Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
8 HK Kurbads - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 01.03.2018. 19:15 5:3
7 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 01.03.2018. 19:30 4:6
9 HK Liepāja/Optibet - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 04.03.2018. 13:30 2:4
10 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 13:30 3:4
11 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 06.03.2018. 19:30 5:2
12 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 12.03.2018. 19:40 3:2 OT
13 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 13.03.2018. 19:40 4:1
14 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 16.03.2018. 19:40 1:6
15 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 17:10 0:1
3 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 01.03.2018. 19:30 2:4
4 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Ozo ledus halle 01.03.2018. 20:45 4:3
6 Venta 2002 - Mārupe 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 04.03.2018. 15:00 2:1
5 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 16:45 4:6
7 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 05.03.2018. 19:15 1:6
8 Venta 2002 - Mārupe 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.03.2018. 19:30 6:2
9 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 18:15 1:3
10 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 12.03.2018. 19:30 0:8
11 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 19:30 3:1
122 Daugavpils BJSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 02.03.2018. 13:45 0:3
139 Daugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:9
138 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 15:15 3:2 SO
137 Venta 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.03.2018. 15:45 2:3 SO
106 DKLRM - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 16:00 3:7
129 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 08.03.2018. 16:00 3:7
141 Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 08.03.2018. 16:45 3:4 SO
133 DKLRM - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 09.03.2018. 17:50 1:6
142 Liepājas SSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 10.03.2018. 12:00 11:1
143 Lido - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 10.03.2018. 12:45 17:1
145 Daugavpils BJSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 10.03.2018. 14:15 4:3
144 Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 15:45 0:11
146 Venta 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 10.03.2018. 15:45 4:0
164 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 14.03.2018. 17:00 3:8
148 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 12:15 6:3
150 JLSS U-18 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:1 SO
151 HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 17.03.2018. 13:00 2:4
147 Valmieras HK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 17.03.2018. 13:35 3:1
149 DKLRM - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 14:45 4:6
160 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 14:30 7:1
134 Pārdaugava - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Itālija 22.03.2018. 18:00 6:3
155 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 11:30 2:5
153 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 24.03.2018. 13:00 4:3
154 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 24.03.2018. 13:00 6:0
156 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 24.03.2018. 13:00 3:1
152 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 13:45 3:1
124 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 10:15 4:9
128 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 29.03.2018. 17:30 5:3
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 31.03.2018. 13:30 1:3
157 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 31.03.2018. 14:15 1:4
130 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 01.04.2018. W:0
158 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. W:0
161 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 04.04.2018. 17:00 6:1
78 DKLRM - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 06.04.2018. 0:W
45 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. W:0
46 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 07.04.2018. 14:00 6:2
140 Lido - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 08.04.2018. 17:00 2:4
162 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 10.04.2018.
163 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 14.04.2018. 17:45 0:11
162 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 20.04.2018. 19:30 5:0
82 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.04.2018. 13:00 0:5
159 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 15:30 6:2
56 JLSS U-18 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 14:30 1:10
1. Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.05.2018. 13:15 1:5
2. HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 05.05.2018. 16:00 0:1 SO
4. Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 06.05.2018. 14:00 8:5
3. Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Mogo ledus halle 06.05.2018. 16:45 3:2
6. Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 12.05.2018. 13:15 4:3
5. Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 12.05.2018. 14:00 1:7
8. HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 14:00 7:2
7. Lido - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Kurbads ledus halle 13.05.2018. 15:30 5:2
94 Kurbads - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 10:00 5:1
128 Liepājas SSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 03.03.2018. 12:00 1:4
93 Prizma - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 12:15 6:3
130 PIRATI - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 03.03.2018. 13:00 3:0
132 Daugavpils BJSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 13:00 2:1
131 HSR 04/05 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 03.03.2018. 13:15 6:1
95 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.03.2018. 13:15 4:3
92 JLSS - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:14
91 Pārdaugava 06 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 15:45 3:0
129 Sāga/Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:19
127 Kurbads 04 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 18:15 9:1
68 HC Klaipeda - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 16:00 6:1
90 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 07.03.2018. 17:00 5:0
89 Ogre Juniors - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 09.03.2018. 15:50 7:0
125 HSR 2005 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2018. 13:00 4:5 SO
71 Dinamo Rīga - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 10.03.2018. 15:30 2:0
126 Venta 2002 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 13:45 1:8
63 Kurbads 05 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.03.2018. 14:00 5:6
134 Brocēnu NBJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.03.2018. 17:00 0:4
100 Kurbads - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 17.03.2018. 10:00 2:4
136 Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 11:30 6:0
144 PIRATI - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 17.03.2018. 13:00 2:1 SO
43 JLSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 18.03.2018. 13:50 1:14
96 Kurbads 05 - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2018. 10:00 2:0
135 OZO STARS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 24.03.2018. 11:15 10:0
138 HSR 2005 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 12:00 3:0
137 JLSS U-14 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:7
99 Prizma - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 14:00 3:2 SO
98 JLSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 14:30 7:2
106 Daugavpils BJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 26.03.2018. 16:45 2:1
133 Dinamo Rīga - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 29.03.2018. 17:00 5:1
145 HSR 04/05 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2018. 13:30 3:2
140 Venta 2002 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. 15:45 2:9
105 HC Klaipeda - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Klaipēda 07.04.2018. 16:45 3:5
87 HC Klaipeda - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 14:15 9:1
104 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 08.04.2018. 15:15 1:15
151 JLSS U-14 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.04.2018. 18:20 8:1
101 Kurbads - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.04.2018. 15:15 1:3
148 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 11.04.2018. 16:45 1:3
102 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.04.2018. 17:00 2:9
147 Dinamo Rīga - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.04.2018. 17:15 9:0
157 OZO STARS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 12.04.2018. 17:30 5:0
108 Kurbads - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 10:00 0:6
109 Kurbads 05 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 11:45 0:1
146 Daugavpils BJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2018. 13:00 1:9
107 Valmieras HK/BSS - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2018. 13:35 3:4
150 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2018. 15:45 2:8
110 JLSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2018. 16:30 0:7
106 Talsu NSS/THK - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 18:00 0:8
103 Talsu NSS/THK - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 15.04.2018. 13:00 3:6
141 Pārdaugava - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.04.2018. 17:00 6:2
139 Sāga/Daugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.04.2018. 17:15 1:3
142 Liepājas SSS - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 18.04.2018. 17:30 1:14
155 Dinamo Rīga - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 25.04.2018. 17:00 10:0
143 Sāga/Daugava - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 25.04.2018. 17:15 8:6
149 OZO STARS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 25.04.2018. 17:30 2:3
153 HSR 04/05 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.04.2018. 11:30 0:5
156 Brocēnu NBJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 28.04.2018. 12:00 6:5 SO
154 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2018. 18:45 1:3
2 JLSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 13:45 1:4
67 Saulys/BTA Kaunas - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 30.04.2018. 1:0
87 Vilnius SLRA - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 3:2 SO
89 BHC37 WildCats - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 1:0
90 Kurbads - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 2:3 SO
96 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 3:1
88 HSR 2009 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 5:1
91 Venta 2002 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 0:4
81 Pārdaugava 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 2:1 SO
82 HK Tukums - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 10:0
85 HC Klaipeda 08 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 2:1
86 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 4:0
84 TNSS/THK - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:0
95 HC Klaipeda 09 - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:3
83 JLSS 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 0:2
92 Brocēnu NBJSS 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:4
93 HS MOGO 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 2:6
94 Ogre juniors 2008 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 1:2 SO
98 JLSS 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 1:2
104 Mārupe/ZAĻI - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 2:3 SO
105 BHC37 WildCats - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 4:1
112 HK Tukums - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 2:3
106 Venta 2002 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 1:8
111 Pārdaugava 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:0
97 HK Tukums - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 4:3 SO
99 TNSS/THK - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 2:1
100 HC Klaipeda 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 2:0
103 HSR 2009 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 8:0
