Latvijas sieviešu izlase izcīna trešo vietu

Rāvensburgā notiekošajā pasaules čempionātā, Latvijas sieviešu izlase piedzīvoja divus zaudējumus pret norvēģietēm un austrietēm, tomēr ar vienu uzvaru četrās spēlēs nodrošināja trešo vietu turnīrā.

Trešajā čempionāta spēlē mūsu dāmu izlase ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) cieta neveiksmi pret Norvēģijas komandu. Atkal lielisku sniegumu demonstrēja mūsu vārtsardze Lolita Andriševska, kura atvairīja 47 no 49 pretinieču mestajām ripām.

Pēdējā čempionāta spēlē Latvijas komanda sīvā cīņā ar minimālu rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) atzina Austrijas vienības pārākumu. Mūsu komandas labā vienīgos vārtus guva Iveta Koka.

Situācija turnīra tabulā izvērtās ļoti intriģējoša. Pirmo vietu ieņēma Vācijas izlase, kura izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs, otrajā vietā ierindojās norvēģietes. Latvijas, Austrijas un Ķīnas komandas spēja izcīnīt vienu uzvaru, kas dod trīs punktus turnīra tabulā. Pateicoties labākai vārtu attiecībai trešo vietu ieņēma Latvijas komanda. Līdz ar to, uzdevums tika izpildīts un mājās mūsu meitenes brauc ar bronzas medaļām.

Par visa čempionāta labāko vārtsardzi tika atzīta mūsu komandas mūris – Lolita Andriševska.

Partners