Bļugers debitē NHL!

Debiju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) naktī uz ceturtdienu piedzīvoja latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Pitsburgas "Penguins" savā laukumā ar rezultātu 4:2 apspēlēt Austrumu konferences un visas līgas līderi Tampabejas "Lightning".

24 gadus vecais centrs laukumā pavadīja sešas minūtes un 22 sekundes, bloķēja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu, uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta (+1).

Spēles sestajā minūtē Teodors aizsardzības zonā uzvarēja savā pirmajā iemetienā, bet pirmās trešdaļas beigu daļā, kad "Penguins", latviešu centram esot laukumā, jau bija izvirzījusies vadībā, pret latvieti spēka paņēmienu veica Tailers Džonsons. Savu pirmo NHL spēka paņēmienu Bļugers lika statistiķiem piefiksēt otrās trešdaļas 14. minūtē, kad asi, bet noteikumu robežās nospēlēja pret Janni Gordu.

Pēdējās trešdaļas piektajā minūtē, rezultātam esot jau 4:0, Bļugers bloķēja Aleksa Kilorna metienu, mazliet vēlāk otro reizi pret latvieti tika veikts spēka paņēmiens (Sedriks Pakets), kam sekoja Bļugera saķeršanās ar "Lightning" uzbrucēju Adamu Ērnu. Par to abi iesaistītie saņēma divu minūšu noraidījumus.

"Penguins" pēc zaudējuma vienai no līgas švakākajām komandām "Devils" atkal uzkāpa uz uzvaru takas, pieveicot visas līgas līdervienību "Lightning" (4:2), kam tas bija trešais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.