Spēles apskats: HK Liepāja - HK Prizma 5:8

23. novembrī Liepājas olimpiskā centra ledus hallē tika aizvadīta "Optibet sporta bārs" Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēle starp HK “Liepāja” un HK “Prizma” komandām .

„Prizma” pirmajā ceturtdaļfināla spēlē bija piekāpusies „Liepājai” ar 5:6, taču šoreiz atklāja rezultātu jau 3.minūtē, bet perioda izskaņā izmantoja divu vīru vairākumu, panākot 2:1. Otrajā periodā „Prizma” guva trīs bezatbildes vārtus, turklāt vēlreiz realizēja vairākumu pieci pret trijiem, kamēr Valters Apfelbaums iemeta mazākumā. „Liepājas” problēmas vēl vairāk padziļināja bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Koba Jass, kurš savā pirmajā spēlē „Prizmas” sastāvā ar vārtu guvumu panāca jau 6:1. „Liepāja” gan vēl paspēja pievilkt līdz 5:6, tomēr spēles izskaņā Viktora Lobačeva un Artjoma Koppasa gūtie vārti nokārtoja „Prizmas” uzvaru ar 8:5 (divu spēļu summā 13:11) un vietu pusfinālā, kur pretī stāsies “Kurbads” hokejisti.