HK "Kurbads" ceturtajā finālspēlē uzveic HK "Mogo" un sērijā panāk 1:3

Trešdien, 29.martā, HK Kurbads Latvijas virslīgas hokeja čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā savā laukumā ar 7:4 uzveica HK Mogos hokejistus, līdz ar to rezultāts visā sērijā kļuva 3-1 Mogo labā.

Finālsērijas ceturtajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās Kurbads hokejisti. 15.minūtē Jurim Štālam neizdevās metiens, un ripa nonāca pie Jura Upīša, kuram izdevās izslidināt ripu cauri Henrija Anča kājsargiem - 1:0 mājnieku labā. Pašās perioda beigās Rūdolfs Prūsis ar spēka paņēmienu apturēja Štālu, un pēc Edgara Kurmja metiena Andrejs Lavrenovs no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu - 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā Kurbada uzbrucējs Koba Jass saņēma 5+20 minūšu noraidījumu, bet Mogo hokejists Daniles Riekstiņš bija spiests pamest laukumu uz nestuvēm. Pēc trim minūtēm Kurbads saņēma vēl vienu noraidījumu, tomēr lielo vairākumu viesiem neizdevās realizēt. Vēl vairāk - 2 minūtes nopelnīja Mogo uzbrucējs Vladimirs Mamonovs, un mājnieki pēc Jāņa Straupes metiena prata izvirzīties vadībā 2:1. Perioda vidū jau Kurbads ieguva iespēju spēlēt lielajā vairākumā, un Toms Bluks Mogo vārtos iemeta trešo ripu. Mājnieki savu ofensīvu turpināja - divus vārtus guva Rihards Remiņš, pirmajā reizē pārspējot Henriju Anču, bet otrajā viņa vietu ieņēmušo Renāru Kazanovu.

Trešajā trešdaļā Edgars Kurmis, Rustams Begovs un Andris Siksnis trīs vārtus atguva, uz ko Kurbads atbildēja ar precīzu Toma Zeltiņa metienu (pēc kura vietu Mogo vārtos atkal ieņēma Ančs) un Bruno Zabja raidījumu jau tukšos vārtos. Mājnieki izcīnīja uzvaru ar 7:4, tiekot pie pirmā panākuma sērijā, kurā Mogo šobrīd ir vadībā 3:1.

Latvijas čempionāta finālsērijas piektā spēle notiks piektdien, 31.martā Mogo hallē.

HK Kurbads – HK Mogo 7:4 (1:1, 4:0, 2:3)

Vārti: 14:35 Upītis (Štāls, Macijevskis) 1:0, 19:55 Lavrenovs (Kurmis) 1:1, 27:27 Straupe (Zolmanis, vair.) 2:1, 34:00 Bluks (Zabis, Brancis, vair.) 3:1, 35:00 Remiņš (Zolmanis) 4:1, 36:33 Remiņš (Galkins, Upītis) 5:1, 41:03 Kurmis (vair.) 5:2, 46:08 Begovs (Prūsis, Kurmis) 5:3, 46:44 Macijevskis (Zeltiņš, Hartmanis) 6:3, 54:36 Siksnis (Saviels, Ozoliņš) 6:4, 59:59 Zabis (Brancis, tukšos vārtos) 7:4
Soda minūtes: 37:14
Metieni: 36:28
Vārtsargi: Uldis Čalpa – Henrijs Ančs (no 35:00 līdz 47:24 Renārs Kazanovs)