21 |
HS Kurbads - Mārupes HS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
11:00 |
1:4 |
22 |
Ogre Juniors - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
11:00 |
6:1 |
23 |
Venta 2002 - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
11:45 |
9:0 |
24 |
LSSS B - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
11:45 |
0:5 |
21 |
JLSS U-9 - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
12:15 |
0:3 |
22 |
Pārdaugava 10 - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
12:15 |
1:7 |
25 |
Mārupes HS - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
12:45 |
0:4 |
26 |
BHC37 WildCats - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
12:45 |
0:5 |
23 |
Pārdaugava - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:00 |
6:0 |
24 |
BHC37 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:00 |
3:1 |
27 |
HK Tukums - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:30 |
5:3 |
28 |
Valmieras HK/BSS - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:30 |
6:0 |
25 |
HSR 2010 - 1 - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:00 |
8:0 |
26 |
HSR 2010 - 2 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:00 |
6:1 |
29 |
HS Mogo 10 - Mārupes HS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:30 |
2:6 |
30 |
Valmieras HK/BSS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:30 |
0:4 |
27 |
Liepājas SSS - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:45 |
3:2 |
28 |
DLSS - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:45 |
0:5 |
31 |
HK Tukums - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:15 |
1:5 |
32 |
Talsu NSS/THK - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:15 |
5:0 |
29 |
Brocēnu NBJSS - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:45 |
1:9 |
30 |
DLSS - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:45 |
0:6 |
33 |
Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:15 |
7:1 |
34 |
HS Kurbads - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:15 |
1:5 |
31 |
Liepājas SSS - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:30 |
1:3 |
32 |
MHK Rīga - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:30 |
3:1 |
35 |
HS Mogo 10 - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
17:00 |
10:1 |
33 |
Pārdaugava 10 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
17:30 |
4:0 |
34 |
JLSS U-9 - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
17:30 |
0:6 |
35 |
Brocēnu NBJSS - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
18:15 |
0:3 |
233 |
Kauno BTA - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-02-1616.02.2019. |
12:30 |
2:6 |
230 |
JLSS U-17 - IHS/Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:45 |
5:1 |
232 |
Pirāti - Daugava/Sāga |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
18:15 |
1:5 |
114 |
HS Rīga - Prizma/IHS |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:00 |
3:2 SO |
112 |
HK MOGO - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:30 |
2:6 |
113 |
HK Liepāja - HK Lido |
2018/2019: OHL: Regular games
|
LOC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
17:00 |
5:4 |
115 |
Valmieras HK/BSS - HS Mārupe Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:15 |
1:2 |
78 |
Jūrmalas SS - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-02-1616.02.2019. |
14:00 |
2:15 |
118 |
JLSS U-13 - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:00 |
1:7 |
119 |
DLSS - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:00 |
7:3 |
82 |
HSR 2008 - HSR 06/07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-02-1616.02.2019. |
15:45 |
1:3 |
79 |
HS Mogo - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:30 |
0:10 |
81 |
Kauno BTA - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-02-1616.02.2019. |
16:30 |
0:6 |
117 |
Pārdaugava 06 - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
17:00 |
7:3 |
98 |
Mārupe/Ako - Valmieras HK |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-02-1616.02.2019. |
13:15 |
4:6 |