Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
1 Latvijas klubu izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 16:00 13:1
2 Igaunijas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 19:30 1:2
3 Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 16:00 3:2
4 Latvijas klubu izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 19:00 5:0
5 Lietuvas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 13:00 1:7
6 Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 16:30 7:2
1 Lido - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 02.09.2017. 13:00 5:0
3 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 13:30 5:8
4 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 02.09.2017. 13:30 6:0
2 Daugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 16:00 1:7
9 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 09.09.2017. 12:00 4:7
5 Mārupe/AKO - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 09.09.2017. 13:30 5:0
8 HSR 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 09.09.2017. 14:00 10:1
7 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 09.09.2017. 15:15 2:3
6 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 18:00 7:4
13 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 16.09.2017. 13:30 1:3
11 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 16.09.2017. 14:15 1:2
10 Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Kurbads ledus halle 16.09.2017. 15:30 1:10
12 Venta 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 16.09.2017. 15:45 4:2
14 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.09.2017. 16:35 0:5
19 Lido - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 23.09.2017. 13:10 8:0
15 Valmieras HK - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 13:45 5:0
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 23.09.2017. 14:15
18 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 23.09.2017. 15:00 12:3
17 HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 15:30 4:2
24 Pārdaugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 12:15 Canc.
22 Mārupe/AKO - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 30.09.2017. 13:30 2:5
21 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 30.09.2017. 14:30 4:5 SO
