U18 izlase pasaules čempionāta spēlē piekāpjas Somijai

Latvijas U18 hokeja izlase Slovākijā notiekošajā pasaules čempionāta augstākajā divīzijā ar 2:7 piekāpās Somijas vienaudžiem. Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs pirmdien, kad mērosies spēkiem ar mājiniekiem slovākiem.

Edgars Petrovs Latvijas izlasi pirmajā trešdaļā izvirzīja vadībā un Rihards Paškausks otrā perioda vidū vēl panāca neizšķirtu 2:2, taču somi līdz pēdējam pārtraukumam guva trīs vārtus vairākumā un nostiprinājās vadībā.

Somijas hokejisti realizēja četrus no sešiem mūsu koamandas noraidījumiem. Trīs vārtus somiem - visus vairākumā - guva Joni Ikonens.

Grupas turnīra pēdējo spēli Latvijas izlase aizvadīs pirmdien, kad tiksies ar Slovākiju, no kuras atpaliek par vienu punktu.

Pasaules U-18 hokeja čempionāts, Poprada, 16. aprīlis

Latvija - Somija 2:7 (1:2; 1:3; 0:2)
Vārti: 11:59 Petrovs (Udris) 1:0, 12:44 Vākanainens (Vesalainens) 1:1, 13:51 Ikonens (vair.) 1:2, 28:51 Paškausks (D. Smirnovs) 2:2, 31:09 Ikonens (Vesalainens, Heiskanens, vair.) 2:3, 31:52 Jilonens (Kotkanjemi, Teravainens, vair.) 2:4, 39:14 Ilonens (Vesalainens, Nimans, vair.) 2:5, 42:58 Vesalainens (Vākanainens, Heiskanens) 2:6, 55:45 Jilonens (Talvitie, Virtanens) 2:7.
Soda min.: 12-6.
Metieni: 16:44.
Vārtsargi: Rauza (40:00 Voris) – Lehtinens.