"Kurbads" izcīna panākumu pār "Pārdaugavu"

Trešdien, 7. decembrī vienīgajā Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēlē HK "Kurbads" savā laukumā ar 6:2 izcīnīja uzvaru pār pēdējā vietā esošo "Pārdaugavas" vienību.

Pirmie spēles rezultātu atklāja ''Kurbada'' hokejisti, kad 11. spēles minūtē Kasparu Dzierkalu ''Pārdaugavas'' vārtos izdevās pārspēt Renāram Valteram. Nākamreiz Dzierkalam nācās kapitulēt pēc nepilnām piecām minūtēm, kad savas komandas pārsvaru dubultoja Aleksandrs Galkins.

Pieredzējušais Aleksandrs Macijevskis otrā perioda piektajā minūtē panāca jau 3:0, taču pēc desmit minūtēm ''Pārdaugavai'' izdevās vienus vārtus atgūt, šoreiz izceļoties Jegoram Blaško. Tomēr otrās trešdaļas pēdējā minūtē trīs vārtu pārsvaru atjaunoja Jānis Straupe.

Noslēdzošās trešdaļas pirmajās divās minūtēs Sandis Zolmanis un Toms Hartmanis nokārtoja jau 6:1, taču minūti pirms spēles beigām ''Pārdaugavai'' izdevās vienus vārtus atgūt - precīzi meta Aldis Popens, līdz ar to spēle noslēdzās ar ''Kurbada'' uzvaru - 6:2.

Ar 1+1 uzvarētāju rindās izcēlās Sandis Zolmanis, Jānis Straupe un Aleksandrs Macijevskis, 0+2 Hārdija Parādnieka kontā, savukārt zaudētāju rindās 1+1 pamanījās iekrāt Jegors Blaško.