Virslīgas pusfināli sākas ar "Mogo" un "Kurbads" uzvarām

Otrdien, 14. martā Latvijas hokeja virslīgā startēja pirmās play-off pusfinālspēles, kurās HK "Mogo" ar 2:1 pārspēja HK "Liepāja" un HK "Kurbads" ar 4:2 izcīnīja uzvaru pār HK "Zemgale/LLU". Atkārtoti abas komandas tiksies trešdien.

HK Mogo - HK Liepāja 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

HK "Mogo" vadībā izvirzījā pirmās trešdaļas 8.minūtē - liepājnieku vārtsargu Vadimu Miščuku pārspēja Rustams Begovs. Otrā perioda vidū Raimonds Vilkoits guva otros vārtus, palielinot mājnieku pārsvaru. "Mogo" vārtsargu Henriju Anču viesiem izdevās pārspēt vienīgi četras minūtes līdz trešās trešdaļas beigām - skaitlisko vairākumu realizēja Kārlis Ozoliņš. Atlikušajās minūtēs rezultāts vairs nemainījās, un "Mogo" izcīnīja uzvaru ar 2:1, sērijā izvirzoties vadībā ar 1-0.

HK "Mogo" un HK "Liepāja" pusfināla sērija otrā spēle notiks trešdien, 15.martā 19:15 Mogo hallē. Spēles tiešraide portālā sportacentrs.com.

HK Kurbads - HK Zemgale/LLU 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Jau spēles desmitajā minūtē “Kurbads” izvirzījās vadībā – spēles rezultātu atklāja Toms Hartmanis.Otrajā trešdaļā zemgalieši izlīdzināja rezultātu – precīzs bija Ēriks Ozollapa. Tomēr līdz perioda beigām rezultāts uz tablo mainījās vēl divas reizes – “Kurbads” labā ar vārtu guvumiem izcēlās Aleksandrs Galkins un Rihards Remiņš. Nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām vārtus “Kurbada” labā guva Aleksandrs Macijevskis. Taču dažas sekundes pirms spēles beigām zemgaliešiem izdevās samazināt rezultāta starpību, pateicoties Ozollapas gūtajiem vārtiem.

HK "Kurbads" un HK "Zemgale/LLU" pusfināla sērija otrā spēle notiks trešdien, 15.martā 19:30 Vidzemes hallē. Spēles tiešraide kanālā Sportacentrs.com TV.