Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
SHK LAIMA - Laima juniors HH Rīga 20.03. 20:30
Prizma/Pārdaugava - Jelgavas LSS Volvo SC 21.03. 15:45 Armands Kazaks
Ārijs Gedrovics
Baiba Dzene Ansis Mazulāns
Venta 2002 - HS Rīga 2001 Ventspils 21.03. 18:45 Vladimirs Ostaņins Viktorija Dergača Rolands Frīdenbergs
HK MOGO - HK Liepāja Mogo 21.03. 19:15 Andris Ansons
Gints Zviedrītis
Sanita Glāzniece Krišs Kupčus
Uldis Bušs
Mečislavs Tomkevičs
Edgars Ķuze
Vadims Urbāns Andris Dzenis Arvīds Irbe
Henriks Eduards Bitmets
Māris Gorbunovs Jānis Kvēps
HK Tukums Stiga RM - HS Rīga 2000 Tukums 21.03. 19:30 Armands Bedrītis Klāvs Ševčuns Jānis Pastars
Ričards Briedis
Klāvs Ševčuns Ēriks Kanbergs
HK Kurbads - HK Zemgale LLU Ogre 21.03. 19:30 Eduards Odiņš
Andrejs Kudrjašovs
Iveta Bergmane Māris Locāns
Andrejs Jakovļevs
Sergejs Subočs
Mārtiņš Vilhoviks
Igvars Lukševics Ēriks Evelons Jānis Rasiņš
Dāvis Zeibots
Agnese Ābele
Brocēnu NBJSS - THK/Talsu NSS Brocēni 22.03. 15:30
Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 Valmiera 22.03. 15:45 Jurijs Suharevs
Jānis Sproģis
Elvis Bisenieks Toms Mencis
Dinamo 03 - HS Rīga 2003 INBOX.LV 22.03. 17:15
Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS Valmiera 22.03. 17:30 Jurijs Suharevs
Jānis Sproģis
Elvis Bisenieks Toms Mencis
Jūrmalas SS - Lido Majori 22.03. 17:45
HS Rīga 2002 - Pērkons HH Rīga 22.03. 19:30
Liepājas SSS - Jelgavas LSS I Liepāja 23.03. 12:30
HK MOGO - HK Kurbads Mogo 24.03. 19:40
Sāga 04 - Jelgavas LSS I Rīga 25.03.
Jūrmalas SS/EVHS - Prizma/Pārdaugava 03 Volvo SC 25.03. 10:15
OZO Stars - HS Rīga 05 Ozo 25.03. 11:45
Kauņa - Pērkons Brocēni 25.03. 12:00
HS Rīga 2003 - Jelgavas LSS II HH Rīga 25.03. 12:00
Pārdaugava - Lido Volvo SC 25.03. 12:15
HS Rīga 2008 - Jūrmalas SS Ogre 25.03. 12:45
Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS Ogre 25.03. 12:45
Jelgavas LSS - Liepājas SSS Ogre 25.03. 13:35
HK Mogo 07 - Venta 2002 Ogre 25.03. 13:35
Dinamo 04 - Pirāti INBOX.LV 25.03. 13:45
Jūrmalas SS - Venta 2002 Volvo SC 25.03. 14:30
HS Rīga 2007 - Valmieras HK/BSS Ogre 25.03. 14:40
Pārdaugava 07 - Jūrmalas SS Ogre 25.03. 14:40
HK Tukums - Ogre Juniors Tukums 25.03. 15:00
Jelgavas LSS - Brocēnu NBJSS Ogre 25.03. 15:30
HS Rīga 2008 - Venta 2002 Ogre 25.03. 15:30
Venta 2002 - Pārdaugava 03 Ventspils 25.03. 15:45
HK MOGO - HK Kurbads Mogo 25.03. 16:10
Valmieras HK/BSS - HS Rīga 2000 Valmiera 25.03. 16:25
Pārdaugava 07 - HK Mogo 07 Ogre 25.03. 16:35
Prizma/Pārdaugava - Pērkons Volvo SC 25.03. 18:00
Daugavpils/LDZ CARGO - HK Liepāja Juniors Daugavpils 25.03. 19:00
HK Ako - Valmieras HK/BSS Volvo SC 26.03. 11:15
Šauļi - Daugavpils BJSS Ozo 26.03. 11:45
Valmieras HK/BSS - HS Rīga 2000 Valmiera 26.03. 12:00 Armands Bedrītis
Jānis Sproģis
Elvis Bisenieks Jānis Ratnieks Zigmunds Ezergailis Andris Brīvulis Elvis Bisenieks
Jūrmalas SS/EVHS - Liepājas SSS Volvo SC 26.03. 12:00
Liepājas SSS - Pērkons Liepāja 26.03. 12:00
Jūrmalas SS - Daugavpils BJSS Majori 26.03. 12:30
Pērkons - Prizma/Pārdaugava 07 Mogo 26.03. 12:45
THK/Talsu NSS - Brocēnu NBJSS Talsi 26.03. 13:00
Venta 2002 - Liepājas SSS Ventspils 26.03. 13:15
HS Rīga 2002 - Brocēnu NBJSS HH Rīga 26.03. 13:15
Elektrēnu DKLRM - HK Tukums Volvo SC 26.03. 13:45
Daugavpils/LDZ CARGO - HK Liepāja Juniors Daugavpils 26.03. 14:00
Jelgavas LSS - Ogre juniors Jelgava 26.03. 14:15
Jūrmalas SS - Venta 2002 Majori 26.03. 15:00
Venta 2002 - Daugava Ventspils 26.03. 15:00
Pārdaugava 06 - Dinamo 05 Volvo SC 26.03. 15:30
Jelgavas LSS - Prizma/Pārdaugava Jelgava 26.03. 16:00
HS Rīga 2001 - Elektrēnu DKLRM Elektrēni 26.03. 18:00