10 |
HSR 2005 - Pārdaugava 04 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-09-2323.09.2018. |
11:30 |
2:4 |
14 |
Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
12:00 |
1:2 |
9 |
HS Kurbads 04 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
13:00 |
3:0 |
12 |
LSSS - Sieviešu klubu izlase |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
13:30 |
0:6 |
13 |
Valmieras HK/BSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:30 |
3:4 |
8 |
Kurbads 05 - JLSS |
2018/2019: LBJČH: U15: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:45 |
0:4 |
10 |
Pērkons - Pārdaugava 05 |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
16:30 |
0:8 |
15 |
Valmieras HK - Prizma |
2018/2019: JAHL
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
12:00 |
7:5 |
14 |
Zemgale Juniors - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
13:00 |
3:4 |
16 |
Pārdaugava - Venta 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:00 |
1:6 |
17 |
HK Dinaburga - Mārupe/Ako |
2018/2019: JAHL
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
15:30 |
4:0 |
20 |
Brocēnu NBJSS 08 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-09-2323.09.2018. |
12:00 |
2:6 |
18 |
Pārdaugava 08 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
12:15 |
2:0 |
13 |
HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
12:45 |
2:33 |
11 |
HSR 2008/09 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-09-2323.09.2018. |
13:15 |
9:4 |
17 |
Mārupes HS/Zaļi - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:15 |
8:2 |
21 |
THK/Talsu NSS - DLSS-1 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:15 |
7:5 |
19 |
BHC 37 - JLSS U11 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:30 |
1:2 |
16 |
HSR 2009 - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:45 |
7:1 |
15 |
JLSS - Pārdaugava 09 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
15:30 |
4:5 SO |
12 |
Mārupes HS/Balti - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
15:45 |
3:7 |
49 |
HSR 2004 - HSR 2003 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-09-2323.09.2018. |
14:15 |
4:7 |