2. |
Šveices izlase - Zviedrijas izlase |
2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde
|
Krievija
|
2019-03-0202.03.2019. |
|
|
3. |
Kanādas izlase - Lielbritānijas izlase |
2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde
|
Krievija
|
2019-03-0202.03.2019. |
|
|
4. |
Latvijas izlase. - Kazahstānas izlase |
2018/2019: Pasaules Ziemas Universiāde
|
Krievija
|
2019-03-0202.03.2019. |
10:00 |
1:10 |
194 |
HS Kurbads - JLSS U11 |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
10:15 |
4:2 |
125 |
Liepājas SSS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U11: B grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
10:30 |
3:6 |
91 |
Vilnius SLRA - HC Klaipēda |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Elektrēni, Lietuva
|
2019-03-0202.03.2019. |
18:30 |
3:2 |
85 |
HSR 06/07 - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-0202.03.2019. |
10:45 |
12:0 |
89 |
Brocēnu NBJSS - HSR 2008 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-0202.03.2019. |
12:00 |
4:3 |
128 |
DLSS - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
13:45 |
2:5 |
88 |
Jūrmalas SS - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Majoru sporta laukuma slidotava
|
2019-03-0202.03.2019. |
14:00 |
2:11 |
129 |
Elektrēnu DKLRM - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
15:30 |
0:4 |
125 |
Prizma/Pārdaugava 06 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
15:45 |
7:1 |
126 |
Pārdaugava 06 - HS Mārupe Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
17:30 |
8:0 |
87 |
HK Tukums/Ozo - HS Mogo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
17:45 |
8:0 |
86 |
HS Mogo 07 - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
18:45 |
5:11 |
240 |
LSSS - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
12:15 |
9:3 |
243 |
DLSS - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
15:30 |
0:3 |
242 |
HSR 2004 - HSR 2003 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-0202.03.2019. |
15:45 |
1:2 SO |
239 |
Pirāti - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
16:30 |
3:2 SO |
241 |
IHS/Pārdaugava - Daugava/Sāga |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
17:00 |
9:1 |
124 |
HS Rīga - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-0202.03.2019. |
13:00 |
2:6 |
125 |
Prizma/IHS - HK Zemgale LLU |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
13:00 |
2:0 |
126 |
HK Lido - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
13:30 |
2:7 |
131 |
Mārupe/Ako - Zemgale Juniors |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-0202.03.2019. |
13:15 |
9:4 |