Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
1. HS Rīga - Latvija U-20 2019/2020: U-20 izlases pārbaudes spēles Hokeja halle Rīga 02.12.2019. 19:15 2:3 SO
75 Mārupes HS - Pārdaugava 10 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Arēna Rīga 04.12.2019. 15:00 2:14
74 Brocēnu NBJSS - JLSS U-11 A 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 11:30 0:5
87 HS Rīga 2010-2 - DLSS 2010 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 08.12.2019. 12:15 9:4
90 LSSS 2 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 12:15 3:18
76 Baltijas Vilki - HS Rīga 2009 U11 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Akropole, Rīga 08.12.2019. 12:30 1:2
91 Prizma/Pārdaugava U10 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 12:30 4:5
85 HS Mogo 10 - Hockey Punks 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Mogo ledus halle 08.12.2019. 12:45 2:6
77 DLSS 2009 - Pārdaugava 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 13:00 3:2
42 HC Klaipeda - HS Mogo 09 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 13:45 8:0
78 LSSS - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 14:00 3:4
86 JLSS U-11 B - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 14:00 3:4
88 Valmieras HK - Talsu NSS/THK 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 14:30 13:4
89 HK Venta 2002 - MHK Rīga 11 2019/2020: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 15:45 11:2
75 HK Dinaburga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 04.12.2019. 19:00 1:6
76 HK Olimp - HK MOGO 2019/2020: OHL Inbox.lv ledus halle 04.12.2019. 19:00 5:1
77 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 05.12.2019. 19:15 3:1
57 HS Rīga - HK Kurbads 2019/2020: OHL Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 13:00 2:6
81 Prizma/IHS - HK Olimp 2019/2020: OHL Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 13:00 3:6
80 HK Dinaburga - HK MOGO 2019/2020: OHL Daugavpils ledus halle 07.12.2019. 17:00 4:5
78 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2019/2020: OHL Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 17:08 3:4
8 SHK L&L Gold - SHK Pārdaugava/Lauvas 2 2019/2020: LČ sievietēm: B grupa Akropole, Rīga 04.12.2019. 20:00 2:1
8 SHK Pārdaugava/Lauvas 1 - HC Grizzlys 2019/2020: LČ sievietēm: A grupa Volvo SC ledus halle 06.12.2019. 21:15 8:0
9 SHK Laima - HC Grizzlys 2019/2020: LČ sievietēm: A grupa Akropole, Rīga 07.12.2019. 11:15 10:0
9 SHK Tukums - Laima Juniors 2019/2020: LČ sievietēm: B grupa Tukuma ledus halle 08.12.2019. 16:15 1:5
42 DLSS - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Daugavpils ledus halle 05.12.2019. 18:00 2:0
43 Venta 2002 - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Ventspils OC ledus halle 05.12.2019. 19:00 3:4 OT
63 Pārdaugava/Prizma - LSSS/HK Liepāja 2019/2020: JAHL Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 13:15 6:2
65 Daugava - Venta 2002 2019/2020: JAHL Kurbads ledus halle 08.12.2019. 13:30 4:8
64 Zemgale Juniors - HS Rīga 2003 2019/2020: JAHL Jelgavas ledus halle 08.12.2019. 16:00 1:2
77 HK Ozolnieki/Tukums - HS Rīga 2005 2019/2020: LBJČH: U17 Ozo ledus halle 06.12.2019. 16:45 1:9
76 JLSS - DLSS 2019/2020: LBJČH: U17 Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 12:00 10:5
75 Daugava - Kaunas/Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U17 Vidzemes ledus halle 07.12.2019. 12:45 6:8
79 Jūrmalas SS/EVHS - Baltie Vilki 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45 5:7
80 IHS/Prizma - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U17 Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:00 4:1
34 Prizma/Pārdaugava - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:00 0:1 SO
35 JLSS U-9 - HS Rīga 2011 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:00 2:7
36 Pārdaugava - Zibeņi 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:45 2:1
37 Mārupes HS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 10:45 2:1
38 JLSS U-9 - Baltijas Vilki 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 11:45 7:2
39 Prizma/Pārdaugava - LSSS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 11:45 2:6
27 MHK Rīga - HS Mogo 11 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:00 1:13
