15:15 4:5 SO
4. Slovākija U-17 - Baltkrievija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 10.11.2017. 0:4
3. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 10.11.2017. 10:45 1:4
6. Baltkrievija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 11.11.2017. 1:4
5. Latvija U-17 - Slovākija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 11.11.2017. 12:00 4:0
2 Baltkrievija U-20 - Dānija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 09.11.2017. 15:30 4:1
1 Latvija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 09.11.2017. 19:00 1:4
3 Dānija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 10.11.2017. 15:30 3:2 SO
4 Latvija U-20 - Baltkrievija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 10.11.2017. 19:00 0:2
5 Austrija U-20 - Baltkrievija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 11.11.2017. 12:30 2:10
6 Latvija U-20 - Dānija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 11.11.2017. 16:00 0:2
2. Latvija U-20 - Francija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Francija 06.12.2017. 20:00 4:2
1. Latvija U-20 - Kazahstāna U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Francija 08.12.2017. 20:00 1:4
1. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Ozo ledus halle 09.11.2017. 15:30 5:3
2. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Ozo ledus halle 10.11.2017. 15:30 6:7 OT
3. Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Ozo ledus halle 11.11.2017. 11:45 2:5
1 Latvija U-16 - Dānija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Norvēģija 14.12.2017. 17:00 7:0
2 Latvija U-16 - Norvēģija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Norvēģija 15.12.2017. 20:30 2:3
3 Latvija U-16 - Francija U-16 2017/2018: U-16 izlases pārbaudes spēles: U16: A grupa Norvēģija 16.12.2017. 14:00 6:1
1 Latvijas izlase - Baltkrievijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 09.11.2017. 17:30 7:5
2 Slovēnijas izlase - Francijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 09.11.2017. 21:00 3:2 OT
4 Francijas izlase - Baltkrievijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 10.11.2017. 2:3 OT
3 Latvijas izlase - Slovēnijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 10.11.2017. 17:30 4:1
5 Latvijas izlase - Francijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 11.11.2017. 19:00 3:1
6 Slovēnijas izlase - Baltkrievijas izlase 2017/2018: Euro Ice Hockey Challenge Francija 11.11.2017. 21:00 3:5
1. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Norvēģija 09.11.2017. 20:00 3:0
2. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Norvēģija 10.11.2017. 20:00 4:3
3. Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18 Norvēģija 11.11.2017. 16:30 2:3 OT
1. Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18: A grupa Austrija 14.12.2017. 17:00 4:0
2 Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18: A grupa Austrija 15.12.2017. 17:00 3:1
3. Latvija U-18 - Austrijas U-18 izlase 2017/2018: U-18 izlases pārbaudes spēles: U18: A grupa Austrija 16.12.2017. 13:30 8:2
2. Lietuvas izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 10.11.2017.
1 Latvijas klubu izlase - Ukrainas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 10.11.2017. 16:30 9:2
3. Igaunijas izlase - Ukrainas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 11.11.2017.
4. Latvijas klubu izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 11.11.2017. 16:30 5:3
6. Lietuvas izlase - Ukrainas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 12.11.2017.
5. Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Baltijas kausa izcīņa: A grupa Klaipēda 12.11.2017. 13:00 13:0
1. HK Kurbads - Rungsted Seier 2017/2018: Kontinentālais Kauss: A grupa Dānija 17.11.2017. 20:45 8:4
2. HK Kurbads - Minskas Yunost 2017/2018: Kontinentālais Kauss: A grupa Dānija 18.11.2017. 17:00 2:4
3. HK Kurbads - Šefīldas Steelers 2017/2018: Kontinentālais Kauss: A grupa Dānija 19.11.2017. 15:00 2:4
1. Kazahstāna U-20 - Vācija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 10.12.2017. 3:2 OT
2. Austrija U-20 - Francija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 10.12.2017. 1:6
4. Latvija U-20 - Ungārija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 10.12.2017. 19:00 4:1
5. Francija U-20 - Ungārija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 11.12.2017. 4:3 OT
3. Latvija U-20 - Kazahstāna U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 11.12.2017. 14:00 2:3 OT
6. Vācija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 12.12.2017. 4:1
7. Ungārija U-20 - Kazahstāna U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 13.12.2017. 3:5
8. Vācija U-20 - Francija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 13.12.2017. 4:1
9. Latvija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 13.12.2017. 20:00 5:1
10. Francija U-20 - Latvija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 14.12.2017. 20:00 0:1 OT
11. Vācija U-20 - Ungārija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 15.12.2017. 7:2
12. Kazahstāna U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 15.12.2017. 3:2
14. Austrija U-20 - Ungārija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 16.12.2017. 5:2
15. Francija U-20 - Kazahstāna U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 16.12.2017. 1:6
13. Vācija U-20 - Latvija U-20 2017/2018: U-20 PČ: U20: A grupa Francija 16.12.2017. 15:30 0:1
1 Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 16.12.2017. 17:00 1:5
2 Polijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: Latvijas sieviešu izlases pārbaudes spēles Vidzemes OC ledus halle 17.12.2017. 12:00 4:5 SO