Latvijas U18 izlasei 4 nāciju turnīrā uzvara pār Norvēģiju

Latvijas U18 hokeja izlase Dānijas pilsētā Alborgā notiekošajā 4 Nāciju turnīra otrajā spēlē piektdien ar 5:3 izcīnīja uzvaru pār Norvēģijas vienaudžiem.

Pirmie rezultātu atklāja norvēģi, kad spēles 13. minūtē precīzi meta Sanders Toresens. 4 minūtes vēlāk Emīls Ģēģeris guva savus trešo vārtus turnīrā, tādējādi panākot izlīdzinājumu.

Otrais periods pagāja zem Latvijas zīmes. Mārtiņš Pēteris Barkāns, Deniss Smirnovs un vēlreiz Emīls Ģēģeris panāca jau 4:1 Latvijas U18 hokeja izlases labā.

Trešajā trešdaļā norvēģi gan divus vārtus atguva un pietuvojās līdz 4:3. Tomēr 2 minūtes pirms pamatlaika beigām Rihards Paškausks raidīja ripu tukšos Norvēģijas izlases vārtos un Latvijas U18 hokeja izlase svinēja pirmo uzvaru turnīrā.

Visu spēļu teksta tiešraides pieejamas ŠEIT.

Latvija U18 - Norvēģija U18 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)

Vārti: 12:51 Thoresen (Edvardsen) 0:1, 17:10 Ģēģeris (Smirnovs, Paškausks, vair.) 1:1, 20:45 Barkāns (Smons, Ģēģeris, vair.), 2:1, 29:02 Smirnovs (Ģēģeris, vair.) 3:1, 39:01 Ģēģeris (Barkāns) 4:1, 45:19 Biladt (Vikingstad) 4:2, 49:33 Røykås Marthinsen 4:3, 58:00 Paškausks 5:3.

Metieni: 25-26

Soda min.: 6:13

Vārtsargi: Normunds Borskovičs – Jørgen Hanneborg

Pārbaudes turnīrs: (Alborgā, Dānijā)