"Mogo" uzvar bullīšos un sērijā panāk 2-0

Sestdien, 25.martā, HK Mogo Latvijas virslīgas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā mačā savā laukumā pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja HK Kurbads hokejistus. Visā sērijā izvirzoties vadībā ar 2-0. Mogo labā vārtus guva Raimonds Vilkoits un Rūdolfs Prūsis, Kurbads rindās precīzi meta Toms Hartmanis un Sandis Zolmanis. Uzvaras vērto izgājienu realizēja Andrejs Smirnovs, bet Henrijs Ančs Mogo vārtos atvairīja visus pretinieku izgājienus.

Finālsērijas otrajā spēlē pirmie vadībā izvirzījās Kurbads hokejisti - mača 9.minūtē Tomam Hartmanim izdevās pārspēt Mogo vārtsargu Henriju Anču. Minimālu pārsvaru ogrēnieši saglabāja 20 minūtes - otrā perioda vidū Mārtiņa Raituma sargātajos vārtos ripu iemeta Raimonds Vilkoits, panākot 1:1. Trešās trešdaļas sākumā Sandis Zolmanis vēlreiz izvirzīja viesus vadībā, bet trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Rūdolfs Prūsis atkal panāca neizšķirtu.

Arī desmit papildlaika minūtes beidzās bez vārtu guvuma, un mača liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Pirmo izgājienu ar precīzu metienu starp Raituma kājām noslēdza Andrejs Smirnovs. Ančs sevi neļāva pārspēt ne Mikam Komulam, ne Edgaram Brancim, ne Tomam Hartmanim. Neskatoties uz skaistu Raituma apspēlēšanu, vārtos ripu nedabūja Ronalds Cinks, un arī Kriša Lipsberga metienu atvairija Raitums, līdz ar to Smirnova izgājiens izrādījās uzvaras vērts - 3:2 Mogo labā, bet visā sērijā rīdzinieki izvirzījās vadībā 2:0.

Latvijas čempionāta finālsērijas trešā spēle notiks otrdien, 28.martā 19:40 Ogrē. Tiešraide kanālā LTV7.

Latvijas hokeja Virslīgas finālsērija, 25. marts

HK "Mogo" - HK "Kurbads" 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0)
Vārti: 08:12 Hartmanis (Macijevskis) 0:1, 29:44 Vilkoits (Ziemiņš, Siksnis), 51:24 Zolmanis (J.Straupe, Remiņš) 1:2, 57:01 Prūsis (Begovs, Kurmis) 2:2, 70:00 Smirnovs (pēcspēles metiens) 3:2.
Soda minūtes: 8-22.
Vārtsargi: Henrijs Ančs - Mārtiņš Raitums
Metieni: 30:32