28 Valmieras HK - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:00 8:3
40 Mārupes HS - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 12:30 5:0
41 BHC37 - HS Rīga 2011 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 12:30 2:7
29 HK Venta 2002 - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:45 3:1
30 Ogre Juniors - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 12:45 9:0
23 Mārupes HS - Zibeņi 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 13:30 6:3
31 MHK Rīga - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 13:45 0:4
32 Hockey Punks - HS Mogo 11 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 13:45 0:18
43 Kauno Baltu Ainiai - BHC37 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 14:15 1:2
44 Pārdaugava - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 14:15 7:2
33 HS Kurbads - HK Olaine 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 14:30 3:2
34 Talsu NSS/THK - DLSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 14:30 2:4
29 LSSS - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 15:15 2:5
35 Valmieras HK - Ice Academy 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 15:30 2:6
36 Hockey Punks - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 15:30 2:14
37 DLSS - HK Venta 2002 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 16:15 9:2
38 HS Kurbads - HK Tukums 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 16:15 7:0
39 Talsu NSS/THK - Brocēnu NBJSS 2019/2020: LBJČH: U9: B grupa Vidzemes OC ledus halle 07.12.2019. 17:15 3:1
105 SLRA Vilnius - DLSS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Vilnius Arena 07.12.2019. 12:00
106 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 12:15 1:7
61 HS Mogo 07 - Ogre Juniors 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mogo ledus halle 07.12.2019. 12:45 0:4
100 LSSS 2 - HS Rīga 2009 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 07.12.2019. 13:00 2:13
62 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Volkswagen ledus halle 07.12.2019. 13:45 3:8
64 Mārupes HS - Valmieras HK 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 07.12.2019. 14:15
103 JLSS U-13 B - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Jelgavas ledus halle 07.12.2019. 14:15 1:0
104 HS Mogo 08 - BHC 37 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Mogo ledus halle 07.12.2019. 14:30 2:6
38 HS Rīga 2008 - HC Klaipeda 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Hokeja halle Rīga 07.12.2019. 15:30 6:2
102 Pārdaugava 08 - Jūrmalas SS 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 15:45 5:3
63 HK Tukums - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Tukuma ledus halle 07.12.2019. 16:15 1:7
101 HS Kurbads - HS Mogo 07/08 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa Kurbads ledus halle 07.12.2019. 18:00 8:1
110 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 14:15 3:1
68 LSSS 2 - SLRA Vilnius 2019/2020: LBJČH: U13: B grupa LOC ledus halle 08.12.2019. 15:45 1:8
41 Talsu NSS/THK - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 07.12.2019. 14:15 2:5
59 Sieviešu klubu izlase - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 07.12.2019. 18:45 0:16
66 HK Tukums/Ozolnieki - Neman Grodno 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Tukuma ledus halle 08.12.2019. Canc.
64 Ogre Juniors - LSSS 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes ledus halle 08.12.2019. 12:00 4:2
49 Talsu NSS/THK - JLSS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Talsu hokeja halle 08.12.2019. 12:00 0:2
63 Valmieras HK - HS Rīga 2006 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.12.2019. 12:15 2:8
65 DLSS - Sieviešu klubu izlase 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Daugavpils ledus halle 08.12.2019. 14:45 15:1
51 Pārdaugava 05 - HS Rīga 2007 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:00 2:1
50 Brocēnu NBJSS - Kauno Baltu Ainiai 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Volkswagen ledus halle 08.12.2019. 15:30 2:6
62 Pārdaugava 06 - HS Kurbads 2019/2020: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 08.12.2019. 15:45 8:9 SO
52 Venta 2002 - Mārupes HS 2019/2020: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 08.12.2019. 17:30 5:1