101 Liepājas SSS - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:0 SO
102 Vilnius SLRA - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:2 SO
109 Ogre juniors 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 0:1
110 HC Klaipeda 09 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 1:7
107 Brocēnu NBJSS 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:4
108 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:0
63 HC Klaipeda - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 0:1 SO
67 Ogre juniors 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 1:3
60 Valmieras HK/BSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 4:0
65 JLSS 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:4
64 Prizma 08 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 SO
71 HS MOGO 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 SO
61 HS Rīga 2009 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 2:1
66 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 6:0
68 HC Klaipeda - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 0:2
70 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 1:2 SO
62 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 1:4
69 Daugavpils BJSS - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 6:1
73 Mārupe/BALTI - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 10:00 4:3 SO
72 HS MOGO 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 11:00 2:1
78 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 12:00 0:3
75 Daugavpils BJSS - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 13:00 4:0
77 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 14:00 1:5
76 Daugavpils BJSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 15:00 4:0
74 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 16:00 0:4
113 JLSS 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 0:2
114 TNSS/THK - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 1:2
115 HC Klaipeda 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 1:2 SO
117 Vilnius SLRA - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 2:0
116 Liepājas SSS - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
118 HSR 2009 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
119 Mārupe/ZAĻI - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:0
120 Kurbads - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:1
103 HSR 2003 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.03.2018. 14:45 9:0
194 HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 04.03.2018. 10:15 2:3 SO
199 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 04.03.2018. 10:45 10:7
197 Jūrmalas SS/EVHS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 12:00 5:8
196 HC Klaipeda - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 13:45 2:3
200 Daugavpils BJSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 15:15 14:2
198 IHS/Pārdaugava - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 19:15 11:2
254 Jūrmalas SS/EVHS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 07.03.2018. 16:30 3:13
68 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 17:15 4:8
205 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 11.03.2018. 12:00 10:4
203 HK Tukums/HS Rīga - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 12:15 3:7
204 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 11.03.2018. 12:45 1:11
208 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 12:45 8:5
206 IHS/Prizma - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 14:30 0:7
202 Venta 2002 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 15:30 4:3
201 Sieviešu klubu izlase - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 15:45 0:10
212 Jūrmalas SS/EVHS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 13.03.2018. 12:00 8:5
213 HK Tukums/HS Rīga - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 13.03.2018. 12:00 1:7
214 Brocēnu NJBSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 13.03.2018. 15:00 8:2
216 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 13.03.2018. 17:00 5:11
210 JLSS U-16 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 13.03.2018. 18:00 12:0
221 Jūrmalas SS/EVHS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 15.03.2018. 12:00 1:13
224 HSR 2003 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 15.03.2018. 12:45 9:4
217 Daugavpils BJSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 15.03.2018. 14:30 3:4
219 Venta 2002 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 14:30 0:5
220 HK Tukums/HS Rīga - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 15.03.2018. 15:30 4:7
222 HC Klaipeda - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 15.03.2018. 16:00 5:11
218 Sieviešu klubu izlase - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 15.03.2018. 19:30 0:14
223 IHS/Prizma - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 16.03.2018. 12:45 2:8
211 HC Klaipeda - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.03.2018. 12:00 3:7
225 Daugava/Sāga - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 18.03.2018. 10:15 7:3
231 Brocēnu NJBSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 12:30 3:4 SO
227 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 18.03.2018. 12:45 1:17
230 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 18.03.2018. 12:45 7:2
229 Ogre Juniors - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 18.03.2018. 14:00 5:9
228 MĀRUPE - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 18.03.2018. 14:45 10:1
243 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 19:45 1:6
239 Pērkons - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 25.03.2018. 12:45 8:3
236 JLSS U-16 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 14:00 12:0
238 Ogre Juniors - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2018. 14:00 1:11
237 MĀRUPE - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 25.03.2018. 14:45 7:3
234 Jūrmalas SS/EVHS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 16:15 3:18
235 Kauno BTA - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 27.03.2018. 18:00 8:6
246 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 01.04.2018. 12:30 3:10
241 Liepājas SSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 01.04.2018. 14:15 5:6
36 Brocēnu NJBSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 04.04.2018. 17:45 1:6
264 Brocēnu NJBSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 07.04.2018. 12:00 6:0
250 Liepājas SSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.04.2018. 12:00 8:3
255 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 12:00 9:4
249 Pērkons - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 08.04.2018. 12:45 5:4 SO
252 Venta 2002 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.04.2018. 13:15 1:2
251 Daugavpils BJSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 08.04.2018. 14:15 3:4
248 IHS/Prizma - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.04.2018. 16:00 0:7
245 HK Tukums/HS Rīga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 10.04.2018. 18:00 1:8
83 Kauno BTA - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 15.04.2018. 11:00 12:2
43 IHS/Prizma - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 18.04.2018. 17:45 2:4
232 IHS/Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.04.2018. 15:45 8:3
