14 |
HS Rīga 2009 - Prizma/Pārdaugava |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2121.09.2019. |
12:00 |
11:0 |
9 |
Kauno Baltu Ainiai - JLSS U-13 B |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2121.09.2019. |
12:30 |
7:1 |
10 |
Ogre Juniors - HS Rīga 2008 |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
12:45 |
2:0 |
13 |
HS Mogo 07 - HK Tukums |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
12:45 |
4:3 SO |
8 |
Talsu NSS/THK - HS Mogo 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Talsu hokeja halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
13:00 |
3:5 |
11 |
LSSS - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
13:15 |
2:6 |
10 |
DLSS - Pārdaugava 08 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
14:15 |
0:4 |
11 |
Mārupes HS - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
14:15 |
1:6 |
13 |
HS Mogo 07/08 - Baltie Vilki |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: D grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
14:30 |
0:9 |
7 |
HS Rīga 2007/08 - SLRA Vilnius |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2121.09.2019. |
15:15 |
2:3 SO |
12 |
HK Venta 2002 - Jūrmalas SS |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
15:45 |
3:5 |
14 |
JLSS U-13 A - Mārupes HS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
15:45 |
3:4 SO |
12 |
HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U13: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2121.09.2019. |
18:00 |
7:2 |
18 |
HK Ozolnieki/Tukums - Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
12:30 |
4:3 |
17 |
JLSS - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
13:30 |
1:5 |
16 |
Daugava - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
14:15 |
7:8 SO |
14 |
HS Rīga 2005 - Baltie Vilki |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
16:15 |
4:5 |
15 |
DLSS - IHS/Prizma |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
16:15 |
3:11 |
13 |
HS Rīga 2004 - Kaunas/Klaipeda |
2019/2020: LBJČH: U17
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2121.09.2019. |
17:00 |
8:0 |
12 |
HS Rīga 2010-1 - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-2121.09.2019. |
13:45 |
8:3 |
11 |
Kauno Baltu Ainiai - HS Rīga 2007 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-2121.09.2019. |
14:30 |
3:2 SO |
12 |
HK Olimp - HK Dinaburga |
2019/2020: OHL
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-2121.09.2019. |
17:30 |
7:0 |