64 |
HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
10:00 |
1:2 SO |
66 |
HSR 2005 - JLSS U-14 |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-12-0202.12.2017. |
10:45 |
2:4 |
63 |
Liepājas SSS - Brocēnu NBJSS |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
12:00 |
3:4 |
61 |
PIRATI - Daugavpils BJSS |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:00 |
8:1 |
45 |
Kurbads 05 - Ogre Juniors |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:00 |
1:5 |
65 |
Pārdaugava - Venta 2002 |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:15 |
10:3 |
41 |
HS Kurbads - Talsu NSS/THK |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
14:45 |
2:3 |
42 |
Pērkons - Prizma |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
14:45 |
5:19 |
62 |
Sāga/Daugava - Dinamo Rīga |
2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
15:45 |
0:8 |
25 |
DLSS-1 - HC Klaipeda |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
11:00 |
6:0 |
26 |
Jūrmalas SS - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
11:00 |
4:2 |
27 |
JLSS U-9 - BHC37 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
11:45 |
2:0 |
28 |
HS MOGO 09 - Ogre juniors 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
11:45 |
0:5 |
29 |
Prizma 08 - Pārdaugava 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
12:45 |
0:4 |
30 |
HC Klaipeda - Mārupes HS/Balti |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
12:45 |
3:5 |
31 |
DLSS-1 - BHC37 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:30 |
5:0 |
32 |
Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:30 |
4:3 |
33 |
Jūrmalas SS - JLSS U-9 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
14:30 |
5:2 |
34 |
Prizma 08 - HS Rīga 2009 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
14:30 |
3:2 SO |
35 |
Mārupes HS/Balti - HS MOGO 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
15:15 |
2:3 |
36 |
Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 |
2017/2018: LBJČH: U10: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
15:15 |
6:5 SO |
76 |
Mārupe/AKO - Valmieras HK |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Mārupes Ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
12:15 |
4:2 |
74 |
DKLRM - Daugavpils BJSS |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Daugavpils ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
14:15 |
3:7 |
75 |
Venta 2002 - Pārdaugava |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Ventspils OC ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
15:45 |
6:3 |
73 |
JLSS U-18 - Daugava |
2017/2018: LBJČH: U18: Regular games
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
17:30 |
8:0 |
51 |
Prizma/IHS - HK Liepāja |
2017/2018: OHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:00 |
1:5 |
53 |
HS Rīga - HK MOGO |
2017/2018: OHL
|
Hokeja halle Rīga
|
2017-12-0202.12.2017. |
13:00 |
2:7 |
52 |
HK Zemgale LLU - HK Kurbads |
2017/2018: OHL
|
Jelgavas ledus halle
|
2017-12-0202.12.2017. |
15:00 |
2:5 |