193 JLSS U-16 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 19.04.2018. 18:15 7:3
242 Daugavpils BJSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 20.04.2018. 13:45 8:0
269 Venta 2002 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 20.04.2018. 15:45 0:10
209 Kauno BTA - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 21.04.2018. 0:W
240 IHS/Pārdaugava - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 21.04.2018. 14:00 5:6 SO
244 Venta 2002 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.04.2018. 18:30 0:6
259 Kauno BTA - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 0:W
262 Ogre Juniors - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 22.04.2018. 11:40 2:12
257 HSR 2003 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 11:45 11:1
263 Pērkons - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 22.04.2018. 13:00 6:5 SO
256 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.04.2018. 14:00 6:7 SO
261 MĀRUPE - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 14:45 3:2
260 JLSS U-16 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 15:15 5:7
266 Liepājas SSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 24.04.2018. 18:00 2:6
215 IHS/Pārdaugava - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.04.2018. 19:30 6:1
207 HSR 2003 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 26.04.2018. 19:30 7:3
268 Sieviešu klubu izlase - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 12:15 0:15
271 Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 13:45 6:4
267 Daugavpils BJSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 14:00 12:0
133 HSR 2003 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 14:30 10:3
265 MĀRUPE - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 29.04.2018. 14:45 5:4 SO
270 HK Tukums/HS Rīga - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 29.04.2018. 16:30 11:1
131 Kauno BTA - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 30.04.2018. 10:30 0:0
195 Ogre Juniors - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 30.04.2018. 15:20 7:2
258 Venta 2002 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 30.04.2018. 18:30 3:10
69 HSR 2003 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 01.05.2018. 13:00 9:4
226 Kauno BTA - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 5:2
247 HC Klaipeda - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.05.2018. 18:00 12:14
1. HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 04.05.2018. 19:15 4:3 OT
2. JLSS U-16 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 05.05.2018. 14:00 3:2 SO
4. Daugavpils BJSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 06.05.2018. 12:00 4:2
3. MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 06.05.2018. 14:45 4:2
253 HK Tukums/HS Rīga - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 06.05.2018. 16:00 2:4
5. Daugavpils BJSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 12.05.2018. 12:00 1:2
6. HSR 2003 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 12.05.2018. 16:00
8. JLSS U-16 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 13.05.2018.
147 Liepājas SSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 13.05.2018. 13:00 3:9
7. MĀRUPE - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 13.05.2018. 14:45 3:0
121 HC Klaipeda - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Klaipēda 04.03.2018. 12:00 5:4
82 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 12:30 3:4
122 Daugavpils BJSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 13:00 3:6
81 Prizma 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 13:45 3:6
120 HSR 2007 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 14:00 2:4
123 JLSS U-12 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 14:00 2:7
125 Pārdaugava 06 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 14:15 14:1
79 JLSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 15:30 5:6 SO
128 Valmieras HK/BSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 09.03.2018. 14:30 3:6
98 HS MOGO 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.03.2018. 15:15 3:9
88 HS MOGO 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 11.03.2018. 15:00 4:5 SO
145 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 13.03.2018. 17:00 2:6
110 JLSS U-12 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:25 5:4 SO
124 Brocēnu NBJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 11:00 1:15
104 HSR 07/08 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 13:00 2:3
142 HK Ogre - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2018. 16:20 6:0
85 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 25.03.2018. 12:00 7:1
129 HC Klaipeda - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 25.03.2018. 12:00 3:2 SO
127 HSR 2006 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 25.03.2018. 12:45 11:1
86 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 1:6
131 LT UNITED - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 2:1
84 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 16:15 4:9
52 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 30.03.2018. 13:00 5:1
95 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. 10:45 1:3
109 Daugavpils BJSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 03.04.2018. 13:15 7:1
126 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.04.2018. 17:30 2:3 SO
72 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 08.04.2018. 12:45 6:3
76 SAULYS/HPA - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 13:00 1:10
155 HK Ogre - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 17:00 8:1
151 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2018. 18:00 2:9
87 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 10:45 2:3
134 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 11:00 8:6
90 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 15.04.2018. 12:00 10:1
133 HSR 2007 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 12:15 0:1
137 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 12:30 2:7
135 Daugavpils BJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 15.04.2018. 13:00 1:7
89 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2018. 17:00 2:8
102 HK Tukums - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 20.04.2018. 15:45 6:2
136 JLSS U-12 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 20.04.2018. 17:10 5:4 SO
93 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 10:45 3:7
92 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 22.04.2018. 12:00 13:0
140 HC Klaipeda - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 12:00 1:4
91 HSR 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 14:00 5:3
138 JLSS U-12 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 17:30 1:5
139 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2018. 15:00 3:2
143 SAULYS/HPA - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 28.04.2018. 12:00 7:5
148 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 11:45 3:7
147 HC Klaipeda - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 29.04.2018. 12:00 7:4
144 LT UNITED - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 14:45 2:6
146 HSR 2007 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 30.04.2018. 14:15 4:10
