U18 izlase pārbaudes spēlē uzveic Trenčinas "Duklu"

Pēdējo pārbaudes spēli pirms gaidāmā pasaules čempionāta elites divīzijā aizvadīja Latvijas U-18 hokeja izlase, kas Slovākijā pieveica Trenčinas "Dukla" junioru komandu ar rezultātu 2:1.

Jau 13. aprīlī Popradā un Spišska Nova Vesā startēs U-18 pasaules hokeja čempionāts, kas pulcēs desmit labākās šī vecuma hokeja izlases, kuru starpā ir arī Latvijas valstsvienība. Gatavojoties čempionātam, 6. aprīlī mūsu izlase devās uz treniņnometni Slovākijā, kur aizvadīja divas pārbaudes spēles. Pirmā notika 7. aprīlī pret Krievijas U-18 izlasi un Latvija piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Šodien pretiniekos bija Slovākijas junioru (U-20) čempionāta finālisti, Trenčinas "Dukla". Otrās trešdaļas pēdējā minūtē pirmā un vienīgā ripa ielidoja Niklava Rauzas vārtos pēc Andreja Kukučas metiena – 1:0. Trešajā periodā Latvijas izlase atspēlējās - Lūkass Sičevs mazākumā panāca izlīdzinājumu - 1:1, bet desmit minūtes pirms spēles beigām Niks Krollis atnesa Latvijai uzvaru – 2:1.

Sadarbībā ar Sportacentrs.com

Pārbaudes spēle

Trenčinas "Dukla" U-20 – Latvija U-18 1:2 (0:0; 1:0; 0:2)
Vārti: 39:13 Kukuča (Rajnoha) 1:0, 42:34 Sičevs (maz.) 1:1, 50:08 Krollis (Vjaters, Opelts) 1:2
Soda minūtes: 29:4
Metieni: 27:38
Vārtsargi: Palešs (līdz 37:28), Dušaks (no 37:28) - Voris (līdz 31:19), Rauza (no 31:19)

Latvija U-18: Voris (Rauza), 1. maiņa: Smons - Kārkls, Ģēģeris - Smirnovs - Paškausks; 2. maiņa: Kostjuks - Žuļevs, Egle - Bērziņš D. - Sičevs; 3. maiņa: Krollis - Bērziņš O., Opelts – Vjaters – Petrovs; 4. maiņa: Ūdris - Barkāns, Jašunovs – Builis – Lapiks.