23 Valmieras HK - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 15:00 3:5
20 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 15:15 2:4
26 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 04.10.2017. 19:30 8:2
27 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 07.10.2017. 12:00 8:6
29 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 12:15 0:5
25 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 16:15 5:1
34 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 14.10.2017. 12:45 6:5
31 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 14.10.2017. 13:30 3:6
32 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 13:45 2:6
30 Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:00 0:7
33 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 17:15 5:2
35 Pārdaugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 12:15 3:2 SO
37 Mārupe/AKO - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.10.2017. 13:30 4:9
39 Daugavpils BJSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.10.2017. 14:15 10:3
38 Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 15:00 4:5
7 Brocēnu NJBSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 03.09.2017. 12:00 5:12
8 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.09.2017. 12:45 7:3
6 IHS/Pārdaugava - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.09.2017. 13:15 6:7 SO
4 Daugavpils BJSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 03.09.2017. 13:30 4:3
1 HK Tukums/HS Rīga - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 03.09.2017. 15:00 10:3
3 Sieviešu klubu izlase - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 15:45 1:9
2 Venta 2002 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 16:30 6:3
150 HC Klaipeda - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 15:45 9:12
16 HK Tukums/HS Rīga - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:2
13 Daugavpils BJSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 10.09.2017. 13:30 3:2
9 MĀRUPE - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 10.09.2017. 14:45 6:3
15 Venta 2002 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 15:00 9:8
12 Daugava/Sāga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 15:30 5:3
14 Sieviešu klubu izlase - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 15:45 0:6
10 JLSS U-16 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 17:00 3:4 SO
11 Kauno BTA - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 16.09.2017. 14:00 7:11
20 Liepājas SSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:9
22 Brocēnu NJBSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:4
24 Ogre Juniors - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 17.09.2017. 12:50 2:12
23 Pērkons - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 17.09.2017. 13:00 2:6
19 Daugavpils BJSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 17.09.2017. 13:30 12:2
17 Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:7 SO
18 Sieviešu klubu izlase - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 15:45 0:8
21 IHS/Pārdaugava - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:3
163 Brocēnu NJBSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 20.09.2017. 17:00 3:8
38 Ogre Juniors - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 16:40 9:4
29 IHS/Prizma - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 12:00 3:9
31 HK Tukums/HS Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:3 SO
28 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 24.09.2017. 13:00 7:5
26 Kauno BTA - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 24.09.2017. 14:00 5:13
30 Sieviešu klubu izlase - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 15:45 0:4
35 IHS/Pārdaugava - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 12:00 8:7 SO
37 Pērkons - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 01.10.2017. 12:45 8:9 SO
33 Daugavpils BJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 01.10.2017. 13:30 14:1
34 Liepājas SSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 01.10.2017. 14:00 7:6 SO
39 MĀRUPE - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 01.10.2017. 14:45 3:9
32 Sieviešu klubu izlase - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 15:45 3:14
74 Venta 2002 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 05.10.2017. 18:45 6:5 SO
43 IHS/Prizma - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 08.10.2017.
41 Daugava/Sāga - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kurbads ledus halle 08.10.2017. 11:00 8:3
45 Liepājas SSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.10.2017. 12:00 11:3
42 HSR 2003 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 08.10.2017. 12:45 6:3
47 Venta 2002 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.10.2017. 13:15 9:0
44 IHS/Pārdaugava - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 15:45 11:6
52 Kauno BTA - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 14.10.2017. 14:30
49 HC Klaipeda - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Brocēnu ledus halle 15.10.2017. 12:00 7:1
46 HK Tukums/HS Rīga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 15.10.2017. 13:00 4:9
53 MĀRUPE - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 14:45 4:1
51 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:30 5:7
48 Jūrmalas SS/EVHS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:45 1:17
272 JLSS U-16 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 18:00 13:3
58 HK Tukums/HS Rīga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 17.10.2017. 18:00 2:3
56 IHS/Prizma - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 12:00 2:3
57 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 22.10.2017. 14:15 9:6
54 Daugava/Sāga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 14:30 3:14
55 MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 14:45 2:1
60 Sieviešu klubu izlase - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 15:45 0:2
59 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 22.10.2017. 16:15 0:1
3 HSR 2001 - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 13:15 3:9
1 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 13:45 5:4 SO
2 HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 03.09.2017. 15:00 1:4
4 Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 14:05 3:0
6 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 14:30 3:2
5 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 17:15 2:6
7 Pārdaugava/Jūrmala - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Volvo SC ledus halle 12.09.2017. 19:00 1:3
8 Valmieras HK/BSS/ViA - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 14:05 1:2
9 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.09.2017. 16:00 2:3 OT
12 HK Zemgale/JLSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Jelgavas ledus halle 21.09.2017. 18:45 5:6 SO
10 Lido - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 21.09.2017. 19:30 8:0
11 Liepājas SSS - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 21.09.2017. 19:30 1:8
14 HSR 2001 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 13:15 6:0
13 Lido - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Mogo ledus halle 24.09.2017. 17:30 4:6
1. HK Kurbads - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Kurbads ledus halle 27.09.2017. 19:15 9:1
4, HK MOGO - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Mogo ledus halle 27.09.2017. 19:15 5:1
2. HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Jelgavas ledus halle 27.09.2017. 19:30 3:2 OT
3. HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls LOC ledus halle 27.09.2017. 19:30 5:0
1 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 09.09.2017. 16:00 3:5
3 HS Rīga - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 13.09.2017. 19:15 5:6 OT
2 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 13.09.2017. 19:30 3:1
4 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 13:00 1:4
5 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 13:00 4:5 SO
6 HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 16.09.2017. 13:30 9:5
7 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 19.09.2017. 19:00 2:3 OT
8 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 20.09.2017. 19:15 4:0
9 HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 20.09.2017. 19:15 2:3
10 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 13:00 4:3 SO
12 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 13:00 4:7
15 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 13:00 2:7
13 HK Liepāja/Optibet - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 30.09.2017. 13:30 6:0
14 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 30.09.2017. 16:00 3:1
16 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 03.10.2017. 19:00 1:2 OT
17 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 04.10.2017. 19:15 2:3 SO
18 HK Liepāja/Optibet - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 04.10.2017. 19:30 9:2
19 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 13:00 3:4
20 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 07.10.2017. 16:00 4:1
21 HK Liepāja/Optibet - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 07.10.2017. 17:00 2:3
22 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 11.10.2017. 19:15 6:1
23 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:4
24 HK Liepāja/Optibet - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:1
25 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 13:00 2:9
26 HK Liepāja/Optibet - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 14.10.2017. 13:00 8:1
27 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 14.10.2017. 13:30 8:2
11 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.10.2017. 13:30 5:7
1 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 11:15 2:6
1 Valmieras HK/BSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:5
5 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 10.09.2017. 12:00 6:5 SO
4 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 12:00 25:1
3 HSR 2008 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 12:45 10:1
2 HS MOGO 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.09.2017. 13:00 3:4
3 Venta 2002 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 13:15 2:5
4 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 13:45 8:2
2 HSR 2006 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 14:15 8:1
6 JLSS U-12 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 15:15 2:1
7 HSR 2006 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 15:30 20:1
11 LT UNITED - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 15:45 12:1
12 SAULYS/HPA - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 17.09.2017. 11:00 3:7
13 HK Ogre - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:4
7 HK Tukums - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:3
6 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 12:45 7:4
10 Pārdaugava 07 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 13:45 2:7
8 JLSS U-12 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 14:00 3:4 SO
9 HSR 2007 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 14:15 7:2
5 JLSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 15:45 7:6
11 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.09.2017. 10:45 6:9
17 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:6
9 Liepājas SSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:5 SO
14 HK Ogre - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 24.09.2017. 12:20 2:3
18 JLSS U-12 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 24.09.2017. 14:00 1:9
10 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 24.09.2017. 14:00 6:3
16 Pārdaugava 06 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 14:15 6:0
15 Venta 2002 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.09.2017. 15:45 4:13
23 Valmieras HK/BSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2017. 17:30 0:20
19 HSR 2007 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 11:30 9:1
15 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 01.10.2017. 12:00 3:1
21 LT UNITED - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 13:45 2:3
14 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 14:00 1:8
20 Pārdaugava 07 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 14:15 5:2
22 HK Ogre - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 01.10.2017. 14:30 10:2
16 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 15:45 1:13
25 Pārdaugava 06 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2017. 19:30 10:1
15 HK Tukums - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 08.10.2017. 10:00 11:3
26 Brocēnu NBJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 08.10.2017. 12:00 2:5
18 HSR 07/08 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 08.10.2017. 12:45 2:9
24 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 13:35 10:3
28 Pārdaugava 07 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:45 2:3
27 JLSS U-12 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 08.10.2017. 14:00 3:6
16 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 08.10.2017. 14:45 3:5
29 HSR 2007 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 15:30 5:3
21 Mārupe - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 10:45 19:1
32 SAULYS/HPA - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 15.10.2017. 11:00 4:3 SO
34 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 15.10.2017. 12:00 6:14
22 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 12:15 3:1
33 HK Ogre - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 15.10.2017. 13:20 5:3
31 LT UNITED - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vilnius Arena 15.10.2017. 13:30
30 Pārdaugava 07 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 13:45 5:6
19 JLSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 14:00 1:2
35 HSR 2006 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 14:00 15:1
37 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 20.10.2017. 16:00 3:5
23 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 10:45 6:5 SO
41 HSR 2007 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 11:00 3:0
26 HS MOGO 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 22.10.2017. 12:45 12:1
40 HC Klaipeda - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Klaipēda 22.10.2017. 13:15
39 Daugavpils BJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 13:30 5:4 SO
25 HSR 07/08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 14:00 2:3 SO
38 JLSS U-12 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 14:00 3:6
1 OZO STARS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 16.09.2017. 10:00 5:0
5 HSR 04/05 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 10:45 4:3
2 Brocēnu NBJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 16.09.2017. 12:00 2:4
4 Kurbads 04 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2017. 12:30 9:1
3 Dinamo Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.09.2017. 15:45 9:1
7 Kurbads 04 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 10:00 8:5
9 HSR 2005 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 10:45 0:7
6 Liepājas SSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 23.09.2017. 12:00 0:8
1 Valmieras HK/BSS - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 12:00 3:1
2 JLSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 23.09.2017. 12:30
5 Ogre Juniors - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 12:40 4:5 SO
11 Pārdaugava - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 15:45 1:3
4 Kurbads 05 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 17:00 5:6
8 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 23.09.2017. 17:15 1:3
3 Pārdaugava 06 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 17:30 33:0
12 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Brocēnu ledus halle 30.09.2017. 12:00 1:5
14 Daugavpils BJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 13:00 3:1
16 PIRATI - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 13:00 4:0
8 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 30.09.2017. 13:00 6:7
9 Valmieras HK/BSS - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 13:15 7:1
7 Pērkons - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 14:45 0:8
10 Prizma - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 14:45 2:0
6 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2017. 15:00 2:7
15 HSR 04/05 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 15:30 10:4
13 Dinamo Rīga - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 30.09.2017. 15:45 1:0
17 Sāga/Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 16:30 2:6
20 Kurbads 04 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 10:15 3:4 SO
22 HSR 2005 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 10:45 1:11
13 Kurbads 05 - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 12:00 4:3
14 Ogre Juniors - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 07.10.2017. 12:40 17:0
11 JLSS - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 12:45 0:1
19 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 07.10.2017. 14:30 4:1
15 Saulys/BTA Kaunas - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kauņa, Lietuva 07.10.2017. 15:00 5:1
21 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.10.2017. 15:45 1:2
18 Sāga/Daugava - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 16:00 3:7
12 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 17:45 9:1
23 JLSS U-14 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 18:30 2:6
19 Kurbads - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 10:00
26 HSR 04/05 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 10:45 5:2
18 Valmieras HK/BSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:4 SO
17 Talsu NSS/THK - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 14.10.2017. 13:00 1:5
24 Dinamo Rīga - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 14.10.2017. 14:00 2:5
25 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2017. 14:15 3:10
28 Sāga/Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 16:00 6:2
16 Pērkons - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 16:15 0:23
30 Kurbads 04 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 17:00 6:3
20 Prizma - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:45 8:1
27 PIRATI - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 18:00 7:2
31 OZO STARS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 11:00 4:1
33 JLSS U-14 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2017. 11:15 1:4
24 Saulys/BTA Kaunas - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 13:00 6:0
25 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 21.10.2017. 13:00 0:18
34 HSR 2005 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 13:15 0:8
35 Venta 2002 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 13:15 3:4 SO
32 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 15:45 9:1
21 Pārdaugava 06 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 17:30 8:0
2. Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 01.10.2017. 13:50 4:1
1. Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 01.10.2017. 14:30 3:6
3. HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 16:00 1:3
4. Mārupe - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 01.10.2017. 19:00 3:2
6 Liepājas SSS - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 08.10.2017. 14:30 6:3
5. Valmieras HK/BSS/ViA - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 15:30 3:6
8 Venta 2002 - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 15.10.2017. 16:15 9:5
10 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 15.10.2017. 16:15 5:3
9 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 19.10.2017. 17:00 4:3 OT
15 Valmieras HK/BSS/ViA - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 22.10.2017. 13:50 4:4 SO
12 HK Zemgale/JLSS - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 16:00 0:1
14 Daugavpils/LDZ CARGO - Lido 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 16:00 2:0
1. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 15:30 4:3 OT
2. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:00 3:4
1 Valmieras HK/BSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:6
3 Brocēnu NBJSS 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:2 P
2 HC Klaipeda - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 0:9
4 Mārupe/BALTI - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 2:1 P
5 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 3:8
9 HS Rīga 2009 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 0:0
7 Mārupe/BALTI - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 3:5
8 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 0:6
6 Ogre juniors 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 3:0
10 Brocēnu NBJSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 1:2 P
11 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 2:5
12 Prizma 08 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 1:6
1 HSR 2009 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 3:2
2 Mārupe/ZAĻI - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 6:1
3 JLSS 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 1:7
4 TNSS/THK - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 2:4
5 HSR 2009 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 8:0
6 Ogre juniors 2008 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 1:2 SO
7 JLSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 1:2
8 HS MOGO 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 3:1
9 Pārdaugava 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 2:1
10 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 5:1
11 Brocēnu NBJSS 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 15:15 5:3
12 BHC37 WildCats - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 4:1
13 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 3:5
14 Pārdaugava 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 1:0
15 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 0:4
16 HK Tukums - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 2:3
1 Donbass - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 15:30 4:2
2 HK Kurbads - GKS Tychy 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 19:30 5:2
3 GKS Tychy - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 15:30 11:0
4 Donbass - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 18:00 1:8
5 GKS Tychy - Donbass 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 14:00
6 Narva PSK - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 18:00
8 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 20:15