149 JLSS U-12 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 17:00 2:3 SO
157 Pārdaugava 06 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.05.2018. 5:0
97 HSR 07/08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 02.05.2018. 14:45 2:7
150 Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 15:15 1:4
141 Valmieras HK/BSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 02.05.2018. 16:40 2:6
100 HSR 07/08 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 06.05.2018. 12:45 5:1
152 Venta 2002 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.05.2018. 13:15 1:9
153 Pārdaugava 07 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.05.2018. 13:45 0:8
99 Liepājas SSS - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 12.05.2018. 13:00 4:7
156 Valmieras HK/BSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.05.2018. 18:30 8:3
130 SAULYS/HPA - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 10:45 2:10
154 HSR 2006 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 12:30 15:1
106 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 13.05.2018. 14:00 4:11
132 SAULYS/HPA - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 16:15 0:8
105 HS MOGO 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 16.05.2018. 17:15 2:3
23 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 10.03.2018. 14:00 0:5
24 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 10.03.2018. 17:00 0:6
5 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 11:00 3:0
6 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 14:30 7:0
7 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.04.2018. 19:45 7:0
4 Laima - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 03.05.2018. 20:30 5:0
13 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 07.05.2018. 20:20 0:3
1 Vācija U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 12:15 7:2
2 Norvēģija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 16:15 2:5
3 Slovēnija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 02.04.2018. 20:15 1:2
4 Kazahstāna U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 12:15 0:1
5 Dānija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 16:15 2:3
6 Latvija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 03.04.2018. 20:15 3:0
7 Slovēnija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 12:15 0:5
8 Kazahstāna U-18 - Dānija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 16:15 2:4
9 Latvija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 05.04.2018. 20:15 3:1
10 Kazahstāna U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 12:15 7:1
11 Norvēģija U-18 - Vācija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 16:15 4:5
12 Dānija U-18 - Latvija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 06.04.2018. 20:15 1:4
13 Dānija U-18 - Norvēģija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 12:15 5:3
14 Vācija U-18 - Slovēnija U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 16:15 8:2
15 Latvija U-18 - Kazahstāna U-18 2017/2018: U-18 PČ Arēna Rīga 08.04.2018. 20:15 2:1
1 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 06.04.2018. 20:00 3:2
2 Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Norvēģija 07.04.2018. 15:45 6:2
3 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 11.04.2018. 19:30 0:3
4 Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 12.04.2018. 19:30 0:5
5 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 20.04.2018. 18:00 4:1
6 Slovākijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Slovākija 21.04.2018. 18:30 4:1
7 Latvijas izlase - Šveices izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 26.04.2018. 19:40 1:2 OT
8 Latvijas izlase - Šveices izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 27.04.2018. 19:40 0:3
9 Latvijas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: Latvijas valstvienības pārbaudes spēles Arēna Rīga 01.05.2018. 17:00 1:6
1 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
2 Polijas sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018.
3 Itālijas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 08.04.2018. 20:30 5:1
5 Ķīnas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
6 Kazahstānas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018.
4 Latvijas Sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 09.04.2018. 13:30 2:1
8 Kazahstānas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
9 Dienvidkorejas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018.
7 Latvijas Sieviešu izlase - Ķīnas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 11.04.2018. 13:30 2:1
10 Ķīnas sieviešu izlase - Kazahstānas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
12 Itālijas sieviešu izlase - Polijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018.
11 Latvijas Sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 12.04.2018. 18:00 1:5
13 Polijas sieviešu izlase - Dienvidkorejas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
15 Ķīnas sieviešu izlase - Itālijas sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018.
14 Kazahstānas sieviešu izlase - Latvijas Sieviešu izlase 2017/2018: PČ sievietēm Asiago, Itālija 14.04.2018. 18:00 0:1
ASV izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 04.05.2018. 4:4 SO
Vācijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 04.05.2018. 2:3 SO
Norvēģijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 2:3 OT
Somijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 8:1
Dānijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 05.05.2018. 0:4
Korejas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 0:10
Vācijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 4:5 SO
Latvijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 06.05.2018. 21:15 1:8
ASV izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 3:0
Kanādas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 07.05.2018. 7:1
Somijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 7:0
Korejas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 08.05.2018. 17:15 0:5
Vācijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 6:1
Somijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 09.05.2018. 2:3
Norvēģijas izlase - Kanādas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 0:5
ASV izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 10.05.2018. 17:15 3:2 OT
Dānijas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 3:0
ASV izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 11.05.2018. 13:1
Dānijas izlase - Korejas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 3:1
Kanādas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 1:5
Latvijas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 12.05.2018. 13:15 3:1
Norvēģijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:9
Vācijas izlase - Somijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 13.05.2018. 3:2
Korejas izlase - Norvēģijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 0:3
Kanādas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 14.05.2018. 21:15 2:1 OT
Somijas izlase - ASV izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 6:2
Kanādas izlase - Vācijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 3:0
Latvijas izlase - Dānijas izlase 2017/2018: PČ Dānija 15.05.2018. 21:15 1:0
Zviedrijas izlase - Latvijas izlase 2017/2018: PČ 17.05.2018. 21:15 3:2