22.01.2017 11:42

Virslīga: HK Liepāja - HK Prizma 7:2

Latvijas Hokeja Virslīgā pie kārtējā panākuma tikuši HK "Liepāja" spēlētāji, kuri savā laukumā droši apspēlēja "Prizmu". Mājinieki rezultātu atklāja mača devītajā minūtē, bet 17. minūtē, spēlējot mazākumā, rīdzinieki panāca izlīdzinājumu. Liepājniekiem veiksmīgas bija trešdaļu beigas, jo sešas sekundes līdz pirmajam pārtraukumam izdevās atkal tikt vadībā, bet 38, minūtē desmit sekunžu laikā sāncenšus pārspēt pat divas reizes, panākot 4:1. Divas ripas lidoja "Prizmas" vārtos arī trešā perioda izskaņā - uzvara 7:2.

Lasīt vairāk
21.01.2017 21:00

Virslīga: HK Mogo - HS Rīga 9:1

Sestdien, 21.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 9:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Elviss Želubovskis un Raimonds Vilkoits, pa vieniem Rustams Begovs, Ronalds Cinks, Pauls Zvirbulis, Krišs Lipsbergs un Vladimirs Mamonovs.

18.01.2017 22:10

Virslīga: HK Mogo - HK Liepāja 5:3

Trešdien, 18.janvārī, HK "Mogo" Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:3 uzvarēja čempionus HK "Liepāja". "Mogo" labā vārtus guva Raimonds Vilkoits, Jānis Ozoliņš, Ronalds Cinks, Edgars Kurmis un Mārtiņš Oskars Freimanis.

18.01.2017 22:00

Virslīga: HK Zemgale/LLU - HK Kurbads 1:2 PM

Trešdienas vakarā līdzjutēju piepildītajā Jelgavas ledus hallē spēlē starp hokeja klubu “Zemgale/LLU” un HK “Kurbads” pārāki ar rezultātu 2:1 izrādījās viesi, kas uzvaru izrāva pēcspēles metienu sērijā.

17.01.2017 11:21

Aizvadīts vārtsargu trenera Petera Anderssona seminārs

Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar hokeja vārtsargu treneri Edgaru Lūsiņu 16. janvārī „Volvo SC ledus hallē” rīkoja hokeja treneru kvalifikācijas celšanas kursus, bērnu un jaunatnes hokeja vārtsargu treneriem. Semināru vadīja Zviedrijas U16 hokeja izlases vārtsargu treneris Peters Anderssons.

17.01.2017 09:03

Latvijas kauss: HK Mogo - HK Zemgale/LLU 10:3

HK "Mogo" hokejisti pirmdien "Optibet sporta bārs" Latvijas kausa pusfināla otrajā spēlē ar 10:3 uzvarēja HK "Zemgale/LLU", tādējādi iekļūstot turnīra finālā, kur spēkosies ar HK Kurbadu".

12.01.2017 09:04

Virslīga: HS Rīga - HK Zemgale/LLU 4:2

Latvijas hokeja virslīgas mačā trešdien HS "Rīga"savā laukumā ar 4:2 (3:2, 1:0, 0:0) pārspēja turnīra līdervienību HK "Zemgale"/LLU. Rīdziniekiem ar vieniem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Oļegs Šišļaņņikovs un Emīls Potāpovs. Vien precīzs raidījums padevās arī Elvis Dins Kalnbērziņš un Ņikita Jengašovs.

11.01.2017 11:51

Virslīga: HK Kurbads - HK Mogo 3:5

Otrdien, 10.janvārī, HK "Mogo" Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:3 uzvarēja savus pēdējo gadu principiālākos pretiniekus HK "Kurbads" hokejistus. "Mogo" labā divus vārtus guva Mārtiņš Oskars Freimanis, pa vieniem Elviss Želubovskis, Ronalds Cinks un Andris Siksnis. Mājiniekiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Toms Hartamanis, vienu reizi Henriju Anču pārspēja Bruno Zabis

11.01.2017 11:45

Virslīga: Pārdaugava - HK Prizma 4:5

Otrdien, 10. janvārī "Volvo SC" ledus hallē HK "Prizma" ar rezultātu 5:4 pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru pār "Pārdaugavu". Uzvaru nesošo "bullīti" realizēja Jurijs Kļujevskis.

07.01.2017 21:40

Virslīga: HK Mogo - Pārdaugava 18:4

Sestdien, 7.janvārī, HK "Mogo" Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēlē ar 18:4 uzvarēja Latvijas čempionāta pastarīšus Pārdaugavas hokejistus. Mogo labā četrus vārtus guva Rustams Begovs, trīs Edgars Kurmis, divus Raimonds Vilkoits un pa vieniem Vladimirs Mamonovs, Jānis Ozoliņš, Ronalds Cinks, Sergejs Durdins, Rūdolfs Prūsis Juris Ziemiņš, Andris Siksnis un Andrejs Smirnovs.