Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
Dinamo 05 - Pārdaugava 06 Arēna 24.01. 15:30
HK Prizma - HK MOGO Volvo SC 24.01. 19:00
Prizma/Pārdaugava - Liepājas SSS Volvo SC 25.01. 16:00
HS Rīga 2002 - Prizma/Pārdaugava HH Rīga 25.01. 18:15
HK Liepāja - Pārdaugava Liepāja 25.01. 18:30
HK Zemgale LLU - HS Rīga Jelgava 25.01. 19:30
Dinamo 03 - Pārdaugava 03 Arēna 26.01. 15:30
Laima juniors - SHK LAIMA HH Rīga 26.01. 20:30
HK Tukums Stiga RM - HK Liepāja Juniors Tukums 27.01. 19:30
Sāga 04 - Pārdaugava 03 Rīga 28.01.
Ogre Juniors - Klaipēda Tukums 28.01. 10:00
HK Mogo 08 - Pārdaugava 08 Tukums 28.01. 10:00
Jūrmalas SS/EVHS - Dinamo 03 Volvo SC 28.01. 10:15
Brocēnu NBJSS - HK Tukums Tukums 28.01. 10:50
HS Rīga 2008 - Jelgavas LSS Tukums 28.01. 10:50
Dinamo 04 - OZO Stars Arēna 28.01. 11:00
Pārdaugava - Elektrēnu DKLRM Volvo SC 28.01. 12:00
Klaipēda - HK Tukums Brocēni 28.01. 12:00
Ogre Juniors - Vilnius SLRA Tukums 28.01. 12:00
HK Mogo 08 - HS Rīga 2009 Tukums 28.01. 12:00
Latvijas studentu izlase - Japānas studentu izlase Almaty, Kazahstāna 28.01. 12:00
Brocēnu NBJSS - THK/Talsu NSS Tukums 28.01. 12:50
HS Rīga 2008 - BHC 37 Tukums 28.01. 12:50
Daugavpils BJSS - Ogre Juniors Daugavpils 28.01. 13:00
HK Prizma - HS Rīga Volvo SC 28.01. 13:45
HS Rīga 05 - HS Rīga 2004 HH Rīga 28.01. 14:00
Vilnius SLRA - Klaipēda Tukums 28.01. 14:00
Pārdaugava 09 - Daugavpils BJSS Tukums 28.01. 14:00
Prizma/Pārdaugava 03 - Liepājas SSS Volvo SC 28.01. 14:15
Pērkons - Venta 2002 Mogo 28.01. 14:15
Jūrmalas SS - Liepājas SSS Majori 28.01. 14:30
Venta 2002 - Lido Ventspils 28.01. 14:30
Jelgavas LSS II - Jelgavas LSS I Jelgava 28.01. 14:30
THK/Talsu NSS - HK Tukums Tukums 28.01. 14:50
Jelgavas LSS - BHC 37 Tukums 28.01. 14:50
Prizma/Pārdaugava 08 - Daugavpils BJSS Tukums 28.01. 16:00
HS Rīga 2009 - Pārdaugava 08 Tukums 28.01. 16:00
Pārdaugava 09 - Prizma/Pārdaugava 08 Tukums 28.01. 16:50
HS Rīga 2003 - Brocēnu NBJSS HH Rīga 28.01. 17:00
HK Liepāja - HK Kurbads Liepāja 28.01. 17:00
Prizma/Pārdaugava - HS Rīga 2001 Volvo SC 28.01. 19:00
HS Rīga 2007 - Pārdaugava 06 HH Rīga 29.01. 11:00
Šauļi - Dinamo 05 Ozo 29.01. 11:45
Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS Brocēni 29.01. 12:00
HS Rīga 2006 - Vilnius SLRA HH Rīga 29.01. 12:30
Daugava - Prizma/Pārdaugava Volvo SC 29.01. 12:30
Jelgavas LSS - Valmieras HK/BSS Jelgava 29.01. 12:45
THK/Talsu NSS - Venta 2002 Talsi 29.01. 13:00
Daugavpils BJSS - Pārdaugava 06 Daugavpils 29.01. 13:30
Brocēnu NBJSS - Pērkons Brocēni 29.01. 13:30
HK Ako - Liepājas SSS Volvo SC 29.01. 13:45
Sieviešu izlase - HS Rīga 2002 HH Rīga 29.01. 14:00
Jelgavas LSS - Valmieras HK/BSS Jelgava 29.01. 15:00
Ogre juniors - Sāga 05 Ogre 29.01. 15:30
HK Tukums - Prizma/Pārdaugava 07 Tukums 29.01. 15:45
Klaipēda - Jūrmalas SS Brocēni 29.01. 15:45
Daugavpils BJSS - HK Tukums Daugavpils 29.01. 15:45
HS Rīga 2006 - Prizma/Pārdaugava 05 HH Rīga 29.01